Тюрюнь_Тюнь• 28 января 2025
Яка у вас робота, посада, зарплата?
От не можу всидітись, постійно пробую щось нове....цікаво послухати чим займаєтесь, яка з/п, посада? Чи легко змінюєте роботу чи боїтеся втратити ту, яка є? Чи ризикувати і пробувати йти на вищу посаду чи залишатись на тій, яка є?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляБарбітта
В мене дві пари після 20 років шлюбу розлучилися. Чоловіки знайшли 20річних фей, а діти -дружині. Добре, що жінки працювали.
У вас так не буде, але попереджений=озброєний
Він нікого не знайде. Ухилянт. Працює вдома. Хіба що курʼєрка заходить і прибиральниця 😂
Стильна штучка• 28 января 2025
Ответ дляПампушОК
У вас ще гарна пенсія.Може десь підробляєте?
Мушу,,,За пенсію не проживеш.
Закусенец• 28 января 2025
Я каждые полгода меняю работу, кем только не работала, повар, секретарь, менеджер, админ....
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляПампушОК
А пенсія незагорами.Хоть стаж є?
Я на укр пенсію взагалі не надіюсь, хто її буде платити? 😂
Маю свої заощадження- то краще
Барбітта• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
У вік інтернета і з дому виходити не треба. От як раз одна з тих пар що я писала -чоловік сидів 3 роки дома, носа не висовував, по інету знайшов дівулю і бігав на потрахушки, добре що будинки поруч, букети онлайн замовляв
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляБарбітта
В нас нема будинків поруч 😂картки і гроші в мене, да і жадний він, щоб дівкам букети купляти 😂не смішіть
Барбітта• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Так, ваш не такий.
Але картки та гроші
Раздражевская• 28 января 2025
Открыла вакансии по своему городу. Всего 11. В т.ч. там слесарь, электрик и т.д. Военные вакансии тоже в этих 11. Вот как найти работу и где? А пишут в Украине есть работа и много.
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляБарбітта
Так, ваш не такий.
Але картки та гроші
Ну то навіть уявити ситуацію, то куди він піде ? В свою одну квартиру ?
Він на ліфтах боїться їздити і не може спати, як сусід вдома ходить. Не виживе. Кому він треба
Заздрість то погано• 28 января 2025
Ответ дляНаизнанку
Бухаглтер, плановик, ’директор’ загалом до 60 не дотягивает. Пойду клянчить еще хотя бы +10. Надо только с мыслями собраться.
Це на позиції звичайного у вас до 60-ти не дотягує, у мене за головного 42000 і не вистачає, думаю шукати підробіток чи ’клянчити’.
Барбітта• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
То ви не знаєте чоловіків, вони все можуть коли ЇМ треба
Сарафанное радио• 28 января 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Половина его
І він з цією половиною може зробити вирвані годи опоненту, ’чемодан без ручки’
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляБарбітта
Йому нічого не треба. Крім смачно поїсти і тихо поспати. Він вже своє відгуляв. Старість
Ищу Аленя• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Куди? Зараз далеко підеш? Нерухомість куплена у шлюбі.
Легко
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Він не може мені нічого зробити. Вже.
Сарафанное радио• 28 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Навіть в чомусь заздрю. Бо виявилося, що адаптація на новому роб.місці мені далася ох як важко після постійної 20річної роботи на іншому.
Сарафанное радио• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Маю свої заощадження- то краще
Ще ні один не відмовився навіть від мінімалки.
Додекаэдр• 28 января 2025
Ответ дляСтильна штучка
ПенсіонерКИНЯ. 100€
У мамы вообще пенсия 2750, я в шоке... Только получила первую выплату. Это мы ещё собирали долго стаж, так как ее молодость пришлась на лихие 90е, когда работала, а начальник не платил взносы. В итоге ушла на пенсию в 63, ибо стажа не хватало.
Може ще третю?• 28 января 2025
Ответ дляБарбітта
Яка краса! Як він взагалі наважився? Це ж виглядає як розвод лоха якийсь.
Шкварочка• 28 января 2025
Ответ дляБавовна
А если мужа не будет? Мне тоже 40 но помимо его зарплаты и сама работаю, знаю что можно остаться одной
Я не знаю ни одной женщины, которая пропала бы без мужа. Все прекрасно справляются, еще и детей обеспечивают. Решают проблемы по мере их поступления, а не живут в вечном страхе что что-нибудь может случиться. Вы тоже в любой момент можете стать нетрудоспособной и никак от этого не уберечься.
Раздражевская• 28 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Секретарём нравилось?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Я відмовлюсь, хочу взагалі переїхати десь до моря, почекаємо амністію чоловіка
Госпожа Белладонна• 28 января 2025
Керівник. 70 000 грн.
Але для моєї кваліфікації це все одно маленька зп.
Ищу Аленя• 28 января 2025
48, на содержании у сына .
2000 евро + квартиру оплачивает нас с мужем , надеюсь еще вернусь в медицину
Може ще третю?• 28 января 2025
Ответ дляРаздражевская
Работа есть всегда. А вот зарплаты за работу нету. Так, массо-габаритный макет, а не зарплата.
Сарафанное радио• 28 января 2025
Ответ дляРаздражевская
Чого 11? Слюсар,електрик? То в ЖЕК чи що? Бо рукасиі мають далеко не 11
Госпожа Белладонна• 28 января 2025
Ответ дляИщу Аленя
48, на содержании у сына .
Кем працює син, що в 20+ має заробіток більше 4000-5000 євро і повністю оплачує все батькам і собі?