Спішу - перекидаюсь• 17 января в 15:50
У здорового человека температура всегда 36.6 или есть колебания днем?
Какая норма?
Пишу каліграфічно• 17 января в 15:51
Температура то фігня, головне лімфовузли не починайте прощупувати, бо то капець)
Пишу каліграфічно• 17 января в 15:55
Ответ дляФорсия
И давление мерить.
У дуеті з лімфовузлами, то все, можна місце на кладовищі одразу бронювати.
Рятівник Малібу• 17 января в 15:55
Вже немає такого поняття як 36,6
Для когось і 37,2 норма як вона стабільна і самопочутя в нормі
Кидстаффовна• 17 января в 15:57
Ответ дляПишу каліграфічно
Я не розумію, чому всі забувають про фурункул.
Пишу каліграфічно• 17 января в 15:59
Ответ дляКидстаффовна
Оце ми автору ідей накидали
Распутница• 17 января в 16:01
Ответ дляФорсия
Норма от 36 до 37,3. В течение суток конечно меняется.
У меня днем всегда 37-37, 2 и я переживала, а это что норма оказывается?
волосатое стекло• 17 января в 16:02
Ответ дляПишу каліграфічно
кажется, уже поздно. новый температурный троль
волосатое стекло• 17 января в 16:02
Ответ дляРаспутница
вариант нормы
Свій варік• 17 января в 16:07
Ответ дляволосатое стекло
Думаю это та же что давление каждые пять минут меряет. Теперь она нашла градусник ..
Эта_Шикарна)• 17 января в 16:22
Ответ дляСвій варік
Мабуть електронний
Меломанка Маланка• 17 января в 16:27
В мене 37-37,3. Особливо в 2й половині циклу. Почалось після вірусу 5 років тому. Всі кажуть це норма. Але я так не думаю,тому що я її відчуваю і мені з нею гірше,ніж було без неї.
Одні думки• 17 января в 16:47
Это для отвлечения внимания маневр. Проверка на вменяемость. Вечер наближається, щас начнутся волнения про давление и критические показатели.
Интимная• 17 января в 16:57
Ответ дляПишу каліграфічно
То другая ))
Пишу каліграфічно• 17 января в 20:50
Ответ дляИнтимная
То другая ))
Я в курсі, переживаю, щоб ще одна не з´явилася)