Светка-пипетка• 28 января 2025
Кавомашинка vs кава у кавʼярні.
Майже кінець місяця і ми сіли з чоловіком звести дебет з кредитом. Подивилися статистику по картах і я просто( тут мат не пропустять) вражена.. Категорія «Кавʼярні та ресторани» зʼїла майже 9 тисяч гривень, але фактично це все кава у кавʼярні з собою. Соромно, якщо відверто, і сказати комусь, це дурна витрата. Задумалися про кавомашинку у цілях економії бюджету, і от власне питання- чи буде це дешевше?
Можливо, хтось має позитивний досвід і заодно порадить кавомашинку.
Заздалегідь дякую