Пэрисхилтонша• 26 января 2025
Заказ в интернет- магазине, кто прав?
Заказала кроссовки в интернет- магазине, попутно заказала носки, цена была смешная, чуть больше 100 грн.,но я подумала мало ли, может акция.Написал менеджер, что заказ оформлен, отправка на следующий день . На следующий день пишет менеджер, что ошибка на сайте, носки по такой цене отправить не могут. Я принципиально настаиваю , так как заказ мною сделан и подтвержден, по закону потребителей я имею право приобрести товар за указанную цену. Магазин отвечает нет, не отправим и все, не устраивает- обращайтесь в суд. Обидно)
Тріль підпільний• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
А что сделаешь, ничего. Просто больше не буду ничего заказывать в этом магазине и другим не порекомендую.
Автор, а какой это магазин? Сейчас кроссовки присматриваю, не хотелось бы на них нарваться.
Пирожкиня• 26 января 2025
Ответ дляШвидкоруч
Вони і кросівки не відправлять, напишуть що ця пара бракована , а замінити нема чим.
Якби я була менеджером, то саме так вам і відповіла б. І повернула б гроші.
Тому ви не менеджер. Як так на Амазон колись кросівки найк за 1 долар купила. Відправили)
Пирожкиня• 26 января 2025
Ответ длямегамоСГ
Так в магазині таке часто буває.
На касі з´ясовується що інша ціна.
Касир каже ’мабуть не встигли цінники змінити’.
І людина або купує по реальній ціні, або відмовляється.
Можна звісно скаржитися і піднімати кіпіш на весь магазин.
Але магазин не повинен продавати собі у збиток.
Не приємно, але не смертельно.
На касі з´ясовується що інша ціна.
Не приємно, але не смертельно.
Повинен. По закону повинен продати по ціні на ціннику
Гуляю босоніж• 26 января 2025
Ответ длямегамоСГ
Та що ж ви всі як папуги заладили ’зобов´язаний продати’, ’публічна оферта’, ’по закону’....
Ще раз вдумливо прочитайте мій коментар.
А якщо не зрозуміли то задайте запитання уточнююче.
Коли я пишу, що ’магазин не зобов´язаний продавати у збиток собі’ то маю на увазі, що якщо виникла така спірна ситуація то її можна спробувати вирішити. Якраз для того щоб не було збитків і не постраждав співробітник треба пояснити ситуацію клієнту і сподіватися, що клієнт зрозуміє (в даному випадку це правда не допомогло😔).
Ось так просто по-людськи, а не оце ось ’клієнт завжди правий’, ’магазин зобов´язаний’, ’публічна оферта’....
’’покупця це не хвилює’’ Ото й погано, що не хвилює хоч трішечки.
Стільки тем на форумі про те що люди стали злі і черстві через війну. Але жоден не хоче почати з себе і проявити розуміння.
Якоби Ви написали,що всі ми помиляємось,що Ви би ввійшли в положення магазину і бла,бла,бла..,то всі би все зрозуміли без пояснень. І,звісно,реакція на Ваш коментар була б іншою. Але Ви ясно написали : «Але магазин не повинен продавати собі у збиток. » То Вам і пояснили,що магазин ПОВИНЕН.продати. А хто там які якості захоче проявити,то вже як магазину поталанить. Ви би краще не розказували про «злих та черствих»,а потренувались формулювати свої думки,щоб всі розуміли,що саме Ви мали на увазі.
Статус Ква• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Девочки представьте, вы идёте в магазин, берете товар по ценнику, вас все устраивает. На кассе отказываются продать . Ваши действия? Разворачиваетесь и идёте домой?
У нас часто акции в магазине, корм для животных. Акции делают сами производители. Вот была у нас полная цена корма, закупили по акции и меняется цена на весь этот ассортимент. Ценник стоит 370, проюваю, 310. Как вы поступите, купите по полной цене на ценнике или обрадуетесь скидке?
100pudov• 26 января 2025
Вы правы.
Но что с ними делать - не знаю.
Уже много лет покупаю на инсайтах, запа носков и кроссовок по смешным ценам пока есть
Но что с ними делать - не знаю.
Україна понад усе!• 26 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Та прям.
А може збагатіє на премію, бо стільки лохів клюнули, зайшли на сайт і погодилися ціну *5 платити?
Ніхто так не погодився б, не вигадуйте.
А я кумедна• 26 января 2025
Ответ дляCarin
Та вы что )
Стаття 19. Заборона нечесної підприємницької практики
1. Нечесна підприємницька практика забороняється.
Нечесна підприємницька практика включає:
1) вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції;
2) будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), ЩО ВВОДИТЬ СПОЖИВАЧА В ОМАНУ або є агресивною.
2. Підприємницька практика вважається такою, що вводить в оману, якщо вона спонукає або може спонукати споживача дати згоду на здійснення правочину, на який в іншому випадку він не погодився б, шляхом надання йому неправдивої чи неповної інформації або ненадання інформації про:
..
4) спосіб продажу, ЦІНУ АБО СПОСІБ РОЗРАХУНКУ ЦІНИ, наявність знижок або інших цінових переваг;
3. Забороняються як такі, що вводять в оману:
1) пропонування для реалізації продукції ЗА ВИЗНАЧЕНОЮ ЦІНОЮ, ЯКЩО ІСНУЮТЬ ПІДСТАВИ ВВАЖАТИ, ЩО ПРОДАВЕЦЬ АБО ВИКОНАВЕЦЬ НЕ ЗМОЖЕ НАДАТИ ТАКУ ПРОДУКЦІЮ ЗА ТАКОЮ ЦІНОЮ або у таких обсягах, що можна передбачити з огляду на пропоновану ціну та характеристики продукції;
Это кроме ст. 18
А еще есть ГКУ, ну так, вам для общего развития )
Стаття 632. Ціна
1. Ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін.
2. Зміна ціни після укладення договору допускається ЛИШЕ У ВИПАДКАХ І НА УМОВАХ, ВСТАНОВЛЕНИХ ДОГОВОРОМ АБО ЗАКОНОМ.
Стаття 633. Публічний договір
1. Публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов´язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв´язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).
2. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.
4. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).
У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору ВІН МАЄ ВІДШКОДУВАТИ ЗБИТКИ, ЗАВДАНІ СПОЖИВАЧЕВІ ТАКОЮ ВІДМОВОЮ.
Это нам тоже россияне подкинули?
..
Это кроме ст. 18
Стаття 632. Ціна
Стаття 633. Публічний договір
Это нам тоже россияне подкинули?
Я не винна що ви не вірно трактуєте положення закону 🤷♀️
Заборона введення в оману не дорівнює обовʼязку продати вам по вказаній на ціннику ціні . За порушення закону передбачене покарання , але це не має стосунку до того що вам мусять продати по ціні на ціннику. Ви плутаєте різні речі .
Навчаюсь на кафедрі Стандаотизаціі і сертифікації продукції . Знаю про що пишу .
Нажаль ви видаєте бажане за дійсне .
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 января 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ну, а дальше? Ножкой топнет? Пусть в суд общается, ей же сказали это
Отменить заказ и написать в защиту прав потребителей. Поймите порядок начинается так, с мелочей. Но половина пишет что это ок. Ну ок, то ок.
Ответ дляА я кумедна
Нажаль ви видаєте бажане за дійсне .
Я целиком зацитировала именно что обозначается термином введение в заблуждение, и за цену тоже, прочтите внимательно пож ) Что-то вам такое интересное рассказывают на вашей кафедре, что потом ваш работодатель будет оплачивать и штрафами, и репутацией.
Светка-пипетка• 26 января 2025
Ответ дляИРИНА 25
если кроссовки стоят 4300 что уже бред что это за кроссовки ? можно их фото ? то носки должны были идти в подарок ...а если они залупились за двести гривен то отмените сами свой заказ и ничего не покупрайтке у них
Кроссовки за 300 должны быть конечно да
Вільний митець• 26 января 2025
Автор, мне напомнило. Недавно на одном сайте, где мы обычно покупаем телефоны, произошел сбой или просто работник протупил - поставили на последнюю модель Айфона цену в 1300 грн. Мы по приколу оформили, магазин заказ подтвердил. Через час цену поменяли на стандартную, а нам перезвонили и сказали, что ’Акция закончилась. Брать будете?’ Муж ответил, что мы не спешим, подождем следующую. Посмеялись вместе с менеджером и все.
Лукава_Кiшка• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Нет, отправили кроссовки. А почему Вы как менеджер так бы поступили? Я бы отправила по указанной цене, так как вина моя, и я дорожу репутацией.
ключове - ’би’, а судячи по Вашій істериці, що халявні носки проплили мимо, то ні фіга ви би не відправили
Лукава_Кiшка• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
а вони сіли та й плачуть))))
Лукава_Кiшка• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
я ще до каси перевіряю ціну на трекері
Лукава_Кiшка• 26 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
700 с копейками мне озвучили
то-то вас так ковбасить)))))
неДоЖиру• 26 января 2025
Автор, 600 грн - это огромная разница. Вы же понимаете, что эти деньги просто так не простят, а вычтут у кого-то из зарплаты? У меня тоже свой интернет-магазин, я тоже иногда ошибаюсь с ценами. Если там разница 10-20-30 грн - я могу закрыть глаза. Но было пару раз, что ошибалась на 500 грн, покупатели налетали на тот товар сразу. Расчет был ’прокатит /не прокатит’, т.к. когда извинилась и объясняла, что ошиблась - оказывалось, что все прекрасно понимали, что таких цен нет, но а вдруг я им продам за 100 грн...
Завтра вы точно так же можете допустить ошибку в своей работе. И как бы вы хотели, чтобы поступили с вами?
Лепетун• 26 января 2025
Ответ длямегамоСГ
Так в магазині таке часто буває.
На касі з´ясовується що інша ціна.
Не приємно, але не смертельно.
На касі з´ясовується що інша ціна.
Не приємно, але не смертельно.
я в Кроппе так взяла футболки со смешной ценой на ценники. На кассе тоже попытались заикнуться про ’Ой, ошиблись’. Но продали именно по этой, даже без кипиша. И в нормальных супермаркетах тоже такое бывало - всегда продавали по ’ценничной’ цене
Забула що?• 27 января 2025
Ответ дляЗупка_цем
Серйозно?
Клієнт отримує скляну річ на перевізнику, відмовляється від огляду при отриманні, ставить на місяць нерозпакованою, а через місяць телефонує з претензією, що ми відправили товар з тріщиною. Ще й в змові з операторами перевізника, бо оператор на наполіг на огляді.
Вимагає повернути гроші. А товар далеко не дешевий. Покупець скандалить.
Вважаєте, що мав підстави?
А вы таки отправили товар с трещиной? Или покупатель врёт?
Забула що?• 27 января 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Как Вы далеки от сферы торговли. Бесполезно с Вами дискутировать.
К счастью, далека и безумно этому рада. И мне глубоко по фиг, что там и как происходит. Мне, как потребителю, надо, чтобы я пришла, посмотрела чек, где будет написана ПРАВДИВАЯ цена, выбрала вещь, оплатила согласно ценнику и на этлм все. Ошибки продавца, руководства и т.д. меня вообще не должны касаться, вот совершенно. Мне это не интересно даже, кто там и где ошибся.
Зупка_цем• 27 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Звісно, що товар при відправленні був цілий! Більше того, страхування вантажу на повну вартість входить в ціну і ми дійсно страхуємо вантаж. Тому перевізник також, при прийомі, все оглядає.
Покупцю треба було просто оглянути товар до отримання і, в разі, якщо виявить пошкодження, скласти акт і отримати свої гроші від перевізника за пошкодження в дорозі.
Сам покупець може і не бреше. Тріщина могла з´явитися при транспортуванні, як я написала, або поки стояв товар у клієнта. Все ж, скло - доволі крихкий матеріал. Однак, чи має, в такій ситуації, коли покупець не оглянув товар при отриманні і ще й пройшов місяць після отримання, саме продавець нести відповідальність?