Мира всем• 25 января в 16:18
Чому всі хочуть виглядати молодше але не хочуть виглядати культурними і виховани
Чому виглядати молодше свого віку стало такою бажаною привілегією та гордістю?
Адже іншим людям часто байдуже на скільки ви виглядаєте, їм подобаються привітні, приємні, культурні люди з хорошою енергетикою. А токсичні, хоч і на 20 років молодші «ні».
Але для самої жінки хочеться все ж в арсеналі мати все ж вигляд моложавий, а не культуру.
Тому часто бачу повальне самоствердження за рахунок інших.
«Та ну, їй не може бути 40, мені 40 і я зовсім не так виглядаю», «мені 30, Подивіться як потрібно виглядати у 30», «автору теми точно за 45, мені 55 і я молодше виглядаю за неї»
Дівчата, це чудово що роки над вами не власні, але ви не задумовувалися, як це псує вашу моложавіть та вроду, коли ви так себе поводите? Принижуєте іншу жінку щоб возвисити себе. Це ж перекреслює усе!
Гарна, молода та вихована, привітна та добра, от оце викликає найбільше захоплення у оточуючух. А гарна але як розкриє рота, то виявляється токсичне стерво - не дуже.
Все що хотіла сказати.
Жаль, що бути культурною вже не в моді.
Все що хотіла сказати.
Жаль, що бути культурною вже не в моді.
Борщичок• 25 января в 16:19
Авторе, ви добра та культурна,але щось вам таки не вистачає для гармонії?
Мира всем
• 25 января в 16:19
Ответ дляБорщичок
Чому ви так вирішили?
Борщичок• 25 января в 16:20
Ответ дляМира всем
Чому ви так вирішили?
Бо саме ви визначили ті фактори,якими мають захоплюватися оточуючі. Але все ж таки щось вас бентежить
Мира всем
• 25 января в 16:23
Ответ дляTivoli
Если бы кто-то действительно выглядел значительно младше своих лет, то еще полбеды.
А так одни нездоровые иллюзии
Я в своєму житті зустрічала двох, які виглядали молодше.
Одна токсична, а інша - просто ясне сонечко.
70 років жінці, а виглядала на 55-60 максимум. Нічого ніколи не колола, хоча каже що донька захоплюється уколами. І багато подорожує, забезпечена. Молода душею, дуже класна жінка. З Києва.. чарівна просто
Ответ дляМира всем
а вам як мед, то й лопатою: молодых-красивых подавай и культурно-нетоксичных? с чего вдруг? а вы им что?
Советничаю тут• 25 января в 16:26
Особливо смішно, коли жінка абсолютно нереалістично оцінює свою молодість, але то таке. Немає запиту від суспільства, тому й не в моді. Жінка продає себе, як м´ясо, сумно це.
Ворожу на каві• 25 января в 16:26
Бо культуру трахать не хочеться. А хочуть завжди виглядати молодо ті хто завжди намагається когось підчепити або щоб чоловік не пішов до дівки. Оце фільм з Демі Мур про наше суспільство,жіноче.
Мусик Пусик• 25 января в 16:35
Ответ дляВорожу на каві
как называется?
Чорт і Шо• 25 января в 16:36
Ну я например ни разу не встречала чтоб человек который действительно природно красив и выглядит моложе, был злым и грубым.
Всетаки жизнь, оставляет отпечаток на лице.
Ботоксные зафилеряченые женщины с надутыми губами, как бы не хотели, выглядят на свой возраст.
Мира всем
• 25 января в 16:40
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вам треба пояснювати елементарні речі?
Поясніть
Бамбарбия! Кергуду.• 25 января в 16:44
Ответ дляМира всем
Поясніть
Поясню, що треба не тільки виглядати, а й бути розумними. Займатись самоосвітою, та хоча б вчитись у школі. Це інстинкти, це база, це закладено природою, молодший - здоровіший, це інстинктивне природнє прагнення людини. А бути вихованим, це інший рівень розвитку, що стосується розвитку особистості, це те що людина набуває залежно від середовища. І от в мене теж питання, чому люди замість навчання, пошуку інформації, саморозвитку гортають форуми?
Бамбарбия! Кергуду.• 25 января в 16:45
Ответ дляTivoli
А так одни нездоровые иллюзии
Автор не про це питає. А про бажання
Мира всем
• 25 января в 16:51
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Чому ви вирішили, що люди замість навчання гортають форуми?
Навчаються окремо, а відпочитають окремо.
І хто як..
Хтось відпочиває в інсті, хтось на Тік тоці, хтось читаючи форум, хтось дивиться телевізор. Думаєте, всі ці люди апріорі дурні? Ні.. Кожен обирає як розгрузити себе і відпочити.
Я давно тут, і це допомагає розуміти людей. Тут люди без масок як у житті
Тут є і лікарі, і юристи, і айті спеціалісти, і тд
Форум це не показник
І хто як..
Форум це не показник
120-120-120 (не худею)• 25 января в 16:52
Ответ дляАnnеt
А вона їм цитати Канта в оригиналі.
120-120-120 (не худею)• 25 января в 16:53
Ответ дляМира всем
Поясніть
Люди, які зациклені на красі, зазвичай не дуже розумні.
Леді Душка• 25 января в 17:14
Ни одни уколы красоты не делают человека моложе, увы. Всегда виднл возраст и видно, что лицо наколото.
Только хирургически разве что можно сделать нормально, и то не всем удаётся.
Голова колгоспу• 25 января в 17:49
Ответ дляАnnеt
я ’привітна, приємна, культурна, з хорошою енергетикою’, но только с определёнными людьми и на всех этот премиум пакет не распространяется.
Не буває вибіркової порядності
Голова колгоспу• 25 января в 17:52
Ответ дляМира всем
В мене подрузі 55. Ніхто більше 45 їй не дасть. Дуже приємна, розмірена, в гормонії з собою, чемна, все робить красиво, багато подорожує, чоловік у неї молодший і заможній..
Бамбарбия! Кергуду.• 25 января в 18:11
Ответ дляМира всем
І хто як..
Форум це не показник
І хто як..
Форум це не показник
Я про вас. Ви ж тему створили. А могли знайти відповідь самостійно.
Бамбарбия! Кергуду.• 25 января в 18:13
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так і є. Але бажання бути молодшою, воно інстинктивне. Якщо людина розумніша, розвинутіша, в неї інші бажання. Але таких людей менше.