#Пойду_кгадалке• 26 января в 16:02

Це зараз вірусь якийсь, чи що?

Дуже багато знайомих з отруєнням, хоча на раціон нарікань немає.
ТигрЛьвович• 26 января в 16:05
Може, це ротавірус? У дитини був у школі три роки тому, перехворіла більша частина учнів, спочатку думали отруєння
Lisichka1307• 26 января в 16:05
Звичайний ентеровірус/ротавірус швидше
Ашотакоя• 26 января в 16:07
Грипп ходит. Все окружение или переколбасило или ещё колбасит. Температура неделю, кашель, насморк, потом субфебрильная держится ещё неделю, кашель до рвоты, сознание теряют, упадок сил, в глазах темнеет, стул разжиженный, кишечник и желудок страдают часто.. и осложнения у многих.. все на антибиотиках.
Причем разные страны
Файна_зупка• 26 января в 16:14
У мене в багатьох знайомих саме розлади шлунк.-кишук.тракту, температура, голова болить, упадок сил, а дихальна система в нормі. Може це якийсь кишковий грип, чи як назвати не знаю...рівне
ЗаведУющая• 26 января в 16:17
Вирусь. Он каждый день здесь ходит.
Потринділиця• 26 января в 16:17
Я так с дітьми ось цей тиждень просиділа, у сина ентеровірус, доньці поставили орві, в п´ятницю, коли син перестав вже блювати і відійшов від цієї болячки, вони з донькою помінялись, він сидить з кашлем і соплями, вона блює і з діареєю. А від учора і я така сама. В класі також є діти з розладами по жкт і температурою.
Виолала• 26 января в 16:18
Метапневмовирус. Есть даже тесты для выявления в клиниках
Весела моль• 26 января в 16:23
У чоловіка на роботі багато злягло з отруєнням

Наш садочок - всі здорові слава Богу всі ходять
В сімʼї також всі здорові
Мадам Подлинник• 26 января в 16:28
Ротавирус, у нас с мужем на днях был. Благо за пару дней прошел
На_оба_рот• 26 января в 16:30
Кстати, да. Я провалялась два дня как в тумане - рвота, понос, температура 39. До сих пор есть боюсь, сижу на овсянке. Грешила на кулинарию Сильпо. Вчера оказалось, что такое было ещё у двух знакомых, которые едят только домашнее. Похоже, таки вирус
Кидстаффовка• 26 января в 16:41
младший с поносом был ,старший температурил , потом наоборот ,младший горячий ,старший с поносом и рвотой+кашель .я тоже с температурой 39-40 свалилась следом ,не знаю,что за фигня
Мядуза аля моргонер• 26 января в 16:43
Не чула, щоб у когось із знайомих таке було.