Аюшка• 28 января 2025

Приостановление Трампом помощи Украине на 90 дней

❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ну та хай перемовляються. Тільки потім не жалійтесь на результати тих перемовин

Бо трамп може офігіти від путіна і його 10 томів - как святая Русь строілась
Та звісно, що будемо жалілися. але що змінить ті скарги?
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Маю купу знайомих там. І чогось ніхто всякого такого не говорить, що мовчи, в нас гірше.
Тепер маєте таку як я. Яка вам це казатиме
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Хммм. Так при Янику війни теж не було. І якби хтось дуже сильно не хтів крісло ГЕТЬМена, то може б і пропетляли
І що, було б погано? Краще те, що зараз?
lilu1990• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Мою автобіографію злили в інтернет чи ви дофантазували?
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990

Як порадниці можуть впливати на результати перемовин Путіна і Трампа? Деякі дуже загралися у віртуальних політиків
О_Юми• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
А шо це буде як не капітуляція?

Як можна домовлятися з тигром коли твоя голова у нього в пащі? Як? Розкажіть
Ну то просто чекати, поки він ту голову відкусить?
Шеллар• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Удалено администрацией...
Перед цим її потрібно відібрати у Борисфенки. Ця пані після героїчної оборони Оболоні, де рвала кацапів голими руками, до 24 лютого, з 25-го мужньо обороняє Германію три роки з аналогічними закликами.
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
А ви хто, щоб вас слухати?
Shaan• 28 января 2025
Ответ дляTivoli
Не разгоняйте. Перед этим Байден заранее надолго вперед помощь отправил. Она еще не освоена.
задержка 90 дней, чтобы произвести ревизию
Не освоена - это в смысле не сп***жена?
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляО_Юми
Поки є трамп який ще не бачився з путіним і його тараканами - є надія
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
То хто вас уповноважив виступати від імені жителів цих міст?
lilu1990• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
А ви хто, щоб вас слухати?
Не слухайте
Shaan• 28 января 2025
Ответ дляPrervana
Правильно, если граждане на свободную прессу не скинутся, придется им вспоминать каково оно - под олигархами и политиками быть. И не просто быть, а еще и активно суетиться. Вторая древнейшая профессия - она ж по сути первая
Какая ещё свободная пресса у нас? Все они поют то, что им приказано и вякнуть боятся
tetnes• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Як сказала Тимошенко, і тут я з нею згодна, ’Україна вже не має суверенітету, якщо за неї все вирішують партнери, так звані друзі’.
О прикольно. Передвиборча компанія набуває обертів під час війни. Ботів Зе і Порошенко вже всі знають навіть під клонами ніками. А зараз і баба Юля завела своїх ботів на порадниці) Ікона зубожіння, що продалася хуйлу в 2009 в обмін на кабальні ціни за газ. Крім цін в 2 рази більших ніж для Німеччини, ще й прописала в договорах кабальний принцип ’Бери або плати’ для України
О_Юми• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Надія на що, що він попросить путіна, який зараз має вагому перевагу на фронті, підписати мирні на наших умовах?
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляtetnes
Удалено администрацией...
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляО_Юми
На хаос
О_Юми• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
На хаос
Не надто висока ставка на варіант з непередбачуваним результатом?
Манула• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
На хаос
На фронті у нас він вже давно
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляО_Юми
Тільки з хаосу народжується порядок
О_Юми• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Тільки з хаосу народжується порядок
Або не народжується, а гине
tetnes• 28 января 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Манула• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Тільки з хаосу народжується порядок
Ви уявляєте скільки хаос в світі буде діяти поки новий порядок народиться? І ще не факт, що на Землі буде тривати якесь життя ...
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляtetnes
Удалено администрацией...
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляМанула
І те, і те тимчасове. Круговорот.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляtetnes
Помощь напрямую шла фондам, а не в госбюджет Украины.
Да? Ви точно знаєте?

А 30 млд бюджетної підтримки за 3 роки, то якийфонд отримав ?
https://www.usaid.gov/uk/ukraine
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Тільки з хаосу народжується порядок
Це на Нагірній проповіді так сказали?
alex-3f3c• 28 января 2025
Ответ дляШеллар
Да-да, і головне всі нам заздрять і плачуть, особливо Білорусь. Нічого в них нема - ні закритих кордонів, ні вилову тцк, ні захмарних тарифів, ні марафону, ні безсонних ночей, ні пінгвінів за лям.
Так Білорусь це демократична європейська країна, там є вибори, а у нас Мусора, ТЦК, Бубочка і телемарафон