СкокоМнеДадите• 25 января в 14:53
Чи виникали у вас іноді такі думки....
Думки про те, що краще б я не народжувалась...Не терпіла б оці нестерпні душені муки...
Прохання без осуду, бо дійсно дуже важко...
ПростоБелка• 25 января в 14:54
Звісно, що ні. Я завжди думаю, як багато б світ втритив, якби в ньому не було мене!
СкокоМнеДадите
• 25 января в 14:54
Ответ дляПростоБелка
😢
СкокоМнеДадите
• 25 января в 14:56
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
у вас уже есть план, как выйти из Сансары?
Ні, не знаю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 января в 14:57
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ні, не знаю
вы совсем тему не рубите, я смотрю. в следующий раз опять родитесь сюда и опять те же сопли- не хочу рождаться, а из колеса перерождений не вышла.
TANYA 0 0 0 0• 25 января в 14:58
Автор вам до психотерапевта!!! Щось у вас в дитинстві було не те. В мене такі думки бувають і я зрозуміла чому, але ще не знаю як з цього вийти.
СкокоМнеДадите
• 25 января в 14:59
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Та я думаю це події останніх років так на мене подіяли...
TANYA 0 0 0 0• 25 января в 15:02
Ответ дляСкокоМнеДадите
Нє, ну принаймні, я не думаю, але це до спеціаліста. Є ж люди які живуть погано, не порядно не чесно але вважають себе завжди правими
Пасхальний тролік• 25 января в 15:02
Так
Останнім часом дуже часто
Майже постійно
Взагалі не хочу жити
Останнім часом дуже часто
Майже постійно
Взагалі не хочу жити
СкокоМнеДадите
• 25 января в 15:03
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Так, є такі.І вони також є поряд зі мною..
СкокоМнеДадите
• 25 января в 15:03
Ответ дляПасхальний тролік
Так
Останнім часом дуже часто
Майже постійно
Взагалі не хочу жити
Останнім часом дуже часто
Майже постійно
Взагалі не хочу жити
😥
TANYA 0 0 0 0• 25 января в 15:03
Автор , ви народились в повній сім´ї? Були бажаною плановою дитиною? Батьки жили добре не розлучались?
СкокоМнеДадите
• 25 января в 15:04
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Так,в повній.Мені 44 буде
..
TANYA 0 0 0 0• 25 января в 15:04
Ответ дляСкокоМнеДадите
От звідки в них така сила і переконання і сила духу???)
СкокоМнеДадите
• 25 января в 15:06
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Х... знає
TANYA 0 0 0 0• 25 января в 15:09
Проконсультуйтеся з спеціалістом, це дуже хренове відчуття, знаю по собі , інколи накриває сильно. Но якщо ви є , значить це комусь треба, можливо зараз ,можливо в майбутньому, можливо для когось єдина опора,
Моя улюблена страшко• 25 января в 15:12
Да потому что я не могу нести пользу миру и я никому не нужна,так как у меня псих заболевание.
Бритоножка• 25 января в 15:18
Ответ дляСкокоМнеДадите
Що у вас трапилось?
Бо у мене весь час щось погане, але це не тільки б´є, а й загартовує.
Думак таких не було, бо хороше в житті теж є
СкокоМнеДадите
• 25 января в 15:21
Ответ дляБритоножка
Що у вас трапилось?
Рак в тата, війна, негаразди в дітей
СкокоМнеДадите
• 25 января в 15:22
Ответ дляБритоножка
Що у вас трапилось?
Але чесно найбільш опускаються руки коли розумію що дітям важко, а я не можу їм допомогти
Спроби допомоги були але я не всесильна
Бритоножка• 25 января в 15:26
Ответ дляСкокоМнеДадите
Рак в тата, війна, негаразди в дітей
Співчуваю. Спробуйте свій страх в дію перетворити.
Коли в мене щось трапляється - я одразу шукаю варіанти або вирішення або полегшення проблеми. Бо вирішити не завжди можна.
Наприклад, коли мама потрапила в важку аварію і шансів не було - напростоась в те відділення санітаркою, щоб бути поруч, допомагати і бути ближче до лікарів. Мені було 17 і я була студенткою.
Коли дитина попала в онко, напросилась до кращого лікаря. Весь час питала які є варіанти.
І так завжди. Бо такі ситуації були не одиничні.
Інколи опускаються руки. Тоді шукаю хоч якесь заняття, щоб зайняти голову.
Бритоножка• 25 января в 15:27
Ответ дляСкокоМнеДадите
Спроби допомоги були але я не всесильна
Що у дітей?
Може дівчата порадять щось
TANYA 0 0 0 0• 25 января в 15:30
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну якби в світі багато психів, які і не підозрюють що вони трошки не того і нічого живуть собі. Можливо користь в тому щоб тримати всіх оточуючих людей в тонусі, не давати розслабитися
Моя улюблена страшко• 25 января в 15:39
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Да ,часто мой родители и родственники в шоке от меня
спальное место• 25 января в 15:56
Ні. Це слабкість.
Хоча навіть у вас завжди є можливість припинити це все.
СкокоМнеДадите
• 25 января в 16:17
Ответ дляспальное место
Ні. Це слабкість.
Я розумію що це слабкість.
спальное место• 25 января в 16:28
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я розумію що це слабкість.
А що ще розумієте?
Вилосипедниця• 25 января в 18:54
Розумію. Щось хороше трапляється, але 99% часу нестерпно себе почуваю морально. Це того не варте
Нога на ногу• 25 января в 19:30
да, это страшные мысли, которые сводят с ума и загоняют в тупик своего же сознания. чувство вины за своё рождение, мысли что без меня всё было бы лучше. да и жизнь особо не радостная, мало впечатлений. из этого состояния я сама не смогла выбраться, обратилась к психиатру, пью антидепрессанты. выход есть, это ощущается как пробуждение после ночного кошмара, никогда не поздно начать жить и начать лечение! депрессия это страшно, вам нужна помощь специалиста