Намакушка• 27 января в 22:07

Э тут лікарі? Підкажіть будь ласка

У якій формі фіксувати клінічні прояви хвороби для ВЛК, якщо хвороба не потребує стаціонару? Бо не можу знайти чітку відповідь
автор Намакушка • 27 января в 23:20
Ответ дляЯ не в теме
У сина є інвалідність?
Ні, не дають з таким
Dоe• 27 января в 23:21
Знаю що пів року тому реагували тільки на акт з трикутною печаткою, інші документи ігнорували.
автор Намакушка • 27 января в 23:22
Ответ дляЯ не в теме
У вас ж обстеження, які підтверджують діагноз? Йдете до сімейного і описуєте скарги, вона в карточку записує.
Є, але то маж робити гематолог. А до нього направлення дає сімейний. От починається кровотеча, десь 2-3 рази на тиждень, по хвилин 40, це ж нереально бігати до лікаря, зупиняє сам. Тобто потім йде до лікаря, фіксують зі слів. Дурдом, короче
автор Намакушка • 27 января в 23:23
Ответ дляDоe
Дякую. А у простого лікаря є така печатка?
НаливайКа• 27 января в 23:24
Ответ дляНамакушка
Без фіксованих проявів він придатний. Це захворювання крові
У нього значить є патологічні зміни, які є суттю цього захворювання.
Тобто це не так, як при остеохондрозі - на лікуєшся ні разу за рік, значить не турбує, тобто прояви мінімальні.

А якщо дійсно треба бачити, що захворювання проявляється, то звертатись амбулаторно зі скаргами для отримання підтримуючого чи симптоматичного лікування, що має бути зафіксовано в карті
автор Намакушка • 27 января в 23:25
Ответ дляНаливайКа

Після видалення зуба була сильна кровотеча. І кровотечі є, але вони внезапні. Може не бути місяць або два, а потім місяць майже щодня
Dоe• 27 января в 23:28
Ответ дляНамакушка
Всі акти що у нас були - тільки зі стаціонару. Чи є таке у звичайного лікаря не знаю нажаль. У вас не було обстеження у відділенні гематологіі з якимсь висновком?
автор Намакушка • 27 января в 23:29
Ответ дляDоe
У Німеччині. Діагноз є і він природжений. Треба знати, як правильно ті прояви зафіксувати.
автор Намакушка • 27 января в 23:31
Ответ дляDоe
Лікар сказав, що цей аналіз не роблять в Україні. Беруть у Києві кров і відправляють на дослідження у Німеччину.
автор Намакушка • 27 января в 23:33
Ну тобто а Україні гематолог діагноз підтвердив. З діагнозом проблем немає. Є питання по тім проявам, як їх у нашому випадку фіксувати, щоб вони для ВЛК підійшли.
Dоe• 27 января в 23:40
Ответ дляНамакушка
Я не знаю як зараз, у мого знайомого в дитинстві (це ще ссср був) був випадок з геморагічним висипом (в лікарні лежав), і після цього його поставили на облік до закінчення університету. Ці всі папірці з дитинства на влк прийняли (там був акт з печаткою в 16 років коли приписне отримували) і послали на стаціонар у відділення гематології.
автор Намакушка • 27 января в 23:46
Ответ дляDоe
У нас справа в тому, що скарги були, а діагнозу ні. Його в Україні поставити не могли. Поставили у Німеччині 2 роки тому. Висипів немає. Є носові кровотечі, довгі кровотечі після травм. Але це дурість не брати до уваги таку хворобу. І сенс у лікарні лежати? У нього може місяць або два нічого не проявлятись, потім бац і симптоми. Це ж треба ще вгадати, коли туди потрапити.
автор Намакушка • 27 января в 23:47
Чесно кажучи, я в шоці, як переписали той наказ по хворобам, по якому всі придатні, у кого є голова і руки/ноги
Dоe• 27 января в 23:48
Ответ дляНамакушка
Ну раз з Києва відправляють кров на цей аналіз, то там і можуть хворобу підтвердити? Якщо стандартні аналізи нічого не показують
автор Намакушка • 27 января в 23:51
Ответ дляDоe
Так хвороба підтверджена. Проблема, як підтвердити прояви.
автор Намакушка • 27 января в 23:54
Ответ дляDоe
Їм мало самої хвороби. Бо без проявів ’здоровий’. Але ж прояви не щодня. Бо зуби щодня син не рве, від травм бережеться, носові кровотечі бувають, доволі часто.
Dоe• 27 января в 23:57
Ответ дляНамакушка
Мені здається казали що достатньо щоб було зафіксоване звернення до лікаря у держ заклад, щоб його було видно в хелсі. Завтра ще спитаю
автор Намакушка • 28 января в 00:00
Ответ дляDоe
Дуже дякую
автор Намакушка • 28 января в 00:02
Ответ дляDоe
Просто як саме фіксувати? От почалася дома кровотеча, звісно ж він до лікаря не біжить вже, бо то далеко, направлення немає. Ми вже навчилися самі зупиняти. Але то довго. Може бути і година,і 4. А може й 15 хвилин, як пощастить.
Dоe• 28 января в 00:07
Ответ дляНамакушка
Ну це мабуть або кожен раз приходити, щоб записували скарги, і казати була кровотеча, ледь зупинили, перевіряйте. І хай перевіряють. По іншому не знаю як
автор Намакушка • 28 января в 00:10
Ответ дляDоe
Дякую. Будемо питати у лікаря. Якщо прийме його без направлення, то теоретично можна взяти таксі і приїхати. Але їхати хвилин 35-40, якщо без пробок+ час дочекатися таксі + умовити народ пропустити без черги
Dоe• 28 января в 00:15
Ответ дляНамакушка
Може має сенс коли дійсно довга кровотеча їхати до якогось ургентного відділення куди машини швидкої допомоги привозять, хай допомагають зупиняти і фіксують на папірці що приїхали з кровотечею.
автор Намакушка • 28 января в 00:18
Ответ дляDоe
Може й так можна, треба спробувати. Але на початку кровотечі теж ніколи незрозуміло, скільки часу вона буде йти. Але це варіант
НаливайКа• 28 января в 08:33
Ответ дляНамакушка
Якщо це гемофілія чи щось подібне, то вона є, вона діагностована, вона нікуди не дінеться. Зазвичай логічно, що при такому захворюванні роблять все, щоб кровотеч уникати. Це я до того, що необов´язково його підтверджувати тими ж фактами кровотеч, їх може не бути роками. Але захворювання є і його не проігнорують, тому що може мати небезпечні наслідки
НаливайКа• 28 января в 08:35
Ответ дляНамакушка
Кому їм і хто це вам сказав?
автор Намакушка • 28 января в 09:26
Ответ дляНаливайКа
Це дефіцит одного з факторів згортання крові. Воно є і нікуди не дінеться і його проігнорували. По новому наказу 402 мають бути клінічні прояви при цій хворобі. Інакше придатний. Там так і написано
автор Намакушка • 28 января в 09:27
Ответ дляНаливайКа
Кому їм і хто це вам сказав?
На ВЛК не взяли до уваги. В обліковому документі не зафіксовано навіть, що у сина є така хвороба.
автор Намакушка • 28 января в 11:19
Ответ дляНаливайКа
Ось по цій новій таблиці треба прояви показати, бо інакше то категорія В, придатний повністю. Але то ж маячня. Як ви кажете, проявів може не бути роками. Хто ото все оновлював? 😢 Якісь нелюди
Dоe• 28 января в 13:02
Мій знайомий каже що це тіки стаціонар. І стати на облік у місцевий гематологічний центр. Інше можуть проігнорувати.
автор Намакушка • 28 января в 13:22
Ответ дляDоe
Дякую. Тільки я не розумію, навіщо стаціонар. Травм же немає. Лежати і чекати, буде чи ні кровотеча? Так її може на той час не бути. На обліку стоїть і у терапевта, і у гематолога