Покорительная• Изменено 26 января в 13:32

це капець... зіпсувала штани в салоні краси фарбою

Фарбують в блонд, і десь я сракою вмостилась в краплю фарби коли сідала, а штани кольорові((( прийшла додому - біле мала пляма на сраці. Я бігом мити, короче колір вибілився.. ну думаю ладно, так і буде.
Сьогодні знімаю с сушарки, а там від плямки ще і розводи пішли, бо змиваючи та фігня розплилась по тканині(((
це вже всьо?..чи дест в майстерні можна пофарбувати штани в тому місці?...
вони фіолетові, були(((
Смайликівна• 26 января в 14:01
Ответ дляМинерАлочка
Автор, а кем вы работаете что вам хватает и на штаны такие и на походы в салон? Я просто не работаю и сама дома крашусь, сейчас думаю куда пойти работать, нужны идеи
А я всю жизнь работаю, просто сейчас мало получаю 16000 гр, но у меня возле дома покраска в мой цвет 1400 гр, и это корни, я седая, а у мамы 700 гр поэтому я на покраску к ней еду и на ногти плюс если что то подрубить
Смайликівна• 26 января в 14:02
Ответ дляКусюче сонечко
Мне свитер и кофту тоже запороли при окрашивании…., ну что ж поделать то?
А я спортивку пуму отстирала а гольф нет
Смайликівна• 26 января в 14:03
Ответ дляМинерАлочка
Так штаны 2000 гр , а вы за какой счет живете ?
Ms. При теле• 26 января в 14:05
Ответ дляПокорительная
Отака фігня стала😭блін, штани 2тис коштували, улюблені були(((( дьорнуло мене їх вдягти(((
Это какое-то нижнее белье, дедовы подштанники, а не штаны за 2 штуки. По фото.
МинерАлочка• 26 января в 14:05
По теме, можно какую-то нашивку сделать или задний карман пришить, если это на попе, хорошая швея подберёт интересный вариант, проблемы особо нет
МинерАлочка• 26 января в 14:07
Ответ дляСмайликівна
Выше я скинула свой вариант решения проблемы автора, ничего такого страшного нет в этом пятне.
Живу за счёт мужчины, но что-то мне скучно стало уже не работать и проблему с железом решила, теперь у меня много энергии чтоб работать, ищу работу
Тримаю свічку• 26 января в 14:11
Тепер у Вас будуть штани для походу в салон на фарбування) купіть худі, щоб трохи прикривало, і в путь)
Якщо без жартів, то що вже зробити? Буде Вам на майбутнє наука, що коли фарбуєшся, одягайся як бомж, тоді раптом що, хоч не так шкода.
Я в свій час ходила на манікюр в салон, там дівчат теж фарбували, то їм давали халати кожній( такий по типу шовкового),вони переодягались і були в в них до фінального кінця) всі дівчата в чорних халатах)
Белая котичка• 26 января в 14:12
Ответ дляПокорительная
Точно все.
автор Покорительная • 26 января в 14:27
Ответ дляMs. При теле
Та хай і так для вас, а для мене вони улюблені і самі зручні за всі роки)
Дівчатка. Всім дякую за коментарі! Піду в ательє. Може нашиють кишені підходящі по кольору, спробую пошукати свій розмір в інтернет-магазинах ще..
ЖующаЯКонфету• 26 января в 14:41
Ответ дляМинерАлочка
На дупу квіточку пришпандьорити, чи ’хенд мейд’ ? 😦 Ну красота буде 😂
ЖующаЯКонфету• 26 января в 14:42
Ответ дляПокорительная
А який на вас розмір?
автор Покорительная • 26 января в 15:00
Ответ дляЖующаЯКонфету
А який на вас розмір?
xxc..
Пацелуйнитуда• 26 января в 18:55
Ответ дляПокорительная
Они в том месте могут дать дырку от краски,могла краска пережечь ткань
Первая ласточка инфляции• 26 января в 19:12
Ответ дляПокорительная
ех...всім дякую(((
І у мене є такий досвід . Від стоматолога . Коли блузку за 100 уо зіпсували засобом на основі хлору . Коли надмірно натиснули на шприц( промивали перед постановкою пломби) воно розлетілося навкруги . Я навіть у думати не могла, що одяг зіпсується, адже була захисна накладка . Побачила , коли вийшла … річ у смітник . Була розчарована дуже і засмучена …
Первая ласточка инфляции• 26 января в 19:14
Ответ дляПокорительная
ех...всім дякую(((
Можна спробувати врятувати їх , розприскавши доместос зі щіточки. Буде розсип білих крапочок
дама_из_декрета• 26 января в 20:52
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Мені так 2 рази псували . Сумно згадати.. на одну нашивку з мереживом пришила, але вже було не то, а ін. просто носила - байдуже вже було
Бавовнятий Пупс• 26 января в 20:59
Ответ дляПокорительная
навряд...я їх по знижці минулого року брала((( Бляха, короче не вдягайте в салони нормальні речі((( за стільки років це вперше в мене таке((
Мені теж футболку зіпсували