Доброго Вечору,дорога порадниця.В мене сьогодні музичний настрій.Скинь мені музику яку ти слухаєш.Бажано звісно щось спокійне і розслабляюче,але скидай що любиш найбільше всього.Твій Перчик
Ответ для Юлія-cc64
Так,що це за ссилка?Якийсь взлом паролів?
Ответ дляDaimyo
Старенькая, но всегда нравилась и нравится
Дуже спокійна музика)
Ответ дляТуманна Андромеда
По вашому ніку складається враження що ви цікавитеся астрономією (можливо я помиляюся).Ось для вас цікавий канал https://www.youtube.com/@YareTheSpace
Туманна Андромеда• 27 января в 20:51
Ответ дляІллюха Перчик
По вашому ніку складається враження що ви цікавитеся астрономією (можливо я помиляюся).Ось для вас цікавий канал
Трохи є! Але і астрологією теж
Ответ дляТуманна Андромеда
Трохи є! Але і астрологією теж