Аюшка• 28 января 2025

Приостановление Трампом помощи Украине на 90 дней

❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
Lisichka1307• 28 января 2025
Удалено администрацией...
KriskaA• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Удалено администрацией...
frumoasa17• 28 января 2025
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
’’Дрись вкид - пальчик тиць’’ - це власна придумка?
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Удалено администрацией...
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляfrumoasa17
Але аудит можна було робити і в процесі. Життєво важливі програми перевіряти в процесі, а відверту фігню, якщо вона є, то заморозити. Краще б селективно, а не так.
Згодна
Начиталася про реабілітаційні центри і ліки. Капець
Olvia1987• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
PDA це програма, за якою президент може використовувати певні кошти, виділені на неї без урахування думки конгресу чи сенату. Вона не може нікуди рухатись без підпису президенту. А Трамп не буде надавати допомогу. Якщо шось Зе не доїхало, то це виключно те, що відправлено за підписом Байдена.
І ще одна особливість програми. На склади Пентагону до кінця року повинно бути замінено зброю в тому ж обсязі, шо і вилучено. Так шо, навіть оплачені оборонні закази можуть поїхати не в Україну, а на склади.
Удалено администрацией...
frumoasa17• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ви ж бачте шо всіх в пентагоні звільнили хто до України мав справу. Навіть своїх не селекціонували
Бачу. Там ще і тимчасово нові обороні контракти укладати призупинено. Зі всіма.
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я не про 4 млд з тих 61 млд ,не той залишок. Який вже проголосованих конгресом, я про те що зараз йде і те що зараз виготовляється на заводах Сша.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляPerfect look
Не знаю, что там у них за сговор, но фигня нездоровая, будто на руку опять пуйло это всё. Так грозился с ним по телефону поговорить и прекратить острую фазу. Уже вообще молчок про те звонки.
При этом даже Египту оставил помощь в полном объеме, хоть там войны и нет.
На Єгипет давлять щоб з Гази до себе жителів забрав. Очистка територій
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Голос америки написали що були в Пентагоні, були включення Остапа, в дуже багато спеців там так і є. Голів звільнили, нова метла
frumoasa17• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Згодна
США не фінансували пенсії та таке інше, але було багато проектів таких(
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Кажуть 4 млд
Але відгрузки йдуть того що вже підписано. В законтрактована заводами Сша
Зараз мова про usaid
Я не хочу з вами сперечатись. Побачите. Відгрузки нової не роблять. Про це більшість демократів вже відкрито говорять.
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляfrumoasa17
Так, прямого фінансування такого не було, і з п не платили, ну наприклад лікарям гос , а ось направлення на навчання тих лікарів, наприклад - було. Ну і ліки, кисень, генератори для лікарень, пологових, камери для немовлят і т д і т п
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я не про нову відгрузку і не про новий пакет допомоги. Я про те що законтрактовано і йде вже.відмінити це - це мʼяч пуйлу
А ост невизначеність - це торг
lilu1990• 28 января 2025
Але путін геніально підмахнув трампу - коли сказав шо йому жаль, шо його перемогу демократи ВКРАЛИ на минулих виборах. просто 10 із 10. Слід визнати
frumoasa17• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
І це дуже сильно вдарить.
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Чекист лизанув в очко. Многоходовочка
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляЕленнн
от просто подивились, що у нас виявилася ота 1000 лишня,... то навіщо тоді допомагати?
значить,ще гарно живемо.
А я про це писала. Що Трамп вже виграв вибори. Но більшості навішали, що то цільові гроші. Раділи і дурнями обзивали тих, хто попереджав.
А, і ще. Вибори будуть. Скоріш за все електронні. Наші придурки похапцем намагаються протягти закон, що люди, які отримали чи то сірі паспорти, чи то громадянство інших країн не будуть мати право голосувати. Думаю буде добрячий скандал, черговий. Як витягнуть його на світ Божий.
Тина678• 28 января 2025
Ответ дляPrervana
Первые на вылет - так называемая свободная пресса) с интересом понаблюдаю, как будут деньги на проекты и зарплаты изыскивать
Я с вами присяду — уже все ’независимые’ расследователи и исследователи)) в панике изобретают способы монетизации своего творчества. Даже не знала, что у нас их столько)
samtaymss• 28 января 2025
Индия и Китай практически остановили закупки новой нефти в России
3 часа назад

Китай потребовал сокращения ядерного арсенала России
3 часа назад
Prervana• 28 января 2025
Ответ дляТина678
А прямо сейчас где-то плачет группа Творчи, между прочим
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Ужасний кінець це чи існуватиме Україна як така. Шоб мир для трампа не став важливішим за будь яку суверенність.
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляТина678
Хто ще?
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Як же віра в спаситєля?
samtaymss• 28 января 2025
Все будет хорошо.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Ото б було просто цікаво спостерігати за цим цирком, якби не залежність від цього і війна, думаю ще світ потрясе
Закуйовдили ці діди
Це так.
Якби не перекрита допомога Україні, я б сьодні пляшку шампанського відкрила. Сьодні в магазинах купа людей ну дуже голосно і емоційно розказували про все, що вони думають про рудого. За тиждень яйця на 40% піднялись. Ягоди на 100%.
А хтось обіцяв в перший же день знизити ціни на продукти.
LudaSHS• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Це так.
А фермери знайшли робочу силу? Писали нелегали никаються.
Зрозуміло ягоди збирати нікому.
Peres Lal• 28 января 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
ладно, соросню не финансируют, а ботоферму зеленых и цпд и прочих присосок - будут из налогов несчастных оставшихся в Украине финансировать? какая все таки независимая у нас страна. Верховна зрада даже водицу для себя за денежки юсейд покупала
Да, протягивают увеличение налогов на зарубежные покупки, легализацию производства и распространения порнографии рассматривают. Скоро будет так: купил чехол на Алиэкспресс - проспонсировал маньке мивину.
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Як же віра в спаситєля?
Я за хаос а не за рятівника.