ПАЦАНКА О• 25 января в 17:33
Можно ли не заметить оргазм?
Ну например, если сам процесс секса очень приятный, то ведь можно не отличить, когда уже был оргазм?
Если секс приносит удовлетворение и чувство завершенности, значит он был?
ПАЦАНКА О
• 25 января в 17:35
Ответ дляГороховаЯ
Ні
А как называется тогда просто удовольствие в процессе секса?
ГороховаЯ• 25 января в 17:36
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну просто приємно, але це не оргазм. А якщо ви запитуєте, значить оргазм вам незнайомий( Його точно неможливо пропустити і не помітити.
ПочтальЁнша• 25 января в 17:36
Ответ дляПАЦАНКА О
Точно не оно)
Бриджит_Фрикандо• 25 января в 17:38
Ответ дляПАЦАНКА О
Возбуждение называется
Бибер-анонимер• 25 января в 17:51
Від мого першого разу до оргазму пройшло декілька років. Займалися коханням з хлопцем, було приємно, але оргазмів не було, і тільки через роки я нарешті зрозуміла, що саме треба робити, щоб отримати оргазм. З оргазмом однозначно веселіше)))
Творческий типаж• 25 января в 17:56
Ответ дляА.р.і
Оргазм пропустити не можна, він буває різний по інтенсивності.
А вам порада, якщо ваш чоловік не доводить вас до оргазму, то поговоріть з ним і скажіть що це питання треба вирішити. Бо в такому разі, він х…й козанець😂
Що вона йому скаже, як ще сама не розуміє, що треба, щоб він був?
Творческий типаж• 25 января в 18:00
Ответ дляА.р.і
Чоловік це відчуває, якщо ні питає. А сунул винул і пішов, то як сказала вище, поганий коханець
Він питає, вона не знає) І не факт, що він сам вгадає
Вапщета• 25 января в 18:11
Ответ дляА.р.і
Автор і сама себе до нього не доводить. Що ж вирішувати?
Та никада в жизни• 25 января в 19:20
Пропустити-це коли ніколи не відчували,коли він буде,ні з чим не сплутаєте,просто приємно це ні до чого
ПАЦАНКА О
• 26 января в 07:28
Ответ дляKhorosha
Думаю, що не можна пропустити.
Я наприклад розумію, що була дуже близько, але оргазму не було, при тому по відчуттях було майже-майже і довго, тоді є і насичення і завершеність і того оргазму не хочеться після такого. Але факт є фактом, що його не було.
Ясно, спасибо