Божий одуванчик• 26 января 2025
Что значат все эти последние события?
Зокрема, німецький канцлер Олаф Шольц заявляв про необхідність заохотити безробітних українців у Німеччині знайти роботу або повернутися на батьківщину.
25 січня стало відомо, що чиновники Міністерства внутрішньої безпеки США наказали призупинити низку програм, які дозволяли біженцям тимчасово оселитися в Штатах, включно з ключовою ініціативою, що надає можливість в´їзду в країну для українців.
біженціЧехіяНімеччинаПольща
Сейчас много такой информации в интернете. Что думаете по этому поводу?
біженціЧехіяНімеччинаПольща
Завжди з рушником• 26 января 2025
Ответ дляКрошка Енот
тригерить власне сідало таких. Тригерить тих, хто під тиском власних причин змушений був лишитись. Я тут і прекрасно бачу кого тригерить. Ті, хто залишився не під тиском обставин, а тому що прийняв таке рішення, не живуть думкою ’скоро всєх погонят’
Ну так! Всі мали таку можливість. Але з різних причин нею не скористались, а тепер зелені від злості. На що злі? На кого злі? На тих нещасних? Позавидували, що їм дали трохи грошей? То й ви їдьте за ними.
Леди_в_ночи• 26 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Не люблю і в Іспанію не хочу.
Жаль, что у вас не сложилось (
ГугелП@лАмался• 26 января 2025
Ответ дляКрошка Енот
ще раз питаю, яке вам діло до них? Хай тим переймаються самі виїхавші, це будуть їх проблеми. Ви яким боком?
Почекаєте, ви не одна в переписці. Моє діло в тому, що поводиться хтось, а сором на всіх і через деяких, підтримка України знижується, популярними стають проросійські політики. Крім того, декого по людські шкода, це ті, у кого немає нічого і вертатися нікуди, без підтримки їм буде важко.
Леди_в_ночи• 26 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Логика у вас хромает.
Пророссийские популярные становятся по другим причинам. И совсем не из-за поведения единиц беженцев - это ж надо такое придумать
ГугелП@лАмался• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну, що я казала))) Завидуєте))) Ну звичайно ж, хай буде так)
Завжди з рушником• 26 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
В чому негатив? У заклику поводити себе так, щоб соромно не було і не поводити себе, як туристи, яким крім базових потреб ще щось винні. Ну то добре, хай поводять)
Чи вам не всеодно до виховання незнайомих вам людей? Я навіть не хочу про таке знати. Люди різні є. І невже ви не розумієте, що ваше відношення до такого пахне російською пропагандою. І ще одне: в Україні і так сутужно з роботою в силу відсутності економіки як такої. Якщо всі біженці повернуться, то будуть випадки голодної смерті. Де люди
працюватимуть, житимуть? Немає їхніх жител, міст.
ГугелП@лАмался• 26 января 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Логика у вас хромает.
Причини різні, але зменшення підтримки наших за кордоном і невдоволення багатьох місцевих, то факт.
Крошка Енот• 26 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
а те за те, як никаються від мобілізації, крадуть на всіх рівнях в Україні, як не в себе, вам не соромно? Через це підтримка України не знижується і популярними не проросійські політики? якийсь вибірковий у вас ’сором’, однако. А от мені за це соромно, бо ще ні разу не чула від знайомих німців, поляків, австрійців, італійців, французів (корінних, котрі передають допомогу військовим), що їм соромно за біженців. Зате все частіше чую ’вибачай, але якось негарно виходить, ми тут купуємо дрони і термобілизну, а у вас крадуть мільйонами’
Крошка Енот• 26 января 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Логика у вас хромает.
а що ще такі можуть придумати?
ГугелП@лАмался• 26 января 2025
Ответ дляКрошка Енот
Мені і за це соромно, але в темі не за це мова була. У мене родичі в Польщі, знайомі і друзі в Іспанії, Італії, Фінляндії, Німеччині. Читала Чеський форум, як лайна наїлась і це від справжніх користувачів, не фсбшні профілі.
Завжди з рушником• 26 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Якщо не так, то вибачайте. Але що тоді керує зловтішниками? Яке почуття їх охопило? Невже прагнення спасти економіку Німеччини, бо вони ті нерозумні німці всім діють прихисток, але українцям но, но...не можна?
Завжди з рушником• 26 января 2025
Ответ дляМаю сечі
Хочу, чтоб погнали назад всех киевских беженцев.
Хоть подруги вернутся, соскучилась 🤣
Яка прекрасна з вас подруга! Здається, що втекли не тільки від ракет, а й від ваших обіймів. Ще й веселити треба...
ГугелП@лАмался• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
В чому конкретно зловтішання? Німці економні і з розрахунком. Логіка, ми б самі годували роками мільйони людей, багато з яких не працюють, мову не вчать і користі ніякої? Пам´ятаю, як сюди Арестович хотів біженців афганців завести, ох і мало було радості.
Завжди з рушником• 26 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Та не переживайте ви за них. Це віддаваний хліб їхня допомога. Адже якби в нас не забрали ядерку, то не було би того жаху. Фі, ще й афганців приплели. Афганці теж будуть працювати за 140 дол? І їх же тут і проїдати, бо як зекономити?
Чорт і Шо• 26 января 2025
Ответ длятогдалия
Спор начался с того, что беженцам нельзя остаться в Германии через учебу, но, на самом деле, ещё как можно. И ещё я подозреваю, что по окончанию временной защиты, все украинцы, кто выучит язык и подтвердит диплом, смогут податься на годовую Chancenkarte, иначе для чего всем оплачиваюи курсы, подтверждения дипломов и т.д. Вот те, кто за год не найдут работу, тех уже на выход.
Как для чего оплачивают ? ЕС выделяет деньги, их осваивают и отмывают, вот и всё. Это все-налоги, рабочие места для кучи людей, все выплаты кот.платят беженцам, остаются в местной экономике. Есть проект, профинансированный-работаем ребята, закрыли проект-закончилсь война, все на выход-молодцы, хорошо плработали. Кто там будкт анализировать сколько и кто где потратил на курсах, не смешите
ГугелП@лАмался• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Якби в нас не забрали ядерку, була б інша розмова, але у нас її забрали. Маємо те, що маємо. Афганців приплела до прикладу, ця тема була до війни, чому наші не були раді їм, а нам мають радіти десь?
Завжди з рушником• 26 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Наплювати на якісь радощі. Люди там у безпеці, живуть, народжують... Ця нелюбов між своїми є елементом роспропаганди. Шкода, що люди так глотнули її. Жеруть самі себе аж стидно. І чого би то я мала любити міфічних афганців? Нехай їх мама їхня любить. Але це не означає, що якщо людина потребу допомоги, то ні...ти маєш повернутись в Україну на попелищі свого дому і тут вмерти. А...ще синів віддай в окопи, бо наші багатії своїх порозпихали по заграницях. А ти, смертельно, йди і воюй.
Леди_в_ночи• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Так и есть, к сожалению (
Своих готовы загрызть за то, что они уехали и кто-то не работает, кто-то больше получает, кто-то меньше, кто-то останется, кто-то уедет, но это личное дело каждого. Меня это тоже очень удивляет - как можно так относиться к своим соотечественниками (
ГугелП@лАмался• 27 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну чого ж, ви афганців не любите і в гості тисячами не чекаєте, а нас люблять і чекають. Якщо підпишуть мир, то ніхто не буде питати, хто і що хоче. Їхні уряди зроблять так, як вигідно і як буде хотіти їх виборець.
Мама Никитки-2• 27 января 2025
Ответ дляКрошка Енот
Колумбія не прийняла депортаційні рейси з США
схоже, що Трамп вчився на серіалі ’слуга народу’ як створювати інформаційні бульки для ’мудрого’ наріду
Я про Колумбію ще не бачила))
Першою Мексика була 🤣
Ну фсьо. Буде весело.
І все це на тлі купи судових заборон на його указ щодо громадянства за правом народження, і кріптовалюти Трамп і Мелані. Лунають перші заклики до імпічменту за спробу одноосібно змінити Конституцію і корупцію.
Першою Мексика була 🤣
Ну фсьо. Буде весело.
Мама Никитки-2• 27 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Трамп уже поднял ввозные пошлины для Колумбии и запретил вьезд политикам. У власти США не только Трамп, на него не одни дурни работают.
Звичайно не одні))
Канада зробила офіційну заяву щодо товарообміну між ними і штатами.
Нафта, електрика, будівельні матеріали…. Товарообіг між штатами і канадою перевищує товарообіг між штатами та Японією, Китаєм, Німеччиною, Британією і Францією разом узятими.
Так о Да, не дурні. Тікі ті, хто встиг гарно про Доні на фокс Ньюс розповідати. От як новий міністр оборони, для призначення якого викликали Венса, бо голосів не вистачало.
Мама Никитки-2• 27 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
А, і ще. А проти Мексики чого ж не ввів? Чи боїться на тлі зростання цін на бензин і зникнення з продажу яєць ще обмеження овочів і фруктів з продажу?
ГугелП@лАмался• 27 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Переконали, Трамп і його численні радники дурніші за вас)
Мама Никитки-2• 27 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Мене не чекає розчарування, ви все не зрозумієте, що все що відбувається, продумано і зрежисовано. Якщо США це роблять, то це не лише ідея Трампа і вони на щось розраховують. І щодо політиків, де б вони не наживалися, дітки їхні і хатки в розвиених країнах.
Повірте, це ідея виключно Трампа. Бурхлива діяльність по відмові «нелегалів» видніше, ніж планомірне зайняття економікою країни.
Законопроект про друк 5 триліонів $ вже подано в конгрес. Як і зміні до Конституції про 3 строк для Трампа.
ГугелП@лАмался• 27 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Якщо ви спитаєте своїх американських знайомих, то вони вам можливо розкажуть, що ліберальна політика Байдена далеко не всім подобалась. Декому дуже неподобалась, як результат Трамп при владі. Він заграє зі своїм електоратом. Не розумію лише для чого він відкриває скриньку Пандори з Гренландією.
Мама Никитки-2• 27 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Бред. Популярність проросійських кандидатів пояснюється провальною міграційною політикою Європи вже років 20. Війна в Україні стала каталізатором, бо ж Європа втратила дешеві енергоресурси, що дуже вплинуло на їхню єкономіку. І саме на цьому грають кацапські пропагандисти. І голосують за проросійських кандидатів такі ж самі, як і за Трампа проголосували. А тепер самі в шоці. Бо виявляється, що депортація буде стосуватись всіх нелегалів, а не виключно працівників умовного Джоні з Оклахоми. На ранчо в тому ж Техасі масово працюють мекси. Тому і вийшли фермери зі зброєю і захищають свої межі, бо наступає розуміння о наголосували.
Мама Никитки-2• 27 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Тобто призначення телеведучого міністорм оборонице про розум?
Трамп оточує себе тими, хто буде залежати від нього, і в реальному житті ніхто і звати ніяк. І при провалі трапа піде на мусору історії Ну або ще протеже ІТ корпорацій, як Венс.
Мама Никитки-2• 27 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Ті, хто має розум чудово розуміють, що при Байдена була найнижча інфляція з часів Рейгана, найменший рівень безробіття.
Но я вже десь писала, голосували реднекі і тепер або в шоці, що залишаться без працівників. Або тупі потреблЯді, яким трам пообіцяв відновлення державних чеків з виплат.
ГугелП@лАмался• 27 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви, жіночка-біженка, яка в США без году недєля, обізвали жителів країни тупими потреблядями))) Перешлю скрін своєму давньому знайомому, жителю Техасу, електорату Трампа))) Як пускати декого в гості)))