Непонятно• 24 января 2025
Нужен мой доход за 5 лет работы в фирме, где я работала, Фирма переехала
в другое место,я ее не могу найти и нет мобильного телефона директора и бухгалтера.В архив они документы не сдавали ,в реестре указан городской телефон,который уже недействителен.
Может пойти домой директору и все узнать за документы для справки?
Шотуткоїться?• 27 января 2025
Ответ длямаринабаранова
Нічого я не плутаю - тут річ йде не про стаж, а про зарплату. Яка в базі - тільки з 2004 року. А все, що заробляли до цієї дати ( а людина працювала, якраз - в 90 ті роки) - треба шукати в архівах підприємств, де працювали.
Через закриття і ліквідацію яких - виникають проблеми у тих, хто зараз оформляє пенсію. Так - стаж зараховується, по записах з трудової книжки. А от зарплата, це треба шукати...Тому зараз - більшість отримує мінімальну пенсію.
Я вище показала скрін зі своєю зарплатою за 1998рік.З кабінету ПФУ.
Я працювала на двох великих підприємствах,у всіх зарплата в кабінеті з 1998року.
Пенсія мала через те,що працювали в конверт.В нас люди працюють в білу,у всіх пенсії більш менш.Менше 10000 немає ні в кого.Хто виходить зараз,то від 15000.+