Файна дівка• 26 января в 20:07
Рошен/робота продавцем/
Можливо хто з форумчанок працює продавцем в магазинах "Рошен", можна ваші відгуки про роботу. Скільки годин зміна, які умови, яка оплата, які можливі ньюанси. Заробітна плата вся офіційна ? Буду вдячна за відгуки.
Докладальниця• 26 января в 20:13
Повно відгуків в мережі.
Бачили бджіл у вулику? От приблизно і в Рошен так працюють.
Наприклад
Кудесница полесья• 26 января в 20:13
Ответ дляКрайня невістка
По Рошену здесь Манька спец. Подойдет, расскажет.
Гомосноб• 26 января в 20:15
Там часто меняются продавцы и кассиры.Кадровая текучка.Работа там постоянно стоять на ногах.Приставать к покупателям,рекламировать акции.
Кофе в лобби• 26 января в 20:16
В нас у місті дівчата вже років по 7 працюють, персонал не міняється, було б погано, думаю, позвільнялись. У мене знайомі на Рошен працюють в офісі, щонайменше 5 років, всіх все влаштовує.
Розвідка Маші• 26 января в 20:17
Ответ дляБулькаю
Всі прострочені торти і цукерки заставляють зʼїсти
Бесплатно? Чи вирахують із ЗП?
Файна дівка
• 26 января в 20:17
Ответ дляГомосноб
Не не знаю, у мене недалеко від дому магазин, часто бачуть знайомі обличчя, тобто люди працюють давно.
Гомосноб• 26 января в 20:18
Ответ дляФайна дівка
В каком Вы городе?
Кофе в лобби• 26 января в 20:18
Ответ дляБулькаю
У нас ввечері торта ніколи не купиш, наврядчи там є протерміновані, а вагові цукерки терміну придатності не мають
Файна дівка
• 26 января в 20:23
Почитала відгуки - сумно якось, хоча все дуже багато дійсно залежить від колективу і безпосереднього керівництва.
Булькаю• 26 января в 20:23
Ответ дляКофе в лобби
Як це не мають ? Ввечері не купиш торта? Навіщо тоді такі магазини ?
Жах
Гомосноб• 26 января в 20:24
Ответ дляФайна дівка
Київ
Может Вам стоит попробовать.Понравится, останетесь.Но я бы не хотела бы там работать,честно.Если у Вас есть другие варианты.
Я супер-пупер• 26 января в 20:25
Ответ дляБулькаю
Жах
Потому что все раскупают с 20 вечера
Файна дівка
• 26 января в 20:25
Ответ дляГомосноб
Це точно, не спробуєш - не дізнаєшся.
Булькаю• 26 января в 20:25
Ответ дляЯ супер-пупер
Потому что все раскупают с 20 вечера
А 20 то не вечір ? То обід ?
Булькаю• 26 января в 20:27
Ответ дляЯ супер-пупер
Просрочки нет
Так, як ви орієнтуюєтесь в часі доби, так же, і в термінах. Можна тільки уявити 😂
Кофе в лобби• 26 января в 20:28
Ответ дляБулькаю
Жах
Ввечері, вже все розібрано
Гомосноб• 26 января в 20:29
Желаю Вам найти хорошую работу,с дружным коллективом,на которую Вы будете ходить с удовольствием.
Булькаю• 26 января в 20:34
Ответ дляКофе в лобби
Ввечері, вже все розібрано
То нащо тоді такі магазини? Для непрацюючих ? Пенсіонерів ?
Файна дівка
• 26 января в 20:41
Ответ дляГомосноб
Дуже Вам вдячна. У мене гарна знайома працює на 15000, дуже хочу, щоб вона змінила ту роботу і знайшла кращу. Вона спробувала в Епіцентрі, але там тяжко і те, що обіцяли і близько не платили, ще й колектив попався не дуже, все на неї скинули, працювала одна на зміні, бо ніхто не котролює зав.відділу. Тепер вона геть не хоче роботу міняти. Вирішли поцікавитися для неї.
Гомосноб• 26 января в 20:56
Ответ дляФайна дівка
В больших коллективах тяжело работать,т.к.каждый надеется на другого.Пусть у нее всё сложится хорошо с поиском и с работой.