Королева Сарказма• 25 января 2025
Профілактика мігрені Топіромакс?
Дівчатка, можливо хтось приймав? Як себе почували? За якою схемою? Як результат?
Щиро вдячна за відповідь.
Королева Сарказма
• 25 января 2025
Ответ дляАлина-1240
Принимала для других целей.полезли побочки,не мое
Вибачте за питання, але які саме побічні реакції були?
Алина-1240• 25 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Дискинезии,и дурнота(причем при нормальном давлении)
Купи слона• 25 января 2025
я пью с октября. Єто спасение. Начла пить, когда уже ничего не помогало, а золмигрен был плчти каждый день. Начало помогать через 4-5 недель...сейчас золмигрен 4-5 раз в мес...можно и реже
Королева Сарказма
• 26 января 2025
Ответ дляКупи слона
Дякую за відповідь.
Мені його також призначили. Тригером мігрені є практично все(
Може бути до 15 разів на місяць. Один раз з яких навіть нічого не допомагає. Поки не почну блювати легше не стає. Дуже сподіваюся на цей препарат.
За якою схемою Ви приймаєте?
Купи слона• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую за відповідь.
За якою схемою Ви приймаєте?
утром 1 таблетка