СкокоМнеДадите• 25 января 2025
Чи виникали у вас іноді такі думки....
Думки про те, що краще б я не народжувалась...Не терпіла б оці нестерпні душені муки...
Прохання без осуду, бо дійсно дуже важко...
ПростоБелка• 25 января 2025
Звісно, що ні. Я завжди думаю, як багато б світ втритив, якби в ньому не було мене!
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляПростоБелка
😢
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
у вас уже есть план, как выйти из Сансары?
Ні, не знаю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ні, не знаю
вы совсем тему не рубите, я смотрю. в следующий раз опять родитесь сюда и опять те же сопли- не хочу рождаться, а из колеса перерождений не вышла.
TANYA 0 0 0 0• 25 января 2025
Автор вам до психотерапевта!!! Щось у вас в дитинстві було не те. В мене такі думки бувають і я зрозуміла чому, але ще не знаю як з цього вийти.
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Та я думаю це події останніх років так на мене подіяли...
TANYA 0 0 0 0• 25 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Нє, ну принаймні, я не думаю, але це до спеціаліста. Є ж люди які живуть погано, не порядно не чесно але вважають себе завжди правими
Пасхальний тролік• 25 января 2025
Так
Останнім часом дуже часто
Майже постійно
Взагалі не хочу жити
Останнім часом дуже часто
Майже постійно
Взагалі не хочу жити
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Так, є такі.І вони також є поряд зі мною..
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Так
Останнім часом дуже часто
Майже постійно
Взагалі не хочу жити
Останнім часом дуже часто
Майже постійно
Взагалі не хочу жити
😥
TANYA 0 0 0 0• 25 января 2025
Автор , ви народились в повній сім´ї? Були бажаною плановою дитиною? Батьки жили добре не розлучались?
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Так,в повній.Мені 44 буде
..
TANYA 0 0 0 0• 25 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
От звідки в них така сила і переконання і сила духу???)
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Х... знає
TANYA 0 0 0 0• 25 января 2025
Проконсультуйтеся з спеціалістом, це дуже хренове відчуття, знаю по собі , інколи накриває сильно. Но якщо ви є , значить це комусь треба, можливо зараз ,можливо в майбутньому, можливо для когось єдина опора,
Моя улюблена страшко• 25 января 2025
Да потому что я не могу нести пользу миру и я никому не нужна,так как у меня псих заболевание.
Бритоножка• 25 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Що у вас трапилось?
Бо у мене весь час щось погане, але це не тільки б´є, а й загартовує.
Думак таких не було, бо хороше в житті теж є
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляБритоножка
Що у вас трапилось?
Рак в тата, війна, негаразди в дітей
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляБритоножка
Що у вас трапилось?
Але чесно найбільш опускаються руки коли розумію що дітям важко, а я не можу їм допомогти
Спроби допомоги були але я не всесильна
Бритоножка• 25 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Рак в тата, війна, негаразди в дітей
Співчуваю. Спробуйте свій страх в дію перетворити.
Коли в мене щось трапляється - я одразу шукаю варіанти або вирішення або полегшення проблеми. Бо вирішити не завжди можна.
Наприклад, коли мама потрапила в важку аварію і шансів не було - напростоась в те відділення санітаркою, щоб бути поруч, допомагати і бути ближче до лікарів. Мені було 17 і я була студенткою.
Коли дитина попала в онко, напросилась до кращого лікаря. Весь час питала які є варіанти.
І так завжди. Бо такі ситуації були не одиничні.
Інколи опускаються руки. Тоді шукаю хоч якесь заняття, щоб зайняти голову.
Бритоножка• 25 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Спроби допомоги були але я не всесильна
Що у дітей?
Може дівчата порадять щось
TANYA 0 0 0 0• 25 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну якби в світі багато психів, які і не підозрюють що вони трошки не того і нічого живуть собі. Можливо користь в тому щоб тримати всіх оточуючих людей в тонусі, не давати розслабитися
Моя улюблена страшко• 25 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Да ,часто мой родители и родственники в шоке от меня
спальное место• 25 января 2025
Ні. Це слабкість.
Хоча навіть у вас завжди є можливість припинити це все.
СкокоМнеДадите
• 25 января 2025
Ответ дляспальное место
Ні. Це слабкість.
Я розумію що це слабкість.
спальное место• 25 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я розумію що це слабкість.
А що ще розумієте?
Вилосипедниця• 25 января 2025
Розумію. Щось хороше трапляється, але 99% часу нестерпно себе почуваю морально. Це того не варте
Нога на ногу• 25 января 2025
да, это страшные мысли, которые сводят с ума и загоняют в тупик своего же сознания. чувство вины за своё рождение, мысли что без меня всё было бы лучше. да и жизнь особо не радостная, мало впечатлений. из этого состояния я сама не смогла выбраться, обратилась к психиатру, пью антидепрессанты. выход есть, это ощущается как пробуждение после ночного кошмара, никогда не поздно начать жить и начать лечение! депрессия это страшно, вам нужна помощь специалиста