Туся муся• Изменено 25 января в 15:51
Навіщо люди купляють підробки брендів?
Дівчата, з доходами зараз не те щоб супер, але і не прям погано. Чоловік подарував гроші на сумку, хорошу, з преміум сегменту. Мені хотілось мати класну.Пішли з подругою, обирали півдня. Попили каву в гарному місці, покупкою задоволена аж стрибаю. І от ідемо після ТЦ в книжковий, а там навпроти магазин реплік сумок брендів. Несе мене туди, і я бачу схожу на мою сумку майже 1 в 1 в 10 разів дешевше, бо це паль.
Я аж на секунду задумалась , чи варто було витрачатись. Купила б 10 в тих репліках. Стали з подругою обговорювати, вона посміялась. Її аргумент - ти купуєш за гроші не лише сумку, ти купуєш самовідчуття, емоції, сервіс.
Так то можна і китайську підробку купити, вле щоб що? Гарна підробка коштує теж немало, який в ній сенс, якщо ти сама знаєш, що це не оригінал і нема моральної сатисфакції від покупки. А дешева підробка це клейонка і за ці гроші можна взяти локальний бренд, але шкіру і добру якість. Бо видно що воно гівно і смішно їздити в метро з гуччі з клейонки.
Мені здався аргумент логічним. Але люди ж беруть. Цікаво хто що про це думає. Чи берете ви підробки?
Дівчина заглядєніє• 25 января в 15:52
А зачем покупать сумку за 1000 дол, если можно купить за 3000 гр, еще код зам за 1000 дол и кожу за 3000 гр, мне не всеравно имя сумки, отшивают их в Китае )
Мама Карло• 25 января в 15:52
Тому що підробки виглядають якісніше за ноунейм.
А оригінали невиправдано дорогі.
МояХатаЗкраю• 25 января в 15:53
Нет, подделку бы в жизни не купила бы. Да и выглядит это смешно, когда сумка якобы Эрмес, а ее владелица экономит на мойке машины или сама машина Шкода Октавия))))))
ВсеЧетко• 25 января в 15:54
Обычно подделки покупают чтоб демонстрировать тот уровень богатства или потребления который в реальности позволить себе не можешь.
Дівчина заглядєніє• 25 января в 15:55
Я в метро не езжу я нищая езжу на своей машине и сумки кожаные покупаю ноунейм
Усатая полосатая• 25 января в 15:55
Погоджуюся що покупка це не лише товар, а й емоції і само почуття. Це як в гарних нових трусах себе почуваєш гарною, аніж у старих і драних. Наче ж під джинсами ніхто не бачить, але ж самопочуття....
Але я не фанат брендових сумок, мені підходить і локал бренд, аби якісний.
Моё наблюдение такое : людям у которых меньше внутренних барьеров, им намного проще жить. Кто-то может - увидел сумку, понравилась, купил и носит. А для кого-то сумка это дополнительно множество условий, несоблюдение которых вызывает сложности с эмоциями и моральным удовлетворением.
Жаль, что это понимание не приходит в 20.
Усатая полосатая• 25 января в 15:57
Ответ дляМояХатаЗкраю
Під ереме зараз лише лінивий не зробив підробку. Сумніваюся що мийники авто в них розбираються
Love_Love_Love_• 25 января в 15:58
Ответ дляМояХатаЗкраю
10000% але судячи по реакціям вас мало хто розуміє
Луноликая Вика• 25 января в 15:59
Луи Виттон, Гуччи не куплю, что подделку, что оригинал. А всякие Томми Хилфигер и тд, то там пойди пойми что оригинал, а что подделка.
Love_Love_Love_• 25 января в 15:59
Ответ дляУсатая полосатая
При чому тут мийники авто?
Ви навіть приблизно не зрозуміли що вам написали.
Робот Вертер• 25 января в 16:00
Ответ дляВсеЧетко
Я заказала в Китае копию угг ультра мини в цвете burnt cedar. В оригинале не было нигде этого цвета на платформе 3см. И размера моего ходового тем более.
Натуральная замша, овчина, внутри задник качественно сделан, нога не уезжает никуда. Я прямо приятно удивлена.
Еще и заплатила 2200 гривен за все вместо 200$
МояХатаЗкраю• 25 января в 16:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну потому что покупают подделки))
Усатая полосатая• 25 января в 16:01
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут мийники авто?
Отот добре що ви експердка з усіх питань і у всьому розбирається, що б порадниця без вас робила б??
Love_Love_Love_• 25 января в 16:01
Купувати підробку на сумку дорогого бренду - це примітивний рівень по перше, по друге це виглядає справді смішно.
Ну і є категорія брендів де як не всі моделі то велика їх кількість це свого роду інвестиції.
Чекаю завтра• 25 января в 16:01
Нет. Подделку никогда не куплю.
Хорошую кожу или если очень понравится локальный бренд кожзам - с удовольствием.
Подделки это для мещанок и не очень умных людей.
Недавно видела, идёт вся такая в леопардах вся и сумочкой а-ля ... в АТБ. Ну смешно же )
МояХатаЗкраю• 25 января в 16:01
Ответ дляУсатая полосатая
Причем тут мойщики, мойки есть автоматические😉
Постоянно отполированная или грязная машина это вообще такой показатель, когда сразу все ясно)
Усатая полосатая• 25 января в 16:04
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут мийники авто?
Це ви не зрозуміли, очевидно. Тому що ,,під ерме,, може й бути клейонка за 200 грн з перехода метро і тому немита шкода та ця сумка якраз вписуються в загальну ,,картину,, . Від чого там автору смішно-хз
Love_Love_Love_• 25 января в 16:06
Ответ дляУсатая полосатая
Я прочитала ваші пости.
Ми десь на різних планетах…….не варто))
Репетиторша• 25 января в 16:06
О каком конкретно бренде речь? Вы купили Эрмес, Гуччи, Дольче и подобные? Просто покупать подделки подобного уровня нет смысла с целью сэкономить потому, что это сегмент тех кто не экономит, а ценит и уважает себя настолько, что бы не обманываться подделками.
Усатая полосатая• 25 января в 16:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Я прочитала ваші пости.
Ми десь на різних планетах…….не варто))
Так, не варто. Бо з вас вже вся порадниця угорає
Древо жизни• 25 января в 16:08
Никогда не куплю фейковые вещи, ибо, во-первых, вышла из возраста студенческой скамьи, во-2-х, при отсутствии средств куплю кожаную сумку того же Корса, чем буду ходить с паленой Hermes или LV.
З.Ы. В возрасте 18-22 я без проблем покупала паль LV, которая меня абсолютно не смущала.
Love_Love_Love_• 25 января в 16:10
Ответ дляУсатая полосатая
Жіночко, не варто перекладати свої комплекси на інших.
Я достатньо впевнена в собі людина. Мені абсолютно плювати з кого угорає порадниця.
Коренная киевлянка• 25 января в 16:13
Ответ дляДівчина заглядєніє
Можна я відповім, за якість, як один із моментів, за загальний образ людини, бо то смішно коли на явно китайський хендмейд ліплять луі вітон, а за 3000 буде відповідний зовнішній вигляд, ну реально краще дешевий італійський нонейм купити, ну на мій погляд, бо реально смішно виглядають люди із реально підробними фейками, гарні фейки коштують дуже не дешево.
Рожайтретьего• 25 января в 16:13
Сегодня одно модно, завтра другое. Поносил сезон, выбросил, купил тренд и носишь. Может вы вращаетесь в кругах, где понимают стоимость вещей и стиль олд-мани. У нас же чем больше новых трендов (фасонов, форм, цветов) на тебе, тем твоя одежда актуальнее.
Коренная киевлянка• 25 января в 16:15
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не бачу логіки, я на машині ізжу із сумками мідл класа
моя подруга на машині іздить із люксом
Усатая полосатая• 25 января в 16:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Шановна, чому ви вирішили, що когось цікавить ваша думка і куда вам плювати?
Love_Love_Love_• 25 января в 16:25
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
Усатая полосатая• 25 января в 16:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Другу сторінку??
У вас якась своя історія, уявна, де прощається на 2 сторінках. Лана, планета Желєзяка, пока, не хворай там у піндосії