Ластоноша• 26 января в 08:48
Вам мужья жалуются , что им приходится много работать, а вы просто меньше зараб
У меня зп меньше ,чем у него.Мне на еду и одежду хватает,но колоссальных покупок там или оплату тура в Турцию сходу сделать не могу.Говорит вот когда в декрет уйдешь-я сдохну.Ты вечно с ребёнком будешь,роды платные,все надо покупать-где мне деньги брать,если работать я только буду.Вот послушав его что-то уже и засомневалась я пока думать о детях,хотя блин в 29 лет пора о них думать.Должна ли я вообще думать о финансах в такой ситуации?
Видящие_помогите• 26 января в 09:27
Ответ для60 метрів сметани
Не дешеві, але й не захмарні. Середньо-ринкові. Але він дійсно хороший стоматолог, ми у нього вже років 15 як.
Ну скільки коштує пломба? 1000 грн під ключ чи 4000?
Видящие_помогите• 26 января в 09:28
Ответ дляviter33
Немає дешевих цін у приватних стоматологів
Ціни +/- однакові, не в рази різняться
І черга - завжди по запису, якщо форс-мажор - то ’втискають’тебе на 8 чи 20+ год.
Тому ’бідний стоматолог’ - це як ’чесний митник’ - існують лише в теорії
Ціни +/- однакові, не в рази різняться
Ну ви ж не стоматолог і не знаєте ситуацію. Що значить втиснутись? Телефонуйте в декілька клінік і вас запишуть сьогодні на сьогодні, я впевнена.
Ответ дляВидящие_помогите
Я пацієнт)))
Обслуговуюся в одного лікаря 20+ років, якістю задоволений, по інших експериментувати не хочу.
І якщо мене вночі почав боліти зуб чи відламався кусок - вона мене запише або на 8 ранку або на пізній вечір, або ’в порядку черги’ на наступний тиждень
Хочу барабульки• 26 января в 09:31
’Чи повинна я думати про гроші’ - адекватна людина завжди думає про власні і сімейні гроші. Чим у вас голова забита? Трампом? Маском? Ви вирішуєте долю світу? Немає коли підрахувати, вистачить на дитину чи ні?
60 метрів сметани• 26 января в 09:31
Ответ дляВидящие_помогите
Пломбу давненько робили, ще до війни, тоді було 800. Зараз явно дорожче.
Це райцентр.
Інші приватні стоматологи є по місту, він далеко не єдиний.
Це райцентр.
Видящие_помогите• 26 января в 09:32
Ответ для60 метрів сметани
Це райцентр.
Ну в райцентрі все ж менше приватних стоматологій і ціни дешевші. Я пишу за Київ.
Вилами по воде• 26 января в 09:33
Автор не торопитесь за этого мужчину замуж и в декрет, понаблюдайте, мне кажется чихать он на вас хотел и очень скоро заменит вас на женщину которой будет достаточно тарелки похлебки и места на коврике для жизни, мой подобный кадр мне такое уже и заявил. Держитесь, вы ещё встретите достойного мужчину и сможете иметь нормальную семью!
Видящие_помогите• 26 января в 09:34
Ответ дляviter33
Я пацієнт)))
Ну і з чого ви вирішили, що знаєте ситуацію з пацієнтами по клініках, якщо обслуговуєтесь в одного лікаря 20+ років?
Вумна, аж страшно• 26 января в 09:35
Бежать от такого надо. Он вообще тупица и не понимает что такое семья??
А попрекать женщину в декрете может только конченое чепушило непригодное для семьи.
Смотрите от кого рожать собираетесь!
Ответ дляВидящие_помогите
Я знаю її рівень життя, ми давно знайомі (на чому їздить, де відпочиває, де діти вчаться...)
І слабо вірю, що вона єдина зі стоматологів живе добре, решта - останній сухий окраєць хліба доїдають
П.С. на сайти стомат.клінік заходив - ціни +/- однакові
60 метрів сметани• 26 января в 09:41
Ответ дляВидящие_помогите
Не до мене питання, але я відповім за аналогією.
У нас на ринку є рибні ряди. В одного продавця завжди черга, хоча от буквально поруч в тому ж павільйоні ще штук 7 інших продавців є. Але у тих або черги маленькі, або взагалі немає.
І ми теж стоїмо в черзі. Бо кілька разів було полінувалися, купили в інших, і кожен раз виходила не дуже свіжа риба, на смак відчувалося.
Може, то випадковість, але може, дійсно має значення, хто як працює, і чому до одних стоматологів черги і під запис наперед пацієнти готові чекати, а до інших не хочуть?
Ще давно колись, в молодості, я ставила елементарну пломбу на зуб, то лікарка мені мало щелепу не вивихнула, так їй хотілося мені рота все ширше й ширше відкрити, бо ж їй незручно було. А та пломба потім через кілька років випала.
А у цього нашого стоматолога все, що у нього робили, все без проблем десятиліттями!
Так що я переконана, що люди не дурні, і дійсно з часом у хороших профі буде черга, а криворукі так і будуть стогнати, що ринок вже не той, і пацієнтів немає.
Видящие_помогите• 26 января в 09:41
Ответ дляviter33
Ну ціни не можуть бути +- однакові, по клініки різняться все ж. Є різниця між Аванто, Порцеляною, центром Опанасюка чи якоюсь невеликою клінікою в ЖК чи десь у практикуючого лікаря на аренді.
Але мова йшла про запис. Зараз в клініках прийом дуже просів.
Все возможно• 26 января в 09:41
Ответ длянеДоЖиру
Он вам так намекает , что не хочет детей
Автор, прислушайтесь.
Мо 1й муж тоже рассуждал, как ваш, что если будет ребёнок, то это капец траты. Потом появилась ещё одна причина - родители болеют, нужна помощь, куда ещё сейчас ребёнка....
Со 2м всё решалось легко и просто, зоть и доход у него был в раз 5 меньше, чем у 1го. Да, не шиковали, но как-то и не страдали без этого. А постепенно и зарабатывать стал больше, потом и я вышла на работу. Но мои деньни никогда не считал
Все возможно• 26 января в 09:42
Ответ дляНе любовница
У вас умный муж
Если ещё и вы поумнеете - получится отличная семья
Если автор поумнеет, семьи у них уже не будет)
Сусідка знизу• 26 января в 09:45
Ви хочете, щоб чоловік повністю утримував родину, цього не буде, він розраховує, що будете разом заробляти, в Україні така ситуація, що обидва пашуть, такого, щоб урвати багача, як в свій час Ніколаєнко, повезло одиницям
А_я_ЛОЖУ!• 26 января в 09:47
Должна ли я вообще думать о финансах в такой ситуации?
Ну думать вообще полезно
Видящие_помогите• 26 января в 09:47
Ответ для60 метрів сметани
Я якраз такий стоматолог, в якого запис був на декілька тижнів вперед. Зараз пару пацієнтів в день. Основна моя клініка бізнес класу, там ціни вище за середні. Пішла в більш дешеві, але пацієнтів більше не стає. Пішла на аренду, теж потоку немає. Ну тобто я десь роблю: пощавчора в одному місці, вчора в іншому, сьогодні в третє, але це по декілька пацвєнтів і як би мені дали зараз відповвдальність за жінку в декреті, то я б теж не зраділа б)
Ответ дляСусідка знизу
Ви ламаєте концепцію, прийнятну на ’порадниці’ (чоловік заробляє 100500 і усіх забезпечує, жінка МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ лише для задоволення і її гроші - це лише її гроші)
Видящие_помогите• 26 января в 09:49
Ответ дляСусідка знизу
У автора чоловік стоматолог і всі чомусь думають, що він зірки з неба хватає.
60 метрів сметани• 26 января в 09:52
Ответ дляВидящие_помогите
У вашому випадку це може бути через те, що ви ось так там-сям працюєте, і в результаті немає того стабільного зв´язку, який дає репутацію. Вас саму як стоматолога не знають. Можливо, ходили саме в ту клініку, а не конкретно до вас, або інші причини.
Ответ дляВидящие_помогите
Якщо не таємниця - скільки чистими виходить за міс.?
Щоб було зрозуміло - чи може чоловік при такій з/п/доході утримувати себе, дружину та дитину
Анонимушка• 26 января в 09:56
Ответ дляВидящие_помогите
Скоро и таких не будет.
Таких и не надо
60 метрів сметани• 26 января в 09:57
Ответ дляСусідка знизу
Якщо мова йде про декрет - то вибачайте, але на останніх місяцях вагітності, після пологів та при ГВ - так собі робітник з жінки.
Тому як мінімум рік чоловік таки зобов´язаний брати на себе повну відповідальність за всю сім´ю, і утримувати і дружину, і дитину (дітей).
А потім, якщо дружина виходить працювати знову, то половина домашніх обов´язків та догляду за дітьми має бути знову ж таки на чоловікові.
Це буде справедливо.
Не готовий - отже, не тягнеш сім´ю з дітьми, і нічого їх заводити тоді взагалі, скидаючи всі тяготи на одну лише жінку.
Це буде справедливо.
Видящие_помогите• 26 января в 09:57
Ответ для60 метрів сметани
Я 20 років працюю в одній клініці. До війни я працювала тільки там, але ціни вище за середні. З початком війни я почала підробляти по іншим клінікам, не залишаючи основну роботу. Тому плюс мінус знаю ситуацію яка із записом в клініках середнього рівня.
Видящие_помогите• 26 января в 10:00
Ответ дляviter33
Я дитячий стоматолог, тут трохи інші заробітки. 40-60 000 в залежності від навантаження. Але якщо одна робота і поганий місяць, то може бути і 20. Розумієте, ринок стоматологів дуже перенасичений. В нас асистентами працюють інтерни, бо їм немає куди іти працювати. Хлопцю автора десь 30 років я так розумію. Він ще на початку кар єри, тому все може бути, що мало пацієнтів і низькі заробітки.
Видящие_помогите• 26 января в 10:03
Ответ дляАнонимушка
Таких и не надо
Ось всі хлопці як виїдуть з України, то і таких не буде. Підлітків хлопців дуже мало залишається, маю на увазі від 16 і старше.
Анонимушка• 26 января в 10:05
Ответ дляВидящие_помогите
Значит и женщины выедут, заграницей мужиков хватает
ЧупакабраЗеБест• 26 января в 10:05
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ну думать вообще полезно
всмысле????
ДУМАТЬ ВРЕДНО! мне эту истину объяснил мой научний руководитель много много лет назад.
Видящие_помогите• 26 января в 10:06
Ответ дляАнонимушка
Та всі виїдуть, залишаться тількі бідні і пенсіонери. Вибір буде великий.
Анонимушка• 26 января в 10:07
Ответ дляВидящие_помогите
Какой бы не был выбор, подбирать неликвид не надо