Божий одуванчик• 26 января 2025

Что значат все эти последние события?

Зокрема, німецький канцлер Олаф Шольц заявляв про необхідність заохотити безробітних українців у Німеччині знайти роботу або повернутися на батьківщину.

25 січня стало відомо, що чиновники Міністерства внутрішньої безпеки США наказали призупинити низку програм, які дозволяли біженцям тимчасово оселитися в Штатах, включно з ключовою ініціативою, що надає можливість в´їзду в країну для українців.

біженціЧехіяНімеччинаПольща

Сейчас много такой информации в интернете. Что думаете по этому поводу?
Король дивана• 31 января 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Що ж вам так правда очі коле...
Це вам всі українці в очі колять і навіть ті хто залишився в Україні ви записали в отримувачів пособія, бо воно ж вам так болить. Жаба давить на всі груди.
Було б чому... Пособія вам не хватає....
Леди_в_ночи• 31 января 2025
Ответ дляКороль дивана
Знали б такие, которые это пишут, о том, как несладко за границей, то такого бы не писали и не говорили. Везде свои трудности.
Всех анонимов аноним• 01 февраля 2025
Ответ дляКороль дивана
Ну чому ж всі. Лиш деякі.
Всех анонимов аноним• 01 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я бачу як декому не солодко, ага.
Кваритиши здали, на пособіє сіли, сплять до обіду, курси обирають які найдовше тягнуться.
А є ті, хто працює з перших днів на повну ставку, паралельно мову вчить, сітки плете.
То про кого я пишу, як думаєте? Кого Шольц до праці спонукає?
Король дивана• 01 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я бачу як декому не солодко, ага.
Гидко вас читати. Ви і мене звинувачували в пособії, хоча я в Україні. Ви просто ненавидите українців і свої російські наратив несете. Повторюю не позорьте націю, і не кажіть що ви українка. Не має чого брудом поливати.
Доречі те що мені тикали пособіями, може вибачетесь?
Всех анонимов аноним• 01 февраля 2025
Ответ дляКороль дивана
Господи, та відчепіться вже від мене. Якщо ви й не на пособії, то явно співчуваєте тим, хто третій рік ніфіга не робить, інакше б чого ви їх так захищали?
І досить вже писати мені про російські наративи - вибачтесь спочатку за це.

Бути на пособії не гріх, гріх цим третій рік зловживати. Та деякі істини відкриваються лиш на певному рівні IQ
Король дивана• 01 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним

Тобто перейти на особистості і мене безпідставно звинувачувати це нормально? Чекаю вибачень.
І повторюю саме такі як ви розорять українців, бо вас жаба давить за оті пособія, хоча ви не знаєте що відчувають люди які виїхали світ за очі.... Мабуть від хорошого життя.
В нас періодично прилітає і то сил вже немає це все терпіти, а там де регулярно, .... Але ж ви ні разу не згадали що в Україні війна. Тільки випрікаєте пособіями.
Не позорьте українців... Любіть арабів, яких ви вихваляйте.
Король дивана• 01 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я бачу як декому не солодко, ага.
Які квартири? Знищують цілі міста. Де ви такі береться?
Всех анонимов аноним• 01 февраля 2025
Ответ дляКороль дивана
Мені з вами не цікаво. Ви читаєте через слово, а розумієте ще менше.
Ваші пости обмежені, примітивні і маніпулятивні.
Ні слова про нормальних українців, суцільний захист трутнів - вправляйтесь в цьому самостійно.
Леди_в_ночи• 01 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Даже если такие трутни есть, то их ничтожный процент. Потому что много людей в разных обстоятельствах находятся, из-за которых они не могут работать. Ещё одна категория - не могут найти работу после курсов - я очень много таких историй знаю.

А вы гребете всех под одну гребёнку и поливаете грязью всех украинцев. Это ненормально. Но Бог вам судья.

В жизни никого не буду осуждать, не побывав в шкуре того человека. А вы считаете, что имеете право на это...
Всех анонимов аноним• 01 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи

А ви мої пости читали?
Давайте вам мою цитату дам: ’Без черги пруть, в джобцентрах брешуть, екзамени завалюють свідомо - не всі, звісно. Але зневага саме до таких.’

А ви мені теж мою цитату, де я пишу, що всі такі. Знайдете?
Отож.
Король дивана• 02 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ви позорите українців за кордоном. Прошу не признавайтесь що ви українка, бо це зразу вас як людину ототожнює. Бо тільки гниди можуть ненавидіти свій народ....
Любіть арабів, дружіть з узькими не чіпайте українців.... І не пропагуйте руські наративи...
Отой смайлик то те що ллється з вас в сторону українців. Тим ви наповнені...