Меня не звали• 28 января в 14:59

Здала аналіз на переносимість лактози. Скажіть що зі мною

Лікарю вже скинула. але відповіді ще немає.
це непереносимість чи як?
Ошеламиссимо• 28 января в 15:02
Вторичная лактозная недостаточность.
автор Меня не звали • 28 января в 15:04
Ответ дляОшеламиссимо
Вторичная лактозная недостаточность.
що з цим робити? не можна молочні продукти?
Стрекозей• 28 января в 15:04
А чому здавали цей аналіз?
автор Меня не звали • 28 января в 15:04
Ответ дляСтрекозей
А чому здавали цей аналіз?
стан шлунку - як кульку роздувало, дискофмофрт виникав....
Леплю из пластилина• 28 января в 15:04
Я б сказала ризик виникнення вторинної лн. Тобто може виникнути,.. а може й ні
Ошеламиссимо• 28 января в 15:04
Ответ дляМеня не звали
Погугліть. Відновлювати флору, заселити мікробіотою і можна потроху
Невловимий Джо• 28 января в 15:06
Ответ дляОшеламиссимо
Есть квашенную капусту, пить кефир?
Леплю из пластилина• 28 января в 15:07
Ответ дляМеня не звали
Зараз, напевно, сісти на повну безлактозну дієту, щоб все налагодилось (якщо це через лактозу), а потім потроху пробувати молочні продукти. Щось, можливо, будете переносити, щось ні.
Ошеламиссимо• 28 января в 15:09
Ответ дляНевловимий Джо
Есть квашенную капусту, пить кефир?
Ее вздует от капусты. Лечить воспаление, в кишечнике или где оно у автора. Пить Мезим, панкреатин и тд Для флоры Энтерол или сахаромицеты. Продукты вводить малыми порциями по одному. Напр яблоко одно а не 4.
Стигла полуниця• 28 января в 15:20
Спробуйте виключити молочні продукти і все, де ж молоко. Молочну продукцію брати Безлактозну. Наскільки я розумію, вторинна непереносимість це не страшно в може бути у кого завгодно. У моєї дитини повна непереносимість с/с, це вже складніше