begovelik• 28 января 2025

Дерусифікація триває: в Києві демонтували пам´ятник вченому Івану Павлову

https://www.44.ua/news/3894402/derusifikacia-triva...

Интересно, а чем помешал Павлов?
IrinnkA• 28 января 2025
Ответ дляDaimyo
Эти могут, правда вот куда жителей денут, не известно.
Утилизируют. Механизм налажен
Реверанс• 28 января 2025
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
І хто після написаного рагуль?
Москворота потвора з болот прилізла знущатися з столиці України.
-sofi-• 28 января 2025
Ответ дляbegovelik
Как это, не держит? Откройте границы, чтобы все адекватные люди смогли выехать полными семьями
Удалено администрацией...
Реверанс• 28 января 2025
Ответ дляbegovelik
Ви себе за адекватну маєте?
Daimyo• 28 января 2025
Ответ дляIrinnkA
Утилизируют. Механизм налажен
Само собой, и многие люди это понимают, только к сожалению сделать ничего не могут.
Реверанс• 28 января 2025
Ответ дляNataLia Na
Удалено администрацией...
Чемодан-вокзал-росія.На болота,курсом руського корабля.
-sofi-• 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 28 января 2025
Ответ для-sofi-
Удалено администрацией...
Тикати мамі будете.Хамло
-sofi-• 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
Тикати мамі будете.Хамло
🤣
автор begovelik • 28 января 2025
Ответ дляfishcka
Україна за це все заплатила сповна своїм зерном і життями в 30-х роках
Заплатила то заплатила. Але метрополітен нагадує про радянське минуле. І щоб цього не було, його також треба розібрати! І всі мости через Дніпро також. Лишити лише ті, що побудовані за роки незалежності,
автор begovelik • 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
І хто після написаного рагуль?
Вам видніше, хто рагуль. Над столицею України знущаються ті, хто зараз нею керують і перетворюють її на чорт зна що. Колись Київ мав неповторний архітектурний образ. А зараз він схожий на азіатський мегаполіс третього світу. І скільки старих історичних будинків було знищено за роки незалежності. Хто це все робить і як цих людей можна назвати?
Реверанс• 28 января 2025
Ответ дляbegovelik
Радянське минуле вивезло всі коштовності з церков.Пограбувало весь народ України.Що б Ви отак тролили,за російськими методичками.Розстріляне відродження України забули?Голодомор?Торгсин де за золото давали склянку крупи.Прикро,що радянщина вбила більшість українців і завезла оце населеніє.
автор begovelik • 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
Ви себе за адекватну маєте?
Кажу, кордони відкрийте
автор begovelik • 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 28 января 2025
Коштовності в обмін на їжу
Крамниці мережі ’Торгсин’ — сумний символ Голодомору. Вони уособлювали все те вороже, із чим боровся соціалізм. Їхня робота — це звичайний грабунок, здійснений під егідою та за цілковитого сприяння влади. Відібраних у людей коштовностей і валюти вистачило, щоб придбати обладнання для найбільших підприємств перших сталінських п’ятирічок. Тимчасом мільйони радянських громадян переконалися, що ’хліб — дорожчий за золото’.
https://localhistory.org.ua/texts/statti/koshtovno...
автор begovelik • 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
І величезну кількість старих будинків Києва-пам´яток архітектури хто знищував між 1991 та 2021 роками? Також радянське минуле?
Ирина_Б_• 28 января 2025
Ответ дляSvitlo_O
а скільки пам´ятників Павлову є в європейських столицях?
когда вы уже будете жить жизнью своей страны? а не заглядывать по соседям ???
Ирина_Б_• 28 января 2025
рагулье оно и в африке рагулье 🤷‍♀️
unser• 28 января 2025
Ответ дляbegovelik
Мда, война закончится, а весь этот рагулизм никуда не денется. Какое счастье, что мои дети и многие другие не будут жить во всей этой сказочной сказке.
Автор, может еще всё переменится?
-sofi-• 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 28 января 2025
Вартість метрополітену-мільйони життів українців.
Року 1932 ’Торгсин’ планував придбати золота на 20,9 мільйона карбованців. План перевиконали на 128 %. У ваговому еквіваленті — це майже 21 тонна чистого металу. 13 % від цього дала Всеукраїнська контора ’Торгсин’.
У 1933 році вимоги збільшили: побутового золота — на 26 мільйонів карбованців, золотих монет — на 22 мільйони, срібла — на 40 мільйонів. Це свідчило, влада не буде вживати дієвих заходів із подолання продовольчої кризи. Вона свідомо використовуватиме голод, щоб викачувати валютні цінності з кишень власних громадян. Основний притік покупців очікували у квітні—червні, тобто в пік голоду.
Рік закінчили з перевиконанням плану удвічі. Охоплена голодом Україна дала майже п’яту частину надходжень — 8,5 тонни золота на загальну суму 10,7 мільйона карбованців. Срібла скупили на 4,3 мільйона. Понад половину цінностей здали жителі Харківської, Київської та Одеської областей.
Ирина_Б_• 28 января 2025
Ответ дляТигрик 62
Вы не ответили рагулизм это откуда?
а вы не знаете кого львовяне называли рогулями? поинтересуйтесь интернет это не только соцсети
арина-ветерок• 28 января 2025
Академик Павлов родился в Рязани, жил и умер в Питере. К Украине никаким боком. Логично, что и увековечивать память надо в его стране, а не у нас.
Ирина_Б_• 28 января 2025
Ответ дляарина-ветерок
тогда не пользуйтесь его достижениями? ок?
-sofi-• 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
Мой вопрос ясен?? Меня не интересует кто когда планував.
Я спрашиваю когда вагоны из мытыщив исчезнут из Украины?
Svitlo_O• 28 января 2025
Ответ дляИрина_Б_
я намагаюся з´ясувати, чи в принципі можливо існування за відсутності пам´ятника Павлову? чи одразу почнеться агонія? чому він достеменно має бути в Києві, а не пам´ятник Пулюю, наприклад?
Paralelno• 28 января 2025
Ответ дляРеверанс
А хто це все робив, га? Хто ті люди, що брали золото й діаманти, а натомість давали їжу? Хто стояв за прилавками в торгсинах? Хто розкулачував селян і забирав в них зерно? Хто писав доноси на сусідів?
Переверну ваш всесвіт: то робили теж українці - ті, що жили в ті часи. Ніяких біороботів чи монголо-татар в Україну для цих цілей не завозили. Все робили свої ж. І ще трохи шок-контенту для вас: українці і в комуністичну партію вступали добровільно - для кар´єри, достатку, інших благ недоступних безпартійним в ті роки.
То ж чи не варто, нарешті, зробити висновки і лишити минуле в минулому?
Бо ЛЮДИ поділяються лише на розумних і дурнів, а от дурні вже поділяють себе за національністю, партійністю, релігією...
арина-ветерок• 28 января 2025
Но Вы же пользуетесь компьютерами, интернетом, стиральным порошком. Где памятники всем тем кто их придумал? Ученых и изобретателей тысячи, логично, что в каждой стране чтят и увековечивают в первую очередь своих.
арина-ветерок• 28 января 2025
Ответ для-sofi-
Эти вагоны разве не куплены , а подарены?
unser• 28 января 2025
Ответ дляарина-ветерок
К украинской медицине он тоже никаким боком? Его открытия являются основополагающими. Чем и кому мешал его памятник в Киеве? В Праге, например, есть станция метро с его именем