❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
Уже обсуждали?
Кто что думает по этому поводу?
Ответ дляКудесница полесья
Мне не нужно ехать в Краматорск, и вам тоже, ведь вы и сами в своих темах абсолютно бесплевно писали, что нам Донбасс такой ценой не нужен. Я вас уже за эти дни четвертый раз ловлю на двуличии. Путлер протоптал себе коридор в Крым. Да, он о нем говорил с 14 года, а что делали мы? Хавайте теперь
Путін у цьому всьому розкладі як на мене не найбільше зло. Найбільше зло це партія війни яка в росії і в армії має досить значний вплив. І хоче до Ужгорода а не сухопутний коридор.
Кудесница полесья• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Ответ дляМама Никитки-2
Яка вигода Байдену була в підтримці України?
подробніше будь ласка
Здрасьтє.
В його апараті це казали не раз вголос, нічого не соромлячись.
’Ми послаблюємо Росію, і це нам вдається робити дуже дешево’ - всього нічого ціною життів безкоштовних українських людей.
Ответ дляalex-3f3c
100% никогда так хорошо не жили как при найвеличневшивим лідером сучасності, аж дихати легше стало, не те що при баригах, безвіз там всякий, томос, а зараз можно повною груддю вдохнути портянки в ТЦК
Да-да, і головне всі нам заздрять і плачуть, особливо Білорусь. Нічого в них нема - ні закритих кордонів, ні вилову тцк, ні захмарних тарифів, ні марафону, ні безсонних ночей, ні пінгвінів за лям.
Кудесница полесья• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Переговори є і йдуть, ще з 23 року, з 22 навіть.
На турецькій платформі, на арабській, є контакти і були, наприклад у Барнса в І патрушева, тут маса тем.
Річ не в говорильні, а в здатності заходу ( ну може сі ще) впливати на пуйло. У нас вплив і чинник є тільки не першої лінійки, те що їх тригерить - це удари по заводам і нпз.
Перша лінійка чинників впливу у гігемонів. Не у українців, бо це війна за сфери впливу.
Вы на него никак не повлияете. Оно-больное. И захватит оно то, что захочет. Иначе города сотрутся в пыль, а за окном увидите гриб. Нет, не белый)
Ответ длязона_комфорта
у простих громадян нема повноважень домовлятися про мир
Давайте тоді так: пишемо об´єктивну правду. - най зеленський іде на умови путіна шоб припинити війну зі скороченням армії, зданням херсонської і запорізької областей і проросійською повісткою в Україні
Це не домовленості будуть, це буде ультиматум, ракушки ви недоразвиті
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
ви ще трохи понаписуйти про ті реалії там, то я повірю в більшу вирогідність 3 світової.
Я її не виключаю. Дивилась вчора повернення заручників в Ізраїль. Ведучі відверто плакали. Я так зрозуміла, що повернули ту дівчину, що возили напівживого і зламаною в кузові пікапу 7 жовтня. В Ізраїлі дуже напряжно. В штатах відновились антисемітські виступи і дії. Трощать єврейські магазини і кафе.
Іорданія в шоці, що перекрили підтримку. Китай відкрито висловлює підтримку всім, проти кого Трамп виступає. Наративи про Гренландію і Канадувід Трампа не вщухають.
Так шо 3 світова може бути реальною.
Кудесница полесья• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Тут соглашусь. Маразматиков у них хватает
spart-5037• 28 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Да никакой.Чисто по доброте душевной дядя американец нам помогал.Так ему жалко этих несчастных украинцев,так жалко.А сам он альтруист
Ви оце як мала дитина ))) чітко ж написано -
Байден великий державник і геополітик
О как ))) а мы все не заметили....
Байден великий державник і геополітик
О как ))) а мы все не заметили....
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Відкрийте офіційні джерела і подивіться, що не Україною єдиною.
Штати допомагали дуже багатьом странам. Серед який і ті, хто має економіку в першій десятці, як то південна Корея.
Може досить відпрацьовувати фублі, намагаючись втоптати Україну в багнюку?
Кудесница полесья• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
У вас виключно кацапська правда.
зона_комфорта• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляКудесница полесья
Хорошие последствия
Для кацапів і їх виродків. Погоджуюсь
Кудесница полесья• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Для кацапів і їх виродків. Погоджуюсь
Для народу України
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Хто мав розум, той в листопаді зрозумів, які наслідки матиме для України перемога Трампа.
Доречі, для штатів також.
Думаєте, було б краще якби Харріс перемогла? Для наших потужних то 100% краще було б
spart-5037• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ой, Афган, Вьетнам ...помним..как же... строили демократические государства. Не Україною єдиною, вы правы..
Кудесница полесья• 28 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 28 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
У вас виключно кацапська правда.
Удалено администрацией...