Тюрюнь_Тюнь• 28 января 2025
Яка у вас робота, посада, зарплата?
От не можу всидітись, постійно пробую щось нове....цікаво послухати чим займаєтесь, яка з/п, посада? Чи легко змінюєте роботу чи боїтеся втратити ту, яка є? Чи ризикувати і пробувати йти на вищу посаду чи залишатись на тій, яка є?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляВ курсі діла
Вообще-то война и вся ваша недвижимость может превратиться в ничто в одну секунду
Вся ? Ні
Вся точно не може. Плюс є збереження
Сарафанное радио• 28 января 2025
Ответ дляДодекаэдр
Вряд ли что-то даст, у нее 23,5 года стажа. Как раз хватило, в этом году в 63 выйти на пенсию нужно от 22 лет.
Сумма пенсії змінюється при кожному перерахунку раз на два роки,якщо працювати. Моя мама у 69 років працює, виходила на пенсію- мінімалку 10 років назад, розумію що інфляція і т д але зараз в неї близько 7 тис
Рятівник Малібу• 28 января 2025
Начальник отдела 12-14 т. Хочу уходить, но трудно менять работу
Додекаэдр• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Але мінімальна, вона хоч буде індексуватися?
Напевно буде, хто знає, що буде далі.
До порівняння - її друг пішов в 60 років, 4 роки тому при стажі 35 років. Все життя працював водієм. І що? Пенсія 2900. Навіть ветерана праці не дали
До сих пір працює водієм міського автобуса. Харків. Мабуть,платять за них мінімальні взноси.
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Ну заповіт і в мами був, потім її третій чоловік свій переписав.
Ну то переписати він може тільки одну свою квартиру, яку вже написав на дочку
Шкварочка• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Я теж думаю, що не пропаду
Ну їздила я, як придурок, на роботу
19 років так їздила. Ну привозила я 1000-2000 баксів. То я ж життя не бачила
Вставала в 6-7, кудись збирайся. Додому поверталась не раніше 19, з магазином і в 20
Чоловік нормального домашнього обіду вдома не їв, дочка сама собі цілий день, виросла по садочках, нянька, після школи сама. Як би знала, що можна не працювати і нарешті жити, почала би так жити раніше
Ну їздила я, як придурок, на роботу
Я тоже считаю, если зарплата женщины существенно не влияет на бюджет, то смысла работать нет. Если только у женщины карьерные амбиции и работа приносит удовольствие.
Сарафанное радио• 28 января 2025
Ответ дляДодекаэдр
Напевно буде, хто знає, що буде далі.
Ветерана праці дають по заяві в ПФ, це не складно при наявності відповідного стажу.
Сосиска_Втесте• 28 января 2025
Ответ дляБавовна
У меня тоже 35 000 была до сентября , а сейчас 16000((( я учитель две ставки, старший преподаватель, высшая категория, 15 лет стажа …..
А чого менше стало?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Мы взяли недавно юриста на з/п 30 000, практически без опыта. Сейчас обучаем.
Я писала тут объявление, кто хочет? Была полита грязью местными дамами, с супер работой и самомнением
На 30 можна йти, щоб набратись досвіду
Але, 10 у юриста як 😂5 років провчитися ?? Це реальні люди пишуть?
Я прибиральниці за генералку за день 5 плачу
Додекаэдр• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Вона працювала, але з початку війни ми виїхали, з Харкова. Живемо поки в Польщі. Після польської тяжкої праці в неї загострилися проблеми зі здоров´ям, робили операцію, поки нічого не відомо, чи допомогла. Як ітог - отримали польську інвалідність. По ній тільки можно легку працю, але де тут її взяти в Польщі для людини 63 роки?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляВ курсі діла
«Вообще-то» і работа может прєвратиться в пиль в одну секунду
То це не значить, що мені треба на неї зараз йти.
Шкварочка• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Та, чого. За життя бачили багатьох , що жили добре за чоловіком, а як не стало то як старуза у розбитого корита. Тут справи кращі, гроші всі у жінки, чоловік під боком як домашній улюбленець, повно нерухомості
Ни разу не видела такого варианта. Наоборот, мужчины в возрасте начинают еще больше ценить своих жен и боятся их потерять, т.к и здоровье и энергия уже не та чтобы зажигать
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Здохнути, як деякі тут хочуть , щоб у вас все прахом пішло. Ламають мізки в пошуках варіанту плачевного для вас сценарію. Жах!
.
Та нормально, хоч розважили 🤭
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляБринзолетта
Від закінчення університету і дотепер (а це 24 роки) працюю в одній установі, лише змінювалися посади.
Зарплата- норм, умови-супер, колектив- чудовий. Є свої негативні моменти, але де їх немає. Займаюсь тим, чим в чому розуміюсь і що мені до душі. Зарплата-35 тис.
Хто Ви за професією?
Дон Пэдро• 28 января 2025
маркетолог, 65.
всегда соглашаюсь на новые задачи, раньше даже без повышения зп. благодаря этому имею опыт работы в каждом направлении маркетинга. работу меняю не то чтоб прям легко, но если вижу, что перспектив нет вообще, а работа не нравится - ухожу.
Сіґеле-міґеле• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Та ясно, що люди і життя- це часто про непередбачувані несподіванки, підлість і зраду . Наївно сподіваюсь, що тут пишуть з добрими намірами застерегти і для підтриманя розмови...
Нема страху у неї , але ж біла вівця...
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляШкварочка
Карʼєрні амбіції в мене були в 20-25, а в 35 стала начальником відділу і вся карʼєра на тому явно завершилась, бо вище не підеш, через голови віпов не перескочеш, стало не цікаво працювати, тим більше на когось. Тільки подумати, що стільки років життя віддаєш на чужу компанію 😥
Теж думала, що вдома не зможу просто сидіти, зайнялась інет магазином як хоббі, може з часом щось ще придумаю
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляБавовна
А чому так просіла?
В курсі діла• 28 января 2025
Ответ дляШкварочка
Я не знаю ни одной женщины, которая пропала бы без мужа. Все прекрасно справляются, еще и детей обеспечивают. Решают проблемы по мере их поступления, а не живут в вечном страхе что что-нибудь может случиться. Вы тоже в любой момент можете стать нетрудоспособной и никак от этого не уберечься.
Ну понятно, что не пропадают и как-то выживают. Но уровень совсем не тот уже. У меня перед глазами пример соседки. Муж тоже работал удаленно и она была уверена, что никуда не денется. А в 45 он вдруг нашёл в соцсетях одноклассницу, в которую был влюблен всю школу, а она его посылала. Она была в разводе и радостно за него ухватилась. Бросил семью, забрал имущество (юрист) и до побачення. Соседка не работала, он сам ей говорил - да зачем тебе это надо, занимайся детьми. И в 45 пошла работать уборщицей, а была начальником отдела в банке 15 лет назад. А если бы не бросила тогда работу, продолжала бы работать на нормальной работе, а не физически надрываться на пятом десятке.
Плюс после ухода мужа у нее был двойной стресс - и развод, и потеря источника финансов. А так был бы только один - развод.
Кидаю курити• 28 января 2025
Весовщик 7500 оклад плюс премия 2250,но она идёт на налог то тот же оклад остаётся плюс минус,взвешиваем машины ,ЖД вагоны с грузом на Арселор Миталл Кривой Рог
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляНаизнанку
Бухаглтер, плановик, ’директор’ загалом до 60 не дотягивает. Пойду клянчить еще хотя бы +10. Надо только с мыслями собраться.
Державна чи комерційна структура і в якому регіоні? В мене така ж спеціальність
Рассказница• 28 января 2025
Обязаности-’Пойди туда не знаю куда, принеси то, не знаю что’) Офис менеджер, ЗП 10000 грн. Возраст 47.
Бринзолетта• 28 января 2025
Ответ дляБавовна
Колега. Я-викладач у ЗВО. Працюю на 1.75. Додатково маю погодинку, не кожного місяця, але є. Я-кандидат, доцент, стаж-24 роки. Влітку 56 днів відпустки, взимку півтора місяця не було занять) 6 годин робочий день, але сьогодні можуть бути шість, завтра-без пар. Якось так.
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляВ курсі діла
Я теж думала, помилково, що моя робота впливає на рівень життя, а виявилось, що хороший рівень життя -це не працювати
Коли спиш скільки хочеш, займаєшся собою, я можу витрачати по 2 години в день тільки на догляд за собою тільки вдома
Ось це хороший рівень життя
Обирати неспішно продукти, готувати смачну їжу з під ножа, коли хочеш, а не коли треба
Відпочивати коли хочеш
Ось це рівень життя для мене, а не бігати акі лошадь по роботам
Ось це хороший рівень життя
Відпочивати коли хочеш
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Бухгалтер 20 000. 3 дня в офис езжу с 10 до 15 , 2 дня дома типа работаю .
Ви державник чи приватна установа? Хороший графік
Бюст Березуцкого• 28 января 2025
До войны была доцентом в киевском университете, стаж работы 18 лет, кандидатская- зарплата на руки было 12 тыс грн. Сейчас не в Украине, частный предприниматель, чистая прибыль от 5 тыс евро.
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Чудово! Це успіх
Ви молодець
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Я каждые полгода меняю работу, кем только не работала, повар, секретарь, менеджер, админ....
І які враження? Де найкраще?