Бюст Березуцкого• 24 января 2025

Тривога

Скажіть будь ласка,у кого підвищена тривожность, буває у вас таке що терпнуть різні ділянки обличчя, або руки,то одна,то друга,при цьому такий якийсь страх не зрозумілий
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Так
КротоТо• 24 января 2025
так
ЧупакабраЗеБест• 24 января 2025
ну у меня вообще немеет левая рука, а точнее два пальца на ней именно во сне.
но у меня нет при этом никаких ни страхов ни тревог
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Так
Часто у вас таке?
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляКротоТо
так
Часто у вас таке?
Анонім Перший• 24 января 2025
Так, буває. То периферична нервова система і порушення передачі нервового імпульсу. Пам´ятаю , як у мене заніміла частина великого пальця на нозі, і я все її розтирала. Але пройшло само. Дивне відчуття .
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Часто у вас таке?
Періодично, особливо якщо сильніше тривожишся,то сильніші ці відчуття.Онімвння ж проходить,вона у вас не постійне?
Анонім Перший• 24 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У мене буває, що три останніх пальці німіють. Але то ж наче тунельний синдром. Проявляється частіше на похолодання. Читала, що таке може давати гіпотиреоз. Але у мене субклінічний без антитіл, тому не приймаю гормонів .
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Ні,не постійно, періодично буває,ось зараз наче як затерпла частина обличчя,і чим сильніше я переживаю, тим здається сильніше воно терпне, головокружіння починається,в грудях горить (секунд 15 десь),прям як наче панічний страх якийсь
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
В мене теж так,так що ви не самі
Анонім Перший• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Перевірте тиск. Бо то може бути щось схоже на транзиторну ішемічну атаку.
Але, якщо ви довго були на холоді, то і це в теплі може проявитись онімінням.
А може і в шиї зажимає, спазм м´язовий комірцевої зони. Я вже на це і не звертаю уваги.
Відволікаюсь на щось або п´ю гідазепам.
Зараз на переломі сезонів і вічних нервах очікую збільшення різної дурної симптоматики .
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляАнонім Перший
Відволікаюсь на щось або п´ю гідазепам.
Тиск міряла 120/80,на холоді не була,і доречі у шиї біль присутня, особливо при натисканні
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
В мене теж так,так що ви не самі
Давно у вас таке?
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Давно у вас таке?
Так,але в мене ще шийний відділ проблемний,те ж від нього є спазми.Я вже не звертаю увагу, відволікаюся,знаю що нічого не станеться,бо вже тисячу разів було
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
У мене доречі теж шия болить,від неї і голова,випила спазмалгон,наче трішки відпустило,але не повністю,шия болить саме по боках,і плечі болять
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Спазмовані,сходіть до невролога.В мене взагалі ще іноді буває відчуття наче в мене там руки немає,я нею можу ворушити,коли торкаюся,все відчуваю,але відчуття що її немає)
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
О,у мене теж саме,при чому то ліва рука,то права 🙄Ворушу,зжимаю у кулак,а відчуття ніби вона відказала
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
А головокружіння у вас є?
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Так ,в мене теж різні ,ага а відчуття наче немає.,причому сила в руках є.
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
А головокружіння у вас є?
Іноді бувають,оці незрозумілі відчуття в мене набагато частіше бувають.А у вас,як бувають?
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Та разів 6 може було за два місяці,а у вас?
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Десь так само,може рідше.
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Десь так само,може рідше.
Де у вас саме німіє обличчя?
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Десь так само,може рідше.
І через скільки проходить?
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Де у вас саме німіє обличчя?
Абсолютно по різному,може щелепа,може ніс,може язик,може щьока,може все відразу
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Через скільки попускає?
Чудовий каламбур• 24 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Сходите к остеопату, проблема в ременной мышце шеи. Пальцы мизинец и безымянный?
Чудовий каламбур• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Найдите у себя нормального остеопата, он решит проблему
автор Бюст Березуцкого • 24 января 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
У меня тоже в добавок к тому что лицо немеет,рука,и пальцы,и в основном мизинец и безымянный
Сижуревувшоке• 24 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Через скільки попускає?
Я вам так не скажу, незнаю.А у вас?