Соображалочка• 28 января 2025

Якщо зубні канали закрилися то все, тільки рвати?

Лікую зуб. Стоматолог сказав один канал вже закритий, два інші полікував і запломбував. Але наполягає на видаленні зуба. І чимшвидше, каже скоро з гострим болем прийду.
Первоклашка Я• 28 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Як то під мікроскопом? Ну він запихує в зуб голку (чи що він там в мої канали вставляє). А на комп´ютері є зображення.
Це те чи ні?
це канали міряють 👀
автор Соображалочка • 28 января 2025
Ответ дляПервоклашка Я
це канали міряють 👀
Але мені фотки зуба показували, де росте запалення. Порівнювали з минулим разом і сказали усьо, до побачення зуб.
Добрая свекровь• 28 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Та обладнання більше ніж достатньо. Знімки щоразу і каже запалення йде. Показував для порівняння і дійсно якщо ту пляму, що він запаленням називає, то вона більша. Хоча після чистки каналів зуб боліти перестав.
Киста наверное
автор Соображалочка • 28 января 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Киста наверное
То вирішується видаленням зуба?
Добрая свекровь• 28 января 2025
Ответ дляСоображалочка
То вирішується видаленням зуба?
Смотря какой размер и зуб.В любом случае,нужно мнение нескольких врачей,раз уж речь зашла об удалении.
Кручу хвости• 29 января 2025
Ответ дляСоображалочка
То вирішується видаленням зуба?
Кіста вирішується гарним переліковуванням кореневих каналів . Тоді запалення йде . Кісткова тканина наростає
Трахтибидох• 31 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Це те чи ні?
Ні, не те.Вам не треба розуміти як то.Записуючись, питайте, чи лікують під мікроскопом, от і все. І на майбутнє, лікуйте канали лише в таких клініках.