З вишневого садка• 27 января в 05:13
В які періоди вашого життя ви найчастіше набираєте вагу, зазвичай?
Результат:
вже голосів:
11 (28.95%)
Під час свят
6 (15.79%)
Після 24.02.2022
6 (15.79%)
Під час стрессу
4 (10.53%)
Після пологів
4 (10.53%)
Під час карантину
4 (10.53%)
У мене не залежить від події
2 (5.26%)
Від недосипу
1 (2.63%)
Під час відпустки
0 (0%)
Період прийому ліків
З вишневого садка
• 27 января в 05:30
Ответ дляИграйМойГормон
Набираю когда жру много, а двигаюсь мало.
Ну прикольно под сериальчик завалиться с любимым блюдом же :-)
Банан-барабан• 27 января в 06:02
А колись можна вже буде від´´´батися від себе і не стежити за вагою, як це роблять справжні люди - чоловіки?
ИграйМойГормон• 27 января в 06:19
Ответ дляБанан-барабан
Почему вы думаете что мужчины не следят за весом и своей формой? Кто все эти люди в спортклубах?
Не служанка• 27 января в 07:32
Ответ дляБанан-барабан
С чего вы взяли что мужчины не следят?
Наивная Хо• 27 января в 07:35
Набираю на стресі. Особливо, коли він тривалий. Без стресу можу взагалі не слідкувати, що їм, як їм, як рухаюсь
Ангелок з ріжками• 27 января в 07:59
Ж закономірність коли все добре я худну, коли дуже погано набираю.
Пусин Кукин• 27 января в 08:15
Первый раз после первых родов набрала, много
Еле сбросила
Второй раз оккупация, гормональное лечение, миграция, но уже не так много, как первый раз.
Вес - это психологическое состояние человека. Можно поправиться по разным причинам, а вот прийти в норму, удерживать здоровый вес - это только настрой и мотивация, соответственно должно в жизни все быть налажено.
Да, не без исключений
Еле сбросила
Да, не без исключений
Ноунэйм• 27 января в 09:47
під час вагітності – 30 кг
і так я дуже схильна набирати
зараз вже 1.5 роки стежу за харчуванням і дуже багато спорту
і так я дуже схильна набирати
Банан-барабан• 27 января в 11:09
Ответ дляИграйМойГормон
Тому що я живу серед них. У моєму місті проживає близько 600000 людей, тобто 300000 з них - чоловіки. Якщо близько 5000 ходять у спортзали, то і добре. І те, це молоді хлопці, серед моїх колег 45+ жоден не париться своєю фігурою.
З вишневого садка
• 27 января в 13:16
Ответ дляБанан-барабан
Коли повнота стане в моді,як в 16,17 століттях)))))
З вишневого садка
• 27 января в 13:17
Ответ дляИграйМойГормон
У меня знакомый тоже боится поправится,тоже очень склонный к полноте.Но сам стройный,из-за диеты и спорта (катания на велосипеде).
З вишневого садка
• 27 января в 13:18
Ответ дляНе служанка
Набрала когда закончила ГВ, а есть продолжала ’за троих’
Я во время ГВ тоже быстро худела,метаболизм летал.
З вишневого садка
• 27 января в 13:19
Ответ дляАнгелок з ріжками
Повинно бути по ідеї навпаки.
З вишневого садка
• 27 января в 13:19
Ответ дляНоунэйм
під час вагітності – 30 кг
і так я дуже схильна набирати
В мене теж спорт цеяк спасіння.
З вишневого садка
• 27 января в 13:20
Ответ дляБанан-барабан
Ну і потім вони в старості заробдять собі діабет,підвищення тиску,проблеми з серцево-судинною системою,хай жиріють,молодці)
Банан-барабан• 27 января в 13:24
Ответ дляЗ вишневого садка
Ні, коли стане модним думати про себе, а не про те, що оточуючі, некрасиві в більшості своїй чоловіки, про тебе думають. Коли геї-модель´єри припинять транслювати свою любов до чоловічих пласких животів на жінок. Коли жінки припинять чмирити одне-одну і бачити у інших жінках суперниць(було б за кого змагатися).
З вишневого садка
• 27 января в 13:33
Ответ дляБанан-барабан
Так.
Не служанка• 27 января в 13:43
Ответ дляБанан-барабан
Моему мужу 45 и он уже 8 лет ходит в тренажерку.
Я хожу 6 лет и в тренажерку и молодых единицы. В основном 35-65 лет мужчины.
Девушки как раз молодых больше
Банан-барабан• 27 января в 13:53
Ответ дляНе служанка
Девушки как раз молодых больше
Та я рада за ваш особистий досвід. Чесно, рада. Але я працюю на великому металургійному підприємстві і бачу дуже багато різних чоловіків. Працюю в колективі з приблизно 50/50. Чоловіки у подавляючій більшості не слідкують за собою(а може цього просто не видно), з мого колективу жоден не ходить у спортзал, а от жінки, майже усі. Ну, вийдіть на вулицю і придивіться, якщо ви в Україні у звичайному промисловому місті, на чоловіків. Вони, у більшості своїй, уродливі, якщо їм 45+. Зазвичай і спортзал не допоможе, бо там комплексна проблема.
Не служанка• 27 января в 14:06
Ответ дляБанан-барабан
Смотрю вокруг. В основном все нормальные, среднестатические.
Особо жирных единицы.
Грязных вонючих вижу только бомжей.
Остальные нормальные.
Особо жирных единицы.
Грязных вонючих вижу только бомжей.
Остальные нормальные.
Банан-барабан• 27 января в 14:27
Ответ дляНе служанка
Особо жирных единицы.
Грязных вонючих вижу только бомжей.
Остальные нормальные.
Особо жирных единицы.
Грязных вонючих вижу только бомжей.
Остальные нормальные.
Як і жінок. Ті самі параметри. Все, що ви перерахували, просто норма. Та чоловіки не змушують себе ’відпрацьовувати’ у тренажерці піроженку. Жоден з них не витрачає ранішній час на макіяж. Не витрачає ресурси на нігті та вії. Він, як ви назвали, середньостатистичний. Але йому цього достатньо більш чим. На відміну від наших жінок.
З вишневого садка
• 27 января в 15:00
Ответ дляБанан-барабан
Це да.
Не служанка• 27 января в 15:45
Ответ дляБанан-барабан
Женщины такие же.
Я никогда не делаю макияж. И таких полно.
И женщины если не сидеть в Инстаграме а просто смотреть на улице то всё без макияжа, без ногтей и ресниц.
Обычные.
Банан-барабан• 27 января в 15:46
Ответ дляНе служанка
Женщины такие же.
Обычные.
Серйозно? То ж навіщо існують армії манікюрниць та брівниць? Для кого вони працюють? Для кого працюють косметичні магазини? Для вітру, мабуть.
З вишневого садка
• 27 января в 15:54
Ответ дляБанан-барабан
Ага)
З вишневого садка
• 27 января в 15:54
Ответ дляНе служанка
Женщины такие же.
Обычные.
Да