Танго утрьох• 28 января в 11:04
Чи можна навчитися бути щасливим незалежно від обставин?
Тектологиня 80lv• 28 января в 11:06
Якщо людина керує своєю свідомістю, то так, якщо мова не про критичні ситуації.
Латвийские_Номера• 28 января в 11:11
Со стороны все можно, но желательно залезть в шкурку того кто в положении зю😁 и стать счастливым, когда у тебя полная ж..))))))
Щастя, це сукупність щасливих моментів і чим їх більше тим ми шасливіші. Хороша новина- ці щасливі моменти ми можемо і самі собі створювати і підмічати. Коли ми щасливі, в моменті, смакуйте це, згадуйте і повертайтесь. Приберіть злість, осудження інших, незадоволення. Додайте вдячності і насолоди. Коли стається щось хороше, підкреслюйте, що ваш світ турбується про вас і посилає вам все найкраще. Ще можу мільйон порад дати і вони працюють❤️ будьте щасливі. А про обставини( старайтесь менше звертати увагу, приберіть новини, погані фільми. Живіть зараз, а не завтра
Natalia505• 28 января в 16:01
Все залежить від того, на скільки ви вмієте справлятись з болем, горем, проблемами і страхами. Як ви реагуєте на критичні ситуації, як швидко стабілізуєте себе, які у вас цінності. Чим більше ви володієте власними емоціями, чим вищі духовні цінності, тим більше шансів залишатись щасливою, в будь яких умовах, в будь які ситуації. Може нудно але це факт.