ОливьЕЖечка• 28 января в 05:28
Может врач скрывать диагноз от больного?
Сердючка• 28 января в 05:38
Алина ж последние несколько дней вполне адекватная была. Опять началось?
Обращеница• 28 января в 05:38
Ответ дляСердючка
Выпро инфаркт, инсульт?
Звожу з розуму• 28 января в 07:27
Ответ дляКучМала
Мультисистемна атрофія?😁
Ну да, она, собственной персоной
Ну як вам сказати, у мене було таке, але лікар зі мною честна, сказала що думає потім сказала що треба ще аналізи, здала, + узд і тоді те що вона думала підтвердилося. Але вона знає мою реакцію. Казала якщо вона б не знала то тягнула до останнього. Бо є люди які все дуже близько сприймають і без підтвердження вона рідко кому каже.
годовасик• 28 января в 07:49
Ответ дляСердючка
Она без анонима под адекватность косила))
ОливьЕЖечка
• 28 января в 08:08
Ответ дляДиньчик
Скрывают таки мою болезнь(((
Та_все_ок_будет• 28 января в 08:10
Ви ходили до лікаря і знову від вас приховують діагноз?
У вас же діагноз був - тривожний розлад. Він вам не подобається?
Та_все_ок_будет• 28 января в 08:11
Ответ дляОливьЕЖечка
Скрывают таки мою болезнь(((
Коли ви без аноніма - то завжди здорова. З анонімом - хвора. Чому так? дві різні людини.
ТрамвайGirl• 28 января в 08:29
Ответ дляТа_все_ок_будет
Биполярочка
Все буде Україна• 28 января в 08:43
Ответ дляОливьЕЖечка
Скрывают таки мою болезнь(((
Какую? Сходите к другим врачам, лучше даже в другом городе, если получится - стране