Тюрюнь_Тюнь• 28 января 2025
Яка у вас робота, посада, зарплата?
От не можу всидітись, постійно пробую щось нове....цікаво послухати чим займаєтесь, яка з/п, посада? Чи легко змінюєте роботу чи боїтеся втратити ту, яка є? Чи ризикувати і пробувати йти на вищу посаду чи залишатись на тій, яка є?
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляВ курсі діла
Ну понятно, что не пропадают и как-то выживают. Но уровень совсем не тот уже. У меня перед глазами пример соседки. Муж тоже работал удаленно и она была уверена, что никуда не денется. А в 45 он вдруг нашёл в соцсетях одноклассницу, в которую был влюблен всю школу, а она его посылала. Она была в разводе и радостно за него ухватилась. Бросил семью, забрал имущество (юрист) и до побачення. Соседка не работала, он сам ей говорил - да зачем тебе это надо, занимайся детьми. И в 45 пошла работать уборщицей, а была начальником отдела в банке 15 лет назад. А если бы не бросила тогда работу, продолжала бы работать на нормальной работе, а не физически надрываться на пятом десятке.
Плюс после ухода мужа у нее был двойной стресс - и развод, и потеря источника финансов. А так был бы только один - развод.
Так, ви праві, теж так вважаю в цій ситуації
Галябалована• 28 января 2025
Ответ дляКарамбОлька
Проект менеджер, ставка 1000$+kpi
Скажите,а где учатся на проект менеджера,или курсов в айтишколе достаточно?или нужна экономическая вышка?
Бабуся Бетман• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Заповіт вже в мене. Все добре 😊
Завещание можно в любой момент составить новое, не обольщайтесь)
Нафаня Маня• 28 января 2025
Ответ дляЩебетуха
Тестувальник, 1900 по курсу нбу
підкажіть, будь ласка, давно в цій сфері? з чого почати?
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Дві роботи, на одній вже потолок 2200$, тому пішла навчатись новому на другій поки що 1200$ але я там ще менше року, через пів року повинно бути вже 2000$
Ого
Вільний митець• 28 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В моєї мами така сама 2900, 40 років стажу, навіть в декреті не була (3 міс лише) і толку
У моей Мамы тоже- хим производство 39 лет отпахала и копейки😥
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Так чоловіки не все життя можуть заробити, приходить момент і всьо
Мій до війни заробляв 100+, війна і все, що він знайшов це головний спеціаліст в міністерстві, рік так працював поки не знайшов іншу пропозицію. От тоді я відчула що таке, коли заробляє чоловік мало, посада і важливість роботи є, а не оплачуваєме
У мого постійно так, важливість і посада є, а заробітку нема. Де знайти 100 +?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ок, але ж він має тільки одну свою квартиру, хай хоч віддасть її на благочинність- то його власність і то його право. Я розумію це і абсолютно погоджуюсь. Я ж то вже маю значно більше свого 😊
Але ж він зовсім не дурак і любить свою єдину дитину. Да і куди він піде? Сидимо чекаємо амністію, і на виїзд
А поговорить?• 28 января 2025
Недобухгалтер,працюю вже 12-ий рік,минулою весною просила,щоб звільнили,директор каже,що не може знайти мені заміну,але скоріш за все ліниться.
Зарплата моя 13 тисяч,живу в колишньому райцентрі на Київщині.
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Мені точно не скучно. Я ж не писала, що сиджу вдома ) не працювати то ж не значить сидіти вдома.
Ну так, тоді теж прагну до цього❤
ніколи такого не було• 28 января 2025
Ответ дляА поговорить?
Ви у рабстві? Берете і звільняєтесь. Якщо не звільняєтесь, значить вас все влаштовує і директор це бачить, то і не спішить шукати заміну.
Вредняжка• 28 января 2025
Директор, 180 с этого года, плюс годовой бонус. Ответственности вагон, устаю очень.
Щебетуха• 28 января 2025
Ответ дляНафаня Маня
3 роки. З чого почти, дивне питання.....Людина яка хоче спробувати щось міняти в житті, то не питає з чого почати, а шукає інформацію, навчання і тп.
Тюрюнь_Тюнь
• 28 января 2025
Ответ дляВредняжка
Директор чого?
Вредняжка• 28 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Директор чого?
Компании со штатом около 700 человек.
Сарафанное радио• 28 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну він мене топом працював. І тепер топ, але держ.підприємство не платить так як в комерції. Того і мене забрав на завод, тому і опановую нову спеціальність, бо у віці 47 на мене ніхто без його допомоги не глянува би(добре що з молоду імен два дипломи про вищу освіту, і якраз по профілю теперішньої роботи). А підробітками ще 10-15тис в Києві треба напрягатися, щоб заробити
Кривая спроса• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Ну то навіть уявити ситуацію, то куди він піде ? В свою одну квартиру ?
Він на ліфтах боїться їздити і не може спати, як сусід вдома ходить. Не виживе. Кому він треба
А как он щарабатывает хорошо? Он у вас какой-то неприспособленный и сильно ранимый)
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Абсолютно погоджуюсь з описом. Можливо є аутистичний спектр,не знаю
Раніше таких діагнозів і не ставили. Заробляти вміє, більш нічого не вміє
Але, як людина хороший, добрий і позитивний
Карма хамелеона• 28 января 2025
Ответ дляАнетка84
Укрзалізниця. 22 роки безперервного стажу. Зарплата 12 000
Освіта залізнична, в інших галузях не потрібна.
Я також,чекаю поки син через півтора року закінчить школу і буду звільнятись з цього болота.
Бюст Березуцкого• 28 января 2025
Ответ дляПозитивна
Чим і де займається ´приватний підприємець , щоб отримувати 5 тис євро чистими , тобто з податками це, щонайменше , 7 тис?
З податками це більше, ніж 7 тис, я працюю в сфері it, big data аналіз
Патриоточка• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Я теж думала, помилково, що моя робота впливає на рівень життя, а виявилось, що хороший рівень життя -це не працювати
Коли спиш скільки хочеш, займаєшся собою, я можу витрачати по 2 години в день тільки на догляд за собою тільки вдома
Ось це хороший рівень життя
Обирати неспішно продукти, готувати смачну їжу з під ножа, коли хочеш, а не коли треба
Відпочивати коли хочеш
Ось це рівень життя для мене, а не бігати акі лошадь по роботам
Ось це хороший рівень життя
Відпочивати коли хочеш
Работа не мешает да собой ухаживать и заниматься хобби.
А каждый день готовить кулинарные изыски, вот это вполне себе ад)
Патриоточка• 28 января 2025
Ответ дляПозитивна
Скорее 5+ 6%
Кривая спроса• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
У меня просто подобный муж) IT, зп хорошая, но в жизни очень ранимый, переживает, губы кусает, места себе не находит, бурчит под нос, вечно в напряжении. Правда «качок», спортзал это святое, в лифтах ездить не боиться) но слабый морально, с тонкой душевной организацией, тоже добряк. И тоже думаю, да куда он уйдет, к «чужой тете»
нужна она ему как собаке пятая нога) а вот за здоровье его переживаю…
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляПатриоточка
Для вас може ад, а я дуже люблю готувати 🤷♀️це як улюблене хобі
Але точно не коли втомлена після роботи
Патриоточка• 28 января 2025
Ответ дляШкварочка
Смотрите, если у мужа была зп 300 тыс, а у жены 30, то она в любом случае очень просядет в плане уровня жизни. Хоть работай хоть нет эти деньги существенно ничего не меняют. На 20 тыс за неделю можно найти работу без опыта. А если у него 30, а у нее 15 то вообще особо ничего не поменяется.
В случае 30 и 15 для семьи разница будет существенная
Відірву та викину• 28 января 2025
Кадровий облік, військовий облік, підбір персоналу. 40 тис і 13-та ЗП кожного року. Один день на тиждень віддалено.