Кумедний ґудзик• 26 января 2025

Ви б поїхали на відпочинок з кредитки?

Нормальний відпочинок на одного +- 50 тисяч і ще + додаткові витрати , боюсь,що до відпустки літньої не встигну відкласти цю суму,тому і думаю скористатися кредиткою
Корсет_на_шурупах• 26 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
На кредитні. ’ Оплата частинами’ від Приватбанку. Потім виплатила за 3 чи 4 місяці.
Ну так могли ж у форс мажорі повернутися?
Автор відкласти не може, запасу не має. І обзиває тупими тих, в кого подорож не за планом пішла.
Свята наївність.
Намазюкана нішою• 26 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Зʼїздіть в Немо або в Буковель, М1, Емелі . Ви там були?
Не смішіть, кому потрібно те Немо. Навіщо витрачати кошти тут, якщо можна відпочити з комфортом і дешевше закордоном?
Корсет_на_шурупах• 26 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Я була в Немо, в Руті. Як варіант дозвілля вдома дуже на рівні.
Як альтернатива нормальному відпочинку то смішно порівнювати навіть.
Без комплексів• 26 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Так і скажіть,що просто немає грошей їздити
Людина, яка подорожує у кредит, також не має грошей на це, нє?! Потім ці люди створюють теми ´як закрити кредит, брала на саме необхідне ´
Творческий типаж• 26 января 2025
Ответ дляЯ погнала
Шо там по водорослям зимой?
На той стороне острова водоросли с конца апреля по октябрь. А зимой там киты
Сундучок с каникулами• 26 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А чого через місяць?
Можна й довше. Тільки тоді відсотки на залишок будуть
Ну тоді звичайно можна. Я думала питання щоб вкластися в терміни....
Бринзолетта• 26 января 2025
Я нет, но ваша кредитка, ваше дело.
автор Кумедний ґудзик • 26 января 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Свята наївність.
Хто ж винен ,що у вас діти безвідповідальні
автор Кумедний ґудзик • 26 января 2025
Ответ дляБез комплексів
В вас дуже часто застарілі думки щодо кредитки.
Пешеходик• 26 января 2025
Я співпрацюю з оператором, який пропонує послуги в оплату частинами
На 3 місяці
Це дозволяє поїхати відпочити і не витрачати валюту, яку і так щомісяця купляю
Дуже зручно
Звісно і всю техніку так купую
Корсет_на_шурупах• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
А я що, жалілась? В нас і без кредитки вистачає купити квитки. Навіть двічі.
І не нити з цього приводу на форумі особливо завчасно.
автор Кумедний ґудзик • 26 января 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 26 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Ага. Теми створювати не припинить.
Куплю орехи• 27 января 2025
Все життя їздила, зараз би не поїхала. Чудово розумію що саме через це я всю молодість з кредитів не вилізала.
Юлия Крамарева• 27 января 2025
Ответ дляПешеходик
На 3 місяці
Дуже зручно
Звісно і всю техніку так купую
Можете сказати назву оператора?