Кумедний ґудзик• 26 января 2025
Ви б поїхали на відпочинок з кредитки?
Нормальний відпочинок на одного +- 50 тисяч і ще + додаткові витрати , боюсь,що до відпустки літньої не встигну відкласти цю суму,тому і думаю скористатися кредиткою
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Я б точно не їхала в кредит, бо це не відпочинок, а тотальна економія буде. І ви повернетесь швидко до рутинного життя, а кредит гасити ще довго. Краще потрошку назбирати і потім їхати.
Я на хвилинку• 26 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Ви не можете до них хоч якось відноситися, ви ж там не були
Це як, моїй бабусі не подобається посудомийка і айфон, бо в неї не має
Я відпочиваю на Закарпатті в гарних, не дешевих готелях. Мені цього достатньо. Плавати я не вмію, тому байдуже відношусь до океану та моря.
Библиотекарь• 26 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Те Закарпаття одне й те саме майже всюди
І приїлося вже всім до чортиків
Настасья Пицун• 26 января 2025
Если не сможешь ли собрать,то как кредит закроете? Я бы не поехала.
Я на хвилинку• 26 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
І приїлося вже всім до чортиків
Та мені ще і їхати немає з ким, а сама я не хочу.
Мюллерная• 26 января 2025
Если у вас ЗП хотя бы 50 тыс, и ежемесячные траты максимум 30, то едьте в кредит
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Ні, я прихильник жити по можливостям. Якщо є сумніви що за півроку назбираю на відпочинок - оберу щось бюджетніше що мені по кишені.
Затока?
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляБез комплексів
Іпотека, лікування (ттт), ну нехай авто і капітальний ремонт, розстрочка на техніку. Все інше беруть у кредит неадеквати
У вас проблеми із щитовидною залозою?
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляЯ погнала
Шо там по водорослям зимой?
Водорості в них влітку ніби
Я погнала• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Водорості в них влітку ніби
Не знаю. Поэтому и спросила
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ні, це ще одна квартира 🐸
І куди вона ,як ви світу не бачили?
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляМальдивирую
Интересно посмотреть на эту ювелирку в кредит
Звичайне золото без діамантів.
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Мене не тягне. Мені достатньо подорожей по Україні.
Якось я байдуже відношусь до інших країн.
За час війни теж нікуди не виїжджала.
Якщо що, я з півдня не з Західної)
Поїхати на відпочинок, прожерти там 60 тис. грн. тай ще в кредит, таке собі задоволення 🤣
Ну таке
За час війни теж нікуди не виїжджала.
Якщо що, я з півдня не з Західної)
Ну таке
Емоції не чули ,ні?
Пупс• 26 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
За час війни теж нікуди не виїжджала.
Якщо що, я з півдня не з Західної)
Ну таке
За час війни теж нікуди не виїжджала.
Якщо що, я з півдня не з Західної)
Ну таке
Не обовʼязково прожирати. А хоча б побачити нове, те, чого ніколи не бачили
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
айфон і мені не подобається,але від посудомийної машини не відмовлюсь)
Я на хвилинку• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
І куди вона ,як ви світу не бачили?
Мене світ не прокормить.
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Всю тему не читала.
Діти нещодавно в Мілан літали, райнеір гейт закрив на 5 хв раніше. І вони купували вже нові квитки, на той рейс їх не впустили.
Якщо на кредитці є достатньо, щоб повернутися додому, якщо все пішло не по плану то ок. Якщо ні, я б не летіла.
З якої причини вони не були біля гейту раніше?
Каву пили?
Без комплексів• 26 января 2025
Ответ дляМюллерная
Якщо у неї зарплата 50, то за три місяці збере
Сундучок с каникулами• 26 января 2025
Кредитку треба погасити плюс мінус через місяць...у вас буде?
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну я якось із кредитки витратила на додаткові витрати близько 15 тисяч,по приїзду швидко заклала
Я на хвилинку• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Емоції не чули ,ні?
Ой, автор емоції швидко закінчаться і залишиться кредит який треба погасити.
Я емоції від надходження грошей на карту отримую.
А відпочити і в Україні є де.
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Я теж плавати не вмію ,можна не глибоко купатися
Без комплексів• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
У вас проблеми із щитовидною залозою?
У мене немає. А от у вас будуть
Електрохарчування• 26 января 2025
Ездила так на 4 дня по Украине, экскурсионный тур + сутки во Львове. Помогло перезарядиться и набраться сил морально.
На море на 10 дней полностью за кредитные не ехала бы, для меня это чересчур.
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А відпочити і в Україні є де.
Україна геть не туристична країна і ніколи не була нею
В нас зараз військовий туризм,туристи приїздять війну побачити хіба що
Кумедний ґудзик
• 26 января 2025
Ответ дляБез комплексів
У мене немає. А от у вас будуть
Через що?
Корсет_на_шурупах• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Каву пили?
Вони були біля гейту за півтори години. Але так, каву пили і думали що встигають. А гейт зачинили на 5 хв раніше.
Вони не одні, кому так ’пощастило’.
СкокоМнеДадите• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Каву пили?
Певно, як моя подружка, думала що час відльоту літака - це граничний час, до якого вона має потрапити у салон.
Більше так не думає.
Ленивица-красавица• 26 января 2025
Я б і за останні гроші не поїхала, не говорячи про кредитку. Але у мене підвищена тривожність стосовно того, а що буде далі, а раптом ЧП, не буде доходу і т.д. А у мене діти.
Та я заздрю людям, які легкі на підйом, зриваються тут і зараз та отримують нові враження і кайф від життя. Тому автор, якщо ви такі, то вперед.
Я на хвилинку• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Автор, я спокійно відношусь до інших країн.
Мої батьки прожили все життя і ніколи не були закордоном, мої родичі, більшість моїх знайомих та колег.
Знаєте, а це не зовсім прості люди.
Ніхто не вмер ще від того що не побачив Ейфелеву вежу або Мальдіви.
Якось є чим зайнятися і в Україні.
Тим паче є багато гарних місць.
Наприклад нещодавно була в Одесі, в готелі Немо сервіс чудовий. Я не вперше там зупиняюсь.
Була так само в Буковелі. Мені і тут місця вистачить.
Знаєте, а це не зовсім прості люди.
Якось є чим зайнятися і в Україні.
Тим паче є багато гарних місць.