Невгамовна сила• 25 января в 20:07

Суд МФО

Мфо подали в суд, проценты дуже великі,незаконні. Ніде не працює позичальник,закінчилось недавно навчання. Чи реально зменьшити суму процентів? Хто з такою неприємність мав справу? Є ще незакриті кредити МФО по яких ростуть проценти. Відразу всі суми боргів немає змоги віддати. Підробітки поки невеликі. Допомоги немає від кого отримати.Як в суді домовитися,щоб сплатити лише тіло кредиту.
Прибираю щодня• 25 января в 20:15
Та який суд? Вам повістка прийшла?
Гарачий Чокалад• 25 января в 20:17
Шукайте адвоката для суду. Нащо брати стільки кредитів, щоб не було змоги віддавати?
автор Невгамовна сила • 25 января в 20:18
Ответ дляПрибираю щодня
Та який суд? Вам повістка прийшла?
Так,прийшла повістка на середину лютого,до цього нічого не приходило,дзвонили періодично,але їх блокували
автор Невгамовна сила • 25 января в 20:20
Ответ дляГарачий Чокалад
Це все від того,як кажуть,з ким поведешся,того наберешся. Такі знайомі ’хороші’розказували,що легко потім перекрити один кредит іншим і заплатити так
Шальная коклетка• 25 января в 20:21
Ви знаєте кому належать МФО?Криша в них прокурорська
Яке саме у вас МФО? Якщо Тігіпка,то кажуть можуть піти на поступки.
Гарачий Чокалад• 25 января в 20:26
Ответ дляНевгамовна сила
Це не ваші кредити? Чоловіка, сина?
Прибираю щодня• 25 января в 20:32
Ответ дляНевгамовна сила
А свого ума нет? Если нет денег чтоб отдавать,то брать точно не нужно
автор Невгамовна сила • 25 января в 20:33
Ответ дляГарачий Чокалад
Це не ваші кредити? Чоловіка, сина?
Дитини
автор Невгамовна сила • 25 января в 20:36
Ответ дляПрибираю щодня
Я теж так рахую,але МФО навіть не перевіряють чи людина має дохід,лиш би дати,а далі нараховувати бешенні проценти
Ответ дляШальная коклетка
Колекторам Іннова Фінанс
автор Невгамовна сила • 25 января в 20:52
У кого була подібна ситуація,допоможіть
Алина-1240• 25 января в 20:58
А зачем набирали?(
Патриоточка• 25 января в 20:58
Суд присудит оплатить тело кредита + % не больше ,чем тело. Все , что выше, будет списано. И разобьют это дело на части. Вообще странно , что МФО подало в суд, обычно их % незаконны и им это не выгодно
. О какой сумме речь?
Алина-1240• 25 января в 21:00
Ответ дляНевгамовна сила
Дитини
Детям не дают кредиты.набрать чел старше 18 мог
автор Невгамовна сила • 26 января в 04:33
Ответ дляАлина-1240
Дитині 19+
Алина-1240• 26 января в 04:33
Ответ дляНевгамовна сила
Дитині 19+
Это не ребенок,а взрослый человек
автор Невгамовна сила • 26 января в 04:34
Ответ дляПатриоточка
. О какой сумме речь?
38000 хочуть при тілі 7000,і це за 7 місяців після взяття кредиту
Oksana_Ivanisik• 11 февраля в 08:21
спробуйте скористатись порадами з цієї статті https://www.creditukraine.com.ua/refinansuvannia-t...