Земля не належить нашому народу. Шо мається на увазі. Як вона має нам належати? Ринок землі відкритий - купуй скільки хочеш. Чи бери в оренду. Доступ до лісів, водойм є, крім деяких випадків. Пішли ми у вінницькій області - назбирали гриби, ягоди вільно у лісі. Зрозуміло, шо пиляти дерева як вздумається не можна. Але так і в Європі робити не можна.
Ответ дляOlvia1987
Ринок землі відкритий - купуй скільки хочеш
А для чого купувати те,що тобі і так належить?)
Якшо вам усе належить то належить і картопля у моєму підвалі бо вона вирощена на землі яка вам нібито належить? Чи вам належить мій город з усією городиною на ньому? Ви би так хотіли?
Helen Love• 27 января в 07:46
Навіть приватна земельна ділянка може належати під будівництво або сільське господарство. Якщо хочете там викопати озерце або там знайшли нафту, Ви не зможете видобувати, це типу належить всім: державі)) Вона прийде качати нафту і типу у бюджет) Якось так, думаю
Ответ дляlilu1990
Ми ж говоримо про землю,а не про картоплю, вірно?Крім,того за ділянку землі,на якій вирощена картопля для себе,нараховується податок.Для чого?
Ответ дляlilu1990
ви дуже буквальновсе сприймаєте, мається на увазі, що укр. земля працює на олігархат, а не приносить користь країні і вадповідно народу.
Ответ дляVolnat
Я от в цьому у і не розумію. Мій город мені належить, але на вас не працює, мені приносить користь. То чому земля в оренді яка комусь належить має на вас працювати?
Ответ дляOlvia1987
Де це у вас?А то у нас по селам тисячі покинутих хат з ділянками землі,які вже багато років заростають бур´янами і ніхто їх не захвачує.Земля землі рознь.
Біля підприємства де містяни працюють, вони розробили ділянки. Там є дуже зручна для розробки смуга чорнозему
Ответ дляlilu1990
одне діло коли в оренді у фермера - він виплатить податки, пайові, продасть мясо, врожай, закупить корми і т.д. - економіка працює. а коли землі в олігархаті, капітал піде в офшори - тоді яка праця на людей? тільки особисте збагачення. у фермера, виробника - землі працюють, в олігарха (умовно), який не зацікавлений в економіці України - земля не працює.
Ответ дляVolnat
Так а при чому тут земля нам не належить? Тобто нам не належать якісь дивіденди від діяльності конкретного олігарха на цій землі. Земля нафік нікому не треба. І в принципі все одно кому буде належати - головне дивіденди
Думаю відголоски більшовицької філософіі, ’ ’землю крестьянам, заводи рабочим’, на самому ділі в економічній теоріі, особиливо при ринкових відносинах у всякоі землі є власник і вона товар.
Крестьянам вона ніколи і не належала
То міфи
Ще і відібрали все - і землю і продукти землі, і скот і засоби виробництва
Крестьянам вона ніколи і не належала
То міфи
Ответ дляlilu1990
це спрощення - а ви мислете буквально)))) бо олігарх, то утруючи - вор, у фермер, то, утруючи, народ, і краще коли земля ’належить’ йому.
Ответ дляVolnat
А нашо та земля вам і мені особисто? Якшо її хтось обробив - і вона не стоїть у бурянах - і на тому дякую. Заплатили у бюджет шось - теж спасибі. Біля одного з підприємств люди садять городи на зайнятих ділянках, нічого не сплачуючи. Вони вас не тригерять? Тільки олігархи?
Ответ дляlilu1990
так, тільки олігархи (люди які отримали капітал у роки приватизації майна), бо там геть інші масштаби. землі оброблені людьми мене тільки радують, якщо це в рамках закону. розуміння того, що умовно простий селянин може арендувати землю українську на нормальних умоват теж дуже мене радує. від цього я відчуваю, що земля ’належить українському народу’
Ответ дляVolnat
Ну це тоді дійсно класика марксизму якшо одні які обробляють землю вас драконять а інші радують. Земля крєстьянам як кажуть. Але ми це вже проходили. Тим більше зараз вона особливо нікому не потрібна
Ответ дляLudaSHS
Крестьянам вона ніколи і не належала
То міфи
Крестьянам вона ніколи і не належала
То міфи
Ага, настільки земля належала, що у 32 знайшли у пра-прабабусі клуночок фасолі зі свого городу, який у стріху заховала, і трохи за це життям не розплатилась
Ответ дляlilu1990
не скажіть, маю декілька знайомих фермерів, земля ще й як потрібна. про марска не скажу - не памьятаю