Трохи злякана• 28 января в 09:20
Сніданок для школяра, 6 клас.
Дитина не їсть яйця ні в якому вигляді, бутерброди тільки гарячі з сиром, але щоб це було не кожен день, творог не їсть теж ні в якому виді. Кашу та м´ясо на сніданок теж не може - бо не лізе таке ситне блюдо вранці.
За вечерю не питаю, їсть гарно м´ясо, салати, каші.
Чим кормити вранці, щоб швидко і корисно було?
Бо я вже замучалась....
Куда ж без меня• 28 января в 09:23
Моя тоже творог просто так не ест хоть с чем. А чизкейк за милую душу с ягодами и желе сверху. Делаю небольшой и на 4 дня делю.
Фиона Шрековна• 28 января в 09:24
Я чого ви мучаєтесь. Набриднуть дитині бутерброди, то сам щось інше попросить.
Як варіант млинці з різною начинкою
Сосиска/сарделька з салатом
Йогурт та сухі сніданки
Лорен з куркою зробить
Або якщо хочеться заморочуватись, то шаурму
Як варіант млинці з різною начинкою
Сосиска/сарделька з салатом
Йогурт та сухі сніданки
Лорен з куркою зробить
Трохи злякана
• 28 января в 09:24
Ответ дляВыФсеВрете
Мій тільки чай п´є. Іноді маленький бутерброд.
Ну мій хоче їсти, але не оце все, як він каже.
Вчителька з мікрорайону• 28 января в 09:24
млинці (з чим їсть), оладки, вафлі (сирні, овочеві -кабачок, морква з солоних або банан солодкий і т.д.), раз на тиждень можна і сосиски (з норм. складом), пластівці з молоком (теж можна раз на тиждень). також замість гарячих бутербродів роблю різні лаваші (з сиром, шинкою чи бужениною, овочі, м´ясо варене куряче чи індик) - на грилі чи сковороді. буває, круасани заморожені зранку випікаю (це хвилин 20), теж з різними начинками або просто з джемом. мені моїх теж непросто нагодувати)
Фиона Шрековна• 28 января в 09:26
Ответ дляТрохи злякана
Нехай сам придумує що він хоче.
Добро с Кулаками• 28 января в 09:26
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Одне борошно
Вчителька з мікрорайону• 28 января в 09:27
Ответ дляДобро с Кулаками
Одне борошно
ото біда). дякую. це не обов´язково лише з цього складати раціон. щаслива, що Ваші діти не в курсі, що таке борошно. хвала Вам, біле пальто і пиріжки. по суті б щось відповіли краще.
Фиона Шрековна• 28 января в 09:27
Ответ дляДобро с Кулаками
Одне борошно
І що? В нормі вуглеводи складають 40% раціону. Окрім борошна в млинцях ще яйця та молоко, чому про них не згадуєте? А якщо ще й начинка з мʼяса або творога то взагалі гарно
Добро с Кулаками• 28 января в 09:28
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не люблю натовп• 28 января в 09:29
Мой сосиски в тесте ест или бутеры с сыром и сухой колбасой, больше ничего, если этого нет, то ничего не ест
Фиона Шрековна• 28 января в 09:30
Ответ дляКуда ж без меня
Моя з сиру лише ліниві вареники їсть і обовʼязково з джемом з порічки
До речі завжди в морозилці пачка про всяк випадок лежить
КараПузовна• 28 января в 09:30
Сын (7ой класс) не завтракает вообще никогда и не завтракал.
Дочь есть подушечки с молоком на завтрак с первого класса, сейчас в пятом.
Манкоголік• 28 января в 09:31
Мой любит шаурму: в лаваш помидор, перец, иногда морковку по-корейски, мясное (запекаю филе в рукаве и нарезаю), сыр. Иногда кукурузу
На гриль и отличный завтрак
Тут как тут• 28 января в 09:31
Ответ дляКараПузовна
Мать года.
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 января в 09:31
Не хочет завтракать ,то давайте с собой бутерброд,сыр с курицей в лаваше ( на гриле очень вкусно )и чай
Банан ,яблоко ,мандарин ,морковку нарезать или купить маленькую
Будет голодный -поест
Можно еще делать вафли в вафельнице ( можно как сладкие ,так и соленые)
Будет голодный -поест
Нервогенератор• 28 января в 09:32
завтраки моего нехочухи - сырники, котлетки как в маке, отбивные, отварное мясо, сыр, каша овсянка, ветчина, гренки,
Куда ж без меня• 28 января в 09:32
Ответ дляМанкоголік
На гриль и отличный завтрак
Такое с собой в школу даю, только без помидоров, не любит. В школе ни в какую в столовой не ест, задолбала.
Нічна ненажера• 28 января в 09:35
Сейчас мои дети каждый день едят пиццу. Может не особо полезно? Согласна, зато они с удовольствием едят и я знаю что они сыты ( от голода повышается ацетон у сына). Едят уже недели 3. До этого ели только гречку с горячими бутербродами ( яйцо с сыром). Тоже где то месяц просили, потом отрезало. Перед этим делала яйцо, творог, овсянка молоко сыр, все вместе и на сковородку под крышку с обеих сторон. Ели наверно месяца полтора, пока не надоело.
Моё мнение, пусть хоть что- то едят, главное что б не голодные. Потому что мало кому хочется есть в 7 утра.
Единственное, крайний случай я даю несквик с молоком, если уж совсем ничего не хотят. Он не сытный, и я такое больше вечером стараюсь, или в выходной когда можно через час поесть.
Пошаманю• 28 января в 09:38
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Боже,коли Ви це все готовите?
Летюча помилка• 28 января в 09:39
Ответ дляДобро с Кулаками
Одне борошно
Це сніданок для дитини, а не для зожніці. Я впевнена, що Обід і вечерю мама для дитини приготує з урахуванням всіх потреб.
Сніданок готують такий, щоб дитина хоть щось поїла.
Трохи злякана
• 28 января в 09:40
Ніякі пластівці та подушечки з молоком не їсть. Овсянка ніколи, із бутеров кажу ж тільки з сиром гарячий і не частіше двох разів на тиждень. Ну один раз сосиска+салат. Це три дні. А далі...а на наступному тижні....Мене заколупує постійне вигадування чим накормити. Оладі не підходить на постійно - не вважаю їх чимось корисним та ситним. Але раз на місяць роблю. Млинці...так з куркою би їв їх на сніданок - але я ввечері роблю на літр молока годину ті млинці - і через пів часа їх немає- діти і чоловік з´їдають одразу. На ранок не залишається. Стояти ще одну годину щоб зробити та сховати до ранку - не варіант для мене. Котлети не їсть взагалі, ніякі. Сирники, запіканки не їсть, це ж той же творог в якомусь виді...
Трохи злякана
• 28 января в 09:41
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Будет голодный -поест
Не бере до школи нічого крім чаю, бо в брекетах, боїться, щоб щось не застряло там, не хоче ризикувати.
Летюча помилка• 28 января в 09:43
Ответ дляТрохи злякана
Ви його мама, це ви йому прививали харчові звички, маєте знати що йому подобається)) підберіть той ключик
Вчителька з мікрорайону• 28 января в 09:45
Ответ дляПошаманю
Боже,коли Ви це все готовите?
Млинці зранку ніколи не готуються - або те, що було заморожене раніше, або те, що залишилося з попереднього дня. Оладки - це хвилин 15, не більше. Вафлі теж смажаться не більше 10 хвилин, тісто ще хвилин 5 (я готую для двох дітей, а не на загін:-)). лаваш смажиться по парі хвилин з кожного боку на пательні-гриль або ж в грилі (5 хвилин гріється, 3-5 хвилин смажиться). Найдовше виходить круасани, які треба в розігріту духовку). Якось так. Я встаю зазвичай о 6-40, а о 7-10 в мене діти за столом і наче всі все встигають. Якщо подумати з вечора, що і з чого готувати, це не дуже багато часу займає.
Киця-бриця• 28 января в 09:46
Домашний бургер
Шаурма с курицей, и авокадо еще туда
Блинчики с курицей и сыром, с паштетом если ест
Пасту не будет есть? Типа карбонары или с мориками
А вообше это печальненько
Я с маленького приучала, что завтрак это главная еда за день. Пока не протестует. Но приближаемся,к пубертату...посмотрим
Шаурма с курицей, и авокадо еще туда
А вообше это печальненько
Сладко-соленая• 28 января в 09:48
Ответ дляТрохи злякана
Ну так его проблемы сварили хочет ест хочет не ест, я тоже в детстве не любила что то , но мама сварила и я ела, своей тоже любит не любит сварила она ест
#Пойду_кгадалке• 28 января в 09:48
Капець...мій хоч теж мало що їсть але згоден на одне і теж... Може вареники варити?
Куда ж без меня• 28 января в 09:53
Ответ дляТрохи злякана
Гречку с молоком тоже не любит? Легкий супчик какой-то, например с фрикадельками.
Киця-бриця• 28 января в 09:57
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дайте, будь ласка, рецепт овочевих вафель