В новусі продають величезні філеіеи в вакуумі. Сиру.
Вага моєі 830г
Хто може помогти скільки солі, скільки цукру, куди мазать і тд.
Дякую
Вага моєі 830г
Дякую
ЗабежАЛОЧКА• 25 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Хтось може поядля чого псувати рибу цукром, що це дає?
Чтобы вкус был сбалансированный. Это как соленая карамель - без соли не так вкусно.
СкрипяСердцем• 25 января 2025
Ответ дляВкуси мене
Оу, вибачте, я не звернула увагу, що це ви)))))
Ідіть нахер
Бл, як точно))
Украиночка• 25 января 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Мені б така кількість була дуууже засолона. На 700-80 гр філе беру 2 ч л солі й 1 цукру. Багато солі то дуже нездорово.
Риба ніколи не бере більше солі, ніж треба.
2 ч/л солі на майже кг риби? Це ваш страх солі чи що це за експерименти?
Love_Love_Love_• 25 января 2025
Ответ дляУкраиночка
Цукор рибу не псує. Він ніколи не додасть їй солодкавості, але розкриє аромат і додасть соковитості, еластичності, ніжності та щільності рибі. Також цукор не дасть пересолити рибу, якщо раптом захопитеся і насиплете більше солі, ніж потрібно. Цукор все гармонізує.
І наостанок риба не візьме зайвої ані солі, ані цукру.
Риба і так не бере зайвої солі і все досить гармонічно. А соковитість залежить від якості риби
Украиночка• 25 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Що за дурна звичка не спробувавши, критикувати? Вам безліч різних людей написало яку роль відіграє цукор. Нехай по пропорціям, то вже діло смаку. Але ж вам просто кисень перекриє, якщо не вставити своє «дуже цінне» зауваження. Розумію звідки така репутація у вас.
ПироженкА• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
2 ст ложки соли, чайная ложка сахара, насыпаете в контейнер немного на дно, кладете рыбу, сверху остальную смесь соли с сахаром. Я еще кружочки лимона кладу и капельку виски или коньяка. На ночь в холодильник, утром можно есть
Я водку добавляю 2 ложки
Love_Love_Love_• 25 января 2025
Ответ дляУкраиночка
Що саме критикувати не спробувавши?)))
Булку Дай• 25 января 2025
Девочки, а как на счёт паразитов в рыбе? Может, есть какой-то секрет? Очень люблю, солю тоже, но всегда боюсь. Иногда промораживаю перед посолом
Чучало яблуні• 25 января 2025
Ответ дляУкраиночка
Я її взагалі дуже мало їм, мені несмачно просто. Чому експерименти, прекрасно просолюється.
к.Буланова• 25 января 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Спасибо , мне лично его отвратительного питания в школе хватило.
Ну я не в курсе, но у подруги вкусно получается
Шкідлива молекула• 25 января 2025
Ответ дляВкуси мене
Еластичність, щільність, збереження форми, ніжність смаку. Але ви можете не додавати. Це справа смаку. Для чого сперечатися?)
Мене не дивують в рецептах оцет, коньяк, горілка, мед, лимон, цибуля, часник, перець тощо. Я просто це не використовую.
Коньяк должен присутствовать,от него рыба становится плотная,а всякие лимоны,лук ,чеснок нет,этого не должно быть
Вкуси мене• 25 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Підтримую, коньяк- так, в чарочці, з лимончиком, обов´язково має бути присутнім!) Будьмо!
Кондуктор трамвая• 25 января 2025
Ответ дляПироженкА
Я водку добавляю 2 ложки
В там за голову хватаются 😅
ПироженкА• 25 января 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
В там за голову хватаются 😅
Та сейчас столько недообследованых,
И лекарства дорогие)))