КартаБезКомиссий• 26 января в 16:13

В того також завжи жовтизна очей і періодично шкіри

Ви вияснили причину? У мене завжи є ця жовтизна в очах, то білірубін повишався, лікували. А так то причини цьому немає, або погано шукали. Тут знову пожовтіло лице, що це я не знаю. Що краще зробити, узд чи аналізи здати?
Несу добро людям• 26 января в 16:17
Синдром Жильбера? Невже вам не ставили цей діагноз? Якось не дуже віриться...
автор КартаБезКомиссий • 26 января в 16:18
Ответ дляНесу добро людям
Поставили цей діагноз. Але його ж потрібно було ще вияснити чи це він. А не поставити просто так
Несу добро людям• 26 января в 16:18
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну з опису діагноз очевидний ніякої інтриги тут немає.
Диверсификация• 26 января в 16:19
А гепатиты сдавали?
автор КартаБезКомиссий • 26 января в 16:21
Ответ дляНесу добро людям
Я здавала нещодавно білірубін, з тими самими симптомами і він в нормі
Ответ дляДиверсификация
А гепатиты сдавали?
Ні
Несу добро людям• 26 января в 16:22
Ответ дляКартаБезКомиссий
Бо при синдромі Жильбера саме так і буває. Білірубін не завжди підвищений.
Чебураха з перцем• 26 января в 16:24
Гепатит, цирроз, Жильбера, онко? Обследования вообще ничего не обнаружили, а вы желтеете??👀
автор КартаБезКомиссий • 26 января в 16:32
Ответ дляЧебураха з перцем
Я періодично буваю у гастроентеролога, так як є проблеми з желудком, за жовтизну лікарі знають. Буває назначають аналізи, узд, зонд, але толку не багато. Треба напевно піти з однією проблемою, саме з жовтизною, щоб вияснили причину
Біток чи ефір?• 26 января в 16:42
В детстве желтухой болели?
Organic• 26 января в 16:50
Ответ дляКартаБезКомиссий
Если у вас жильбера, то это как бы логично, что кожа желтеет. Держать диету нужно.
MacOS-ница• 26 января в 16:56
Як могли при високому білірубіні не призначити аналізи на гепатити? Жах
ТайТаке• 26 января в 17:02
Ответ дляMacOS-ница
Самi придумуєте?
MacOS-ница• 26 января в 17:03
Ответ дляТайТаке
Самi придумуєте?
Що придумую???
ТайТаке• 26 января в 17:03
Ответ дляMacOS-ница
Що придумую???
Про високий біллірубін
Чебураха з перцем• 26 января в 18:53
Ответ дляТайТаке
Про високий біллірубін
Автор про це написав в темі.
ТайТаке• 26 января в 21:46
Ответ дляЧебураха з перцем
Автор про це написав в темі.
Де??
Чебураха з перцем• 26 января в 22:21
Ответ дляТайТаке
Де??
Дивіться четверту строчку після коми. Там, де ’білірубін повишався, лікували’. Очевидно, що якщо білірубін підвищувався і автору призначали лікування, отже він був високий. Відповідно, дивно, що автор не здавав аналіз на гепатити - це найперше, що потрібно виключити, щоб убезпечити оточення хворого.