Мішечок щастя• 24 января в 11:17

Хто довго був з температурою 37 вдень, знайшли причину?

А Я Самая Самая• 24 января в 11:18
Да, нервы. Успокоительное помогло
автор Мішечок щастя • 24 января в 11:19
Ответ дляА Я Самая Самая
Да, нервы. Успокоительное помогло
а довго по часу трималась? чи ви її відчували? яке заспокійливе пили?
А Я Самая Самая• 24 января в 11:22
Ответ дляМішечок щастя
Відчувала. Вона кожен вечір піднімалася до 37.3 і мене ламало аж. Здала аналізи все ок. Лікар порадив спробувати. Одразк був результат. Було пару місяців. Обійшлася на той час пустирніком. Траву заварювала
автор Мішечок щастя • 24 января в 11:22
Ответ дляА Я Самая Самая
а яке заспокійливе? у мене теж пару місяців і почалось після шаленого стресу
Люблю ВалЄру• 24 января в 11:24
Ответ дляМішечок щастя
Лупаю цю скелю• 24 января в 11:32
У подруги знайшли онко, щитовидна. Темп трималась пару місяців, довго шукала причину
Попадалочка• 24 января в 11:32
5 лет. прошла после приема антидепрессантов
автор Мішечок щастя • 24 января в 11:33
Ответ дляЛупаю цю скелю
перевірила, все ок
dulenok• 24 января в 11:39
біло дело...наверное с месяц держалась. Если не больше. Не искала причин. Само рассосалось как-то
автор Мішечок щастя • 24 января в 11:40
Ответ дляdulenok
а яка саме трималась в середньому?
Голубая фишка• 24 января в 11:41
Було десь пів року,шукала причину,здавала аналізи.Нічого не знайшли і потім лікар сказав,значить вашому організму так треба Ну я і пішла,потім якось само зникло
автор Мішечок щастя • 24 января в 11:45
Ответ дляГолубая фишка
а ви її власне відчували?
dulenok• 24 января в 11:51
Ответ дляМішечок щастя
а яка саме трималась в середньому?
37-37.1 где-то...это был период ковида
Метровий сантиметр• 24 января в 12:18
В мене іноді буває і періодично повторюється. Може триматися 2-3 тижні, потім проходить. Здавала аналізи на торч інфекції, перевірялась у гінеколога, шкт, щитоподібна залоза, нічого не знайшли. Єдине, були антитіла до герпесу, а так в крові не було ніяких інфекцій. Зараз температури немає. Нещодавно була у лікаря, вона ще запропонувала здати с-реактивний білок, ревматоїдний фактор та о-антистрептолізин. Якщо по цим аналізам все було ок, тоді просто заспокоїтися.
Голубая фишка• 24 января в 13:21
Ответ дляМішечок щастя
а ви її власне відчували?
Так,відчувала слабкість,як захворівша була