А Я Самая Самая• 27 января 2025
Шок фото) Як привести себе в форму??
Знаю, сама вина, неправильне харчування, стреси, не слідкувала за собою. Зараз мені 30, ось що маю) Планую відмовитися від хліба та солодкого, не їсти після 18:00, спорт хочу з тренером. Підкажіть, з чого починати? Зріст 165, вага 82.
Критику приймаю)
Виннипуховна• 27 января 2025
Якщо ви дуже різко почнете, то різко і кинете. Треба поступово. І не їсти після 18:00 - це стрес для організму, особливо, якщо пізно лягаєте спати.
Я сама схудла на 10 кг, але без напрягу.
Просто спорт 2-3 рази на тиждень - але у мене це полденс. Дуже подобається, тому не в напряг.
Не переїдаю і стараюсь їсти по методу тарілки (пошукайте).
Солодке і фастфуд їм, але вписую це в раціон. Ну і стараюсь багато ходити - без ліфта і просто гуляю замість того, щоб проїхати 1-2 зупинки.
ША! я прийшла!• 27 января 2025
Ответ дляВсех в сад
После диеты только набор идёт
Не пойдёт. После японской ни у кого не идёт. И это хороший толчок, чтоб дальше худеть
ЛижТолько• 27 января 2025
В вас схожа фігура на мою
Я 164 та 74 ,по віку молодша вас
А що ви їли ,що так набрали?
Чіпси?
Я 164 та 74 ,по віку молодша вас
А що ви їли ,що так набрали?
Чіпси?
ЛижТолько• 27 января 2025
Ответ дляВиннипуховна
Це ідеально!
ЛижТолько• 27 января 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Це типу суші їсти щодня?
Їште хоч сало та м´ясом щакусуйте, але поки не буде дефіциту калорій ця вага нікуди не здвинеться.
Їсти на пів відра менше, більше рухатись та почати хоч з якогось марафону чи слухати безкоштовні рекомендації та дотримуватися їх.
Придумати собі мрію, ціль або план бо у вас немає ніякої мотивації з такою вагою.
Я не в теме• 28 января 2025
Ответ дляНовопоштинская
Пока не наладите гормональный фон, вряд ли что-то получится (( 30 лет, это очень грустное фото.
Який гормональний фон? Їсти менше, рахувати калорії (дефіцит калорій) і все буде ок
Україна наше все• 09 февраля 2025
можна їсти все, але правильно збалансовувати свою тарілку і вписуватися в калораж. Не будете їсти вуглеводи - будуть зриви і набір ваги.
Сон! Мінімум 7 годин, вода і багато руху. Ну і спорт підключати