❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
Уже обсуждали?
Кто что думает по этому поводу?
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляspart-5037
Не полетят. Быстрее сядут за стол переговоров.
Любая война заканчивается переговорами
Шось я не бачу бажання хуйла сісти за стіл переговорів. Той, хто хоче переговорів не кидається кабами по мирних будинків і шахеди вночі на сплячихлюдей не запускає.
Ответ дляМама Никитки-2
Ні. Показують пусті поля. Сенат Флориди вже вчора звинуватив Де Сантиса і закрив за 10 хвилин термінову сесію, яку він зібрав, щоб кинути поліцейських на патрулювання і затримання людей.
Поліцейських почали звільнятися, бо не хочуть займатись міграційними справами.
І до чого це все може привести? Програма їх ’ америка понад усе’, аде ціни ростуть,і американець відчує
Ответ дляyuryia
хiба переселенцiв не беруть до вiйська ?навпаки знаю,що захiднi областi першi були на кордонi,на отриманнi допомоги за кордоном...без жодного пострiлу бiля вас
Беруть, мого колегу, харків´янина,он минулого тижня забрали. Але тісно спілкуюсь з жінкою, яку бере злість коли бачить авто на не закарпатських номерах. Її можна зрозуміти, як матір, але для населення такий розбрат - нічого доброго (((
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Для того, щоб було нове -Потрібно внести це на обговорення Конгресу, і процедуру голосування пройти, ті 61 млд вони голосували качелями місяці, тому так - нового не має, що буде через півроку 🤷♀️
Річ у тім що програми Байдена , usaid зараз заморожено
А програми pda - йдуть те що відгрузили
А програма usai - виробництво теж йде по контрактам Байдена ще.
По колу вже
А програми pda - йдуть те що відгрузили
По колу вже
Байден в кінці року працював виключно з програмою PDA. Бо вдалося в бюджетні на 24 рік протягнути кошти на заміщення того, що було взято в Пентагоні. Там не так багато і з 61 млд залишилось. Остін тричі шось рахував і збільшував суму залишку. Но то всеодно копійки.
А щодо фінансової допомоги, соціальної, то живими грошима штати нам щомісячно мільярд давали. 3 лютого 22 перераховано 36 млд$. Це також офіційна інформація+ купа програм і грантів.
spart-5037• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Это в наших интересах его уговорить на переговоры.
Ему они зачем сейчас ? Он был согласен на лояльные условия в марте 22. А сейчас то они ему зачем ?
spart-5037• 28 января 2025
Ответ дляПикарда
А потом мы удивляемся почему к нам так плохо относятся в других странах...тут свои съесть готовы(не удивительно совсем)
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
?
Журналіст все описав
Програма PDA закладається на фінансовий рік, який в США починається в вересні. В мене все. Ллойд Остін вже звільнений. Новий міністр оборони, за сумісництвом телеведучий, вже призначений.
Ответ дляШеллар
Країна де скромний чоловік чиновниці лежить на простирадлі з долярів, а пінгвіни жруть ікру і запивають шампанським, де на тряпки і віника завхоза виділяють мільярди не потребує сторонньої допомоги.
Та за пингвинов, тут горло готовы были перегрызть. Вы што это же науккааа. Вы нипанимаете
Веточка сакуры67• 28 января 2025
Ответ дляШеллар
Ще додайте захмарні ЗП топ менеджерів залізниці, Укрпошти, аеропортів. Де підприємства мають збитки, а зп по 900тис дол на рік
Ответ дляspart-5037
Він був згоден тільки тому шо хотів перегрупуватись і напасти знову і в України тоді не було ні пво, нічого
Ответ дляspart-5037
Поэтому и считаю, что хватит тут обсуждать ’как плохо что нашим пенсионерам не дадут пенсии, а себе придётся вырыть могилу и надо воевать дальше, нехороший Трамп ...’.
Пора остановиться. Я буду только рада если переселенцы вернутся в родной Херсон/Харьков/Сумы/Одессу и наладят жизнь у себя дома либо за границей, как они и хотят. И не будут платить огромные деньги за аренду и бояться сходить в Торговый центр. Большинство из них и сами никогда бы не переехали на западную Украину на ПМЖ
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляmymoly
Странно ведь про нехватку финансов нужно было думать до. Ничего не бывает вечного.
Мені думати? Чи кому?
От я наприклад була в шоці, коли Зе звинуватив Байдена в корупції.
Бля, більшої тупості навіть від нього не очікувала. Трамп Зе не пробачив його витівок вкупі з «прокурор моя людина».
Байден великий державник і геополітик. Після того, що з ним провернула украінська влада і маючи не закриті кримінальні справи на сина в Україні він не відвернувся і допомога пішла, і Рамштайн з’явився, і Європа почала прокидатися. Хрін би були всім навіть оті всі захисти закордонні, якби не штати.
Кудесница полесья• 28 января 2025
И еду понятно, что ее нам больше не дадут. Да, Трамп за окончание войны
Ответ дляМама Никитки-2
Мені думати? Чи кому?
Все шо робить байден вигідно в першу чергу тіки йому
Кудесница полесья• 28 января 2025
Ответ дляTivoli
Не разгоняйте. Перед этим Байден заранее надолго вперед помощь отправил. Она еще не освоена.
задержка 90 дней, чтобы произвести ревизию
Где вы такие берётесь...
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Сподіваюсь. Он фермерам вже доходить.
В сина 2 дні шкільного автобусу немає. Сьогодні 7 автобусів на парковці стояло, не виїхали на маршрут. І це лише одна школа. В волмарті персоналу не видно. В мене в комюніті сьогодні повинні стригти газони, прибирати, чистити басейн. Півтретьоі. Нема нікого.
Ответ дляПикарда
Думаєте від українців залежить ’ остановится’?
Пуйло так зробить як українці бажають?
Чи до того тут км тем про важелі впливу на пуйла?
Навіщо ті важелі, санкції, ціна на нафту,всі ці обговорення, все це геополітичне, якщо все так просто?
Пуйло зараз не зупиниться, поки є ресурс наступу. І срати він хоче на бажання просто народу. І на зелю теж.
Пуйло так зробить як українці бажають?
Ответ дляМама Никитки-2
Сподіваюсь. Он фермерам вже доходить.
Як у фільмі де одного ранку пропали усі мексиканці із сша. Був такий. І сша майже не колапсували
Ответ дляМама Никитки-2
Сподіваюсь. Он фермерам вже доходить.
Я чого питаю, бо таке ж саме ’ прості рішення’ у цієї адміністрації можуть бути щодо України, хотєла как лучше, получилось как всегда.
Але хаос може таки краще, бо керована ескалація салівана після виграшу 22 р Зсу- то гірше.