младокошкина• 26 января в 21:24
Хочу модно вдіти трьох дітей. Живем в селі
В нас не прийнято часто купувати новий одяг. Проте в мого чоловіка більша зараз зарплата та ми можем собі позволити. Що порекомендуєте купить дітям з одягу?
Колупалочка• 26 января в 22:50
Ответ дляЗ царем в голові
Кстати, о тролях: несколько дней не вижу Люду ’трудно очень’, Алину-инсультницу, жену гея-копрофила. Все ли у них нормально?
А третя це хто?)шось я пропустила
Міряно-переміряно• 27 января в 00:46
Ответ дляЗ царем в голові
Людку давно не читала, может, я перестала узнавать ее темки
західний_діалект• 27 января в 03:30
Некст набором заказываю. Где 5-7 футболок, трое шорт, трое штанов и тд