❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
Уже обсуждали?
Кто что думает по этому поводу?
Веточка сакуры67• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Судячи з того що відбувається зараз і як було раніше - не таким вже й поганим політиком вона була. Суверенітет якраз був на місці
Какой? Если в Крыму был флот чужой страны. Пресловутый Москва там стоял. Недавно видео нашла 2000года, и Москва в Севастополе на заднем плане
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Я з Кривого Рогу. Мені реально насрати на почуття з тих хто безпілотники перший раз за три роки побачив в Україні. Ми звикли
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Так він не з ким не хоче говорити крім трампа. І то - на своїх умовах
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Зеленский сейчас нелегитимный лидер и не может отменить собственный запрет о ведении переговоров с рф, – путін.
Ще його заяви:
▪️Також він каже, «що перемовини можна з Зеленським вести можна, але щось підписувати – ні».
▪️«Україні потрібно було просто піти з Донецької та Луганської областей після 24 лютого. Тоді не було б жодної війни».
▪️«Суверенітет України майже нульовий».
Ще його заяви:
▪️«Суверенітет України майже нульовий».
А хуйло легітимний?
Звідки піти? А Херсонську і Запоріжську область кацапам в Конституцію ельфи записали? А в березні шо ті собаки робили під Киівом, Черніговом, в Сумах і Харкові?
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ми звикли й інші звикнуть.
Ні, адекватні люди до того звикати не хочуть. У вас якісь наративи як із тоталітарної секти самовбивць.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Як сказала Тимошенко, і тут я з нею згодна, ’Україна вже не має суверенітету, якщо за неї все вирішують партнери, так звані друзі’.
Ще б розказала, як. Хуйлові той суверенітет зливали. Взагалі красота була б
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Пля, та я не проти. Хоч завтра. Нехай трамп власними очима побачить яке воно кончене і які вимоги йому викотить
Я би на вашому місці боялась їхніх перемовин
Ну ви ж на своєму місці дронів не боїтеся. Але чомусь тікаєте від них у Польщу.
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Та всі бояться, але ви не бачите що робиться? Про Україну говорять без неї. Ніхто не хоче перемовин на їхніх умовах, але хто нас послухає?
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
То повертайся в Україну і висувайте до неї претензії.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Мірилом усього є результат - за часи її прем´єрства війни не було.
Хммм. Так при Янику війни теж не було. І якби хтось дуже сильно не хтів крісло ГЕТЬМена, то може б і пропетляли
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Боже, один раз залетів безпілотник до Ужгорода, уже готові здати Україну до Дніпра. Оце ви сирливі
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
А тобто ми в Кривому Розі тут усі неадекватні? І в Харкові? І в Запоріжжі?
Маю купу знайомих там. І чогось ніхто всякого такого не говорить, що мовчи, в нас гірше.
Ответ дляLisichka1307
Ну та хай перемовляються. Тільки потім не жалійтесь на результати тих перемовин
Бо трамп може офігіти від путіна і його 10 томів - как святая Русь строілась
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...