Сирожено_пирожено• 25 января в 18:18
Чому в наш час жінкам більше потрібні чоловіки, ніж чоловікам жінки?
Сирожено_пирожено
• 27 января в 19:00
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну то займіться власним вихованням, щоб надалі не створювати подібних тем, де ви намагаєтеся всім приписати власні діагнози залежності від члену
На відміну від вас я не переходжу на особистості.А ви вважаєте всіх людей,хтотне погодився з вашими словами неадекватними.Це у вас проблеми.
Начальник Анонимов• 27 января в 19:40
Ответ дляСирожено_пирожено
На відміну від вас, я не створюю неадекватні теми, що всі жінки мають залежності як ви)
Сирожено_пирожено
• 27 января в 19:52
Ответ дляНачальник Анонимов
На жаль,це правда,не дивлячись на ваше невдоволення.Дійсно я спостерігаю картину,що більшості жінкам дуже хочеться відносин,а чоловіки то кидають їх,то ігнорують,то використовують.А якщо ви не погоджуєтесь з цим,то це не означає,що теми неадекватні.
Якщо мені подобаються спагеті твердих сортів,а вам наприклад гречка,це не означає,що одна із нас неадекватна.Це значить,що в нас з вамм різні думки на цей рахунок і різні смаки.
Начальник Анонимов• 27 января в 20:31
Ответ дляСирожено_пирожено
Так, звісно ж мені не подобаються ідіотські коментарі ’секс потрібний для жіночого здоров´я’, оце дивина)
Якщо у вас аж такі обмеженні знання, то не треба тут просувати таку маячню як істину, а спитати в лікаря чи хоча б на форумі - це одна лише я залежна від члену чи всі такі?
Сирожено_пирожено
• 27 января в 22:47
Ответ дляНачальник Анонимов
Ідіотські коментарі тільки на вашу особисту думку,ви забули написати.Якщо на вашу думку це ідіотські коментарі,тоді це тільки ваша думка,розумієте?Тільки ваша і більше нічия.
Начальник Анонимов• 27 января в 23:00
Ответ дляСирожено_пирожено
Ідіотська думка - це думка ідіотки, яка поширює відверту брехню про те, що жінці для здоров´я нібито необхідний секс, що не підтверджено жодними медичними джерелами, розумієте про що я чи то складно для вас?
Сирожено_пирожено
• 27 января в 23:02
Ответ дляНачальник Анонимов
Вам не потрібен,то ви і не займайтеся їм.Але вам би 100% не завадило би,він стрес знімає дуже добре і нерви заспокоює.
Начальник Анонимов• 28 января в 00:05
Ответ дляСирожено_пирожено
І чому ж цілющий секс вам ще й досі не допоміг?
Сирожено_пирожено
• 28 января в 01:21
Ответ дляНачальник Анонимов
Допомагає.В мене нерви міцні терпіти вас і і відповідати на ваші коментарі,розжовувати кожну деталь.А так би не було терпіння.
На жаль,ви читати не вмієте і розумієте написане тільки так,як вам хотілося б.
Начальник Анонимов• 28 января в 10:20
Ответ дляСирожено_пирожено
Ану ж розкажіть нам, як же саме треба зрозуміти оцю вашу поберехеньку
А то ж раптом ми неправильно зрозуміли бідосю і вона просто косномовна
Сирожено_пирожено
• 28 января в 12:11
Ответ дляНачальник Анонимов
Пример - моя покойная бабушка.Она не вела половую жизнь лет 20 а то и больше.
Начальник Анонимов• 28 января в 12:18
Ответ дляСирожено_пирожено
Вам ще не набридло позоритися?
Сирожено_пирожено
• 28 января в 13:12
Начальник Анонимов• 28 января в 14:15
Ответ дляСирожено_пирожено
А вам? Вчіть українську мову.
Для чого?
Від цього секс стане зцілювати жіночі хвороби, як стверджує позорище на форумі?
Сирожено_пирожено
• 28 января в 17:23
Ответ дляНачальник Анонимов
Для чого?
Останнє правило більше стосується вас.Тому вам точно варто їм займатися,я серйозно кажу.І також приймати Магній В6.
Начальник Анонимов• 28 января в 18:06
Ответ дляСирожено_пирожено
Ааа, ну якщо ви медичні факти вивчаєте по айсітіві та укрнет, то звісно, ганьбіться далі
Сирожено_пирожено
• 28 января в 19:05
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну може ви вже перестанете одне і те ж саме писати - ганьбіться далі,ганьбіться далі?Я ж не власноруч ці статті писала,а прочитала про це.
Начальник Анонимов• 28 января в 20:34
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну то може ви для початку свою маячню тут перестанете як істину перти??
Включите мозок та загуглите медичні факти, або хоча б чат ЖПТ спитаєте?
Доросла тітка пише брехні і третій день наполягає що то правда, приводячи як аргумент померлу бабусю та айсітіві!
Вам від самої себе не гидко ще?
Сирожено_пирожено
• 28 января в 20:37
Ответ дляНачальник Анонимов
Вам від самої себе не гидко ще?
Ні,в мене все чудово з самооцінкою.Що б ви мені не понаписували
Начальник Анонимов• 28 января в 20:38
Ответ дляСирожено_пирожено
Цілющий член вилікував, ага.
Чоловіка здайте на досліди, він однозначно буде цікавий медицині
Сирожено_пирожено
• 28 января в 20:45
Ответ дляНачальник Анонимов
Цілющий член вилікував, ага.
Ви нічим не хворієте?
Сирожено_пирожено
• 28 января в 20:59
Ответ дляНачальник Анонимов
Цілющий член вилікував, ага.
Чому вас дратує і тригерить ця тема?Якщо ви не погоджуєтеся,то не займайтеся сексом да і все тут.Якщо ви впевнені в своїй правоті.
Начальник Анонимов• 28 января в 21:05
Ответ дляСирожено_пирожено
Так це вона вас тригерить)
Ось і питання - а чому власне ви тут намагаєтеся свої брехні поширювати замість вибачитися та піти зцілюватися сексом, а?
То що ж саме ви тут намагаєтеся довести?
Сирожено_пирожено
• 28 января в 21:07
Ответ дляНачальник Анонимов
Так це вона вас тригерить)
Нічого.Ви праві.Жінкам секс не потрібен.Все?Ви вже задоволені?
Начальник Анонимов• 28 января в 21:45
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви хотіли сказати мабуть, що я маю рацію і що міф ’жінки без сексу хворють гінекологічними захворюваннями’ був лише вашою побрехенькою, еге ж?
Сирожено_пирожено
• 29 января в 01:51
Ответ дляНачальник Анонимов
Я хочу сказати,що вас дуже сильно зачепила ця тема,прям аж за живе взяла вас.У кого як.У когось скажеться на здоров´ї,у когось ні.я привела приклад моєї бабусі.В мене було що я 1 рік була без сексу і почали вуса рости,потім оновила і перестали вуса рости.У кого як.
Начальник Анонимов• 29 января в 04:03
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви хотіли сказати що мене сильно зачепила ваші побрехенькі про те, що нібито жінки хворіють без сексу
Що ж у вас суцільні помилки в формулюваннях?
Сирожено_пирожено
• 29 января в 12:40
Ответ дляНачальник Анонимов
А у вашому житті він відсутній через що саме?