Аюшка• 28 января 2025

Приостановление Трампом помощи Украине на 90 дней

❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Коли підписали контракт з коболєвим з зарплатнею в 1,2 млн в день я висловилась з цього приводу. Мені дуже поважні прихильниці Порошенко розказали, яка відповідальна в нього робота і шо так потрібно було.
Коли я писала, що гонтарева зруйнувала банківську систему Україні, мені розказали, що я дурна і нічо не розумію. Коли Порошенко запровадив наглядові ради де тільки можливо, з зарплатнею в 20 тис $ в місяць за 1 робочий день ( доречі, вони і щас діють, Но навряд чи іноземні наглядачі хочаб 1 день були на роботі за 3 роки) мені розказали: шо тепер не будуть красти. Коли я писала , що така кількість антикорупційних органів це як у 7 няньок дитина без нагляду, ті ж панянки розказували, як це правильно і круто і ми подолаємо корупцію.
Шо нового зробив Зе з того, що до нього не працювало?
А так ніби краще стало? Добив просто те що ледве дихало, і забив.
Dumky• 28 января 2025
Ответ дляspart-5037
Запахло весной...неужели в воздухе витает дух переговоров ?
Ви мрієте про триколор над Києвом?
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Вибачте, а бєспрєдєльщина коли трампа таскали по судам? Там точно ніхто під столом ричаги не дьоргав?
Просто так ттягали? А шож тоді вирок винесли вже майже діючому по 34 епізодам, а інші відклали до закінчення каденції?
yasochkaa• 28 января 2025
Все хотят конца войны,но смотря на каких условиях.Руцкого мира нам тут не нужно!
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Це смішно. Вирок винесли по надуманним приводами, які яйця виїденого не варті
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Матрац тільки однієї голови МСЕК закриє всю програму для віл інфікованих.А в Україні тих МСЕКів на сто років вистачить.
Ви мені притензії якісь пред’являєте? Чи шо? Чи я голова мсек, чи та, хто її випустив і го в’ється принести вибачення?
Пикарда• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
До вас частіше стали залітати безпілотники і ви вже хочете путінського миру зі здачею східної України і знищенням укр армії?

Слабі ви як марлєві труси
Та ні, нехай війна триває далі, мені взагалі не шкода хлопців на візках, без руки, на костилях, мене не бентежить коли сусід розказує що син йому признався що береже ’останню гранату’ для себе, на всяк випадок. Нехай ще 3 роки так триває, а там і я на фронт піду, нащо мені ноги,руки, обійдуся протезами. Роботодавці ж дуже позитивно відносяться до ветеранів-інвалідів і ветеранська пенсія ого-го 💵Сарказм.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляspart-5037
А то на штатовский последний самолёт вылетал из Афганистана, когда люди на нем висели как гроздья винограда и под шасси кидались ? Не помните случайно ?
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Дохийское_соглашен...
Спробуйте розвивати не тільки кліпове мислення
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ні, просто доносять думку, що якби не тотальна корупція - на багато що вистачало б
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляПикарда
Так нам уже бігти підписувати капітуляцію?
yasochkaa• 28 января 2025
А які ще агентства надають допомогу Україні, окрім американського фонду USAID?

Це Європейський Союз, який на сьогодні є другим рівновеликим донором разом зі Сполученими Штатами. Також є окремі країни, серед лідерів я б назвав Велику Британію, Швецію, Норвегію, Німеччину і навіть Японію. Ці країни надають значні пожертви ― допомогу Україні в умовах війни.
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляDumky
Ви мрієте про триколор над Києвом?
Ви розмірковуєте крайнощами і звинувачуєте людей у власних фантазіях. Навіщо?
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
У вас є на те повноваження? І навіщо ви маніпулюєте словом капітуляція?
Пикарда• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
lilu1990• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
А шо це буде як не капітуляція?

Як можна домовлятися з тигром коли твоя голова у нього в пащі? Як? Розкажіть
yasochkaa• 28 января 2025
Нам дает деньги почти вся Европа,Канада,Япония,Южная Корея,Австралия.И,хорошо бы олигархов наших протрусить.Выкрутимся
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляПикарда
Удалено администрацией...
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляПикарда
Удалено администрацией...
Понятно. Ви із західної, вам плювати що у нас тут буде
Argesha• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990

Слабі ви як марлєві труси
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
А шо це буде як не капітуляція?

Що я повинна вам розказувати? Ви щось вирішуєте? Ви дуже далекі від розуміння політики взагалі, якщо у вас такі примітивні порівняння - тигр, голова. Тільки чого такі завзяті і безкомпромісні як ви, сидите на форумі три роки, а не йдете воювати?
Пикарда• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
lilu1990• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Це цитата примітивного Уінстона Черчілля. Про тигра. Непримітивна ви наша
Argesha• 28 января 2025
Ответ дляDumky
Ви мрієте про триколор над Києвом?
А ви? При ще додадкові сотні тисяч українських прапорів на кладовищах?
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляПикарда
Удалено администрацией...
Ви розумієте шо путін прямо сказав шо з зеленським нічого підписувати не буде?. Він нелегітимний для нього?
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Черчилля вже давно нема. І він ніколи не жив в Україні. І оці фрази від Черчілля і Голди Меєр, дуже маніпулятивні і направлені на особисту вигоду.
Шеллар• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Самі придумали, самі звинуватили. Не робіть розколи в суспільстві
lilu1990• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 28 января 2025
Удалено администрацией...
lilu1990• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Підіть з ним про шось домовтесь:

Зеленский сейчас нелегитимный лидер и не может отменить собственный запрет о ведении переговоров с рф, – путін.

Ще його заяви:
▪️Також він каже, «що перемовини можна з Зеленським вести можна, але щось підписувати – ні».
▪️«Україні потрібно було просто піти з Донецької та Луганської областей після 24 лютого. Тоді не було б жодної війни».
▪️«Суверенітет України майже нульовий».