Соображалочка• 28 января 2025

Якщо зубні канали закрилися то все, тільки рвати?

Лікую зуб. Стоматолог сказав один канал вже закритий, два інші полікував і запломбував. Але наполягає на видаленні зуба. І чимшвидше, каже скоро з гострим болем прийду.
автор Соображалочка • 28 января 2025
А я боюся панічно. І беззуба бути не хочу. Шістка нижня.
язззззь!!!• 28 января 2025
Як це закритий? Може в неї недостатньо кваліфікації чи немає обладнання для лікування каналів? Бо мій стоматолог за кожен зуб бореться до кінця. А шістка - це дуже важливий жувальний зуб
Трахтибидох• 28 января 2025
Звернутися до стоматолога, який лікує під мікроскопом.
Физрукая• 28 января 2025
Очень странно. Мне с запломбированными каналами еще ставили коронки, а потом культю. Сходите еще к одному врачу.
Дама с заначкой• 28 января 2025
йдіть до іншого стоматолога
автор Соображалочка • 28 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
Та обладнання більше ніж достатньо. Знімки щоразу і каже запалення йде. Показував для порівняння і дійсно якщо ту пляму, що він запаленням називає, то вона більша. Хоча після чистки каналів зуб боліти перестав.
Мир Мир Мир!• 28 января 2025
Баран якийсь, той стоматолог. Який гострий біль, якщо видалено всі нерви? Там нема більше чому боліти, це кістка. В мене жодного живого нерва на весь рот, вже рокіа 10, всього три коронки і всі інші зуби цілі і працюють. Знайдіть іншого лікаря.
язззззь!!!• 28 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Гострий біль дає не тільки нерв, а запалення каналу. Це перевіряється реакцією на холод. Якщо нерва немає, потрібно перелікувати канал
Alex_Kri• 28 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
периодонтит
Кручу хвости• 28 января 2025
Що значить «закрився канал»? Якщо біля кореня зуба є кіста( пляма ) , то канали треба ретельно перелікувати і запалення поступово повинно зникнути. Може і рік потрібно на відновлення кістки буде. Шукайте гарного ендодонта.
автор Соображалочка • 28 января 2025
Ответ дляТрахтибидох
В нього в приборах прямо датчик, не знаю як пояснити. Рентген не роблять, але він піхає просто якісь типу голки, а на комп´ютері зображення зуба.
Кручу хвости• 28 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Потрібно КТ зробити . Що за голки 🙈
Этожзвяздаяегообожаю• 28 января 2025
Канал можно разпломбировать. Но если только его не закрывали в ссср. Тогда материал был не эластичный, а как цемент. И при попытки вскрыть может треснууть корень
Первоклашка Я• 28 января 2025
зробіть кт
шо значить канал закритий? розсверлити ніяк?
ідіть до іншого стоматолога.
взагалі цікавий. два канали полікував, і пропонує видалення. гроші заробив і видаляй… а альтернативу якусь запропонував? після видалення
автор Соображалочка • 28 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
Та не знаю як це. Каже все, закрився канал.
Обладнання в нього дуже сучасне.
Мир Мир Мир!• 28 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
Якась манера нова, рвати, а не лікувати. Вже багато такого чую. Мій стоматолог билася за кожен зуб, по 4-5 візитів на один зуб, з ліками і чистками. Тільки зуби мудрості вирвали.
язззззь!!!• 28 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Обладнання в нього дуже сучасне.
А руки професійні? Бо їзда на авто не тільки від авто залежить)
язззззь!!!• 28 января 2025
Якщо Київ, пораджу свого стоматолога
Кручу хвости• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Зараз будь який канал можна перелікувати. Мені і анкерні штіфти доставали доісторичні 😁зацементовані і скловолоконні. Помучився лікар , але все дістав і перелікував
Первоклашка Я• 28 января 2025
в мене була ситуація із запаленням на корені, треба було зняти місток і лікувати.
пішла чисто на знімок в клініку яка прямо в будинку. то мені там одразу сказали «видаляти і ставити імплант».
поїхала до своєї любої свекрухи стоматолога і вона все полікувала. вона завжди за збереження зубів. і стоїть цей зуб вже 4 роки після лікування і все ок.

просто зараз багато хто просуває видалення і імплантацію. возитися менше, зароблять більше. а полікувати якісно ще й не всі вміють
автор Соображалочка • 28 января 2025
Ответ дляПервоклашка Я
зробіть кт
ідіть до іншого стоматолога.
Панорамний знімок робили. Тоді запитав чи спробуємо рятувати, але попередив, що канали закриті. Я навіть не знаю що то значить.
Кручу хвости• 28 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Обладнання в нього дуже сучасне.
Ідіть до іншого лікаря ! Бо оцінювати зараз стан каналів і кісткової тканини без КТ - то якийсь дрімучій ліс
Первоклашка Я• 28 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
так, серед багатьох стоматологів це поширено. пропонують видалення і імплантацію. бо возитися менше, вартість дорожча.
а нормально полікувати складні зуби не всі вміють до того ж
Этожзвяздаяегообожаю• 28 января 2025
Ответ дляКручу хвости
Мені теж. Але то мусить робити лікар з досвідом.
Лизочек• 28 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Вас ждут чудесные открытия )
автор Соображалочка • 28 января 2025
Ответ дляКручу хвости
КТ це не та штука, що навколо голови вертиться? Бо я це назвала панорамним знімком, але може я зовсім від сучасності відстала? Таких проблем ніколи не було з зубами.
Мир Мир Мир!• 28 января 2025
Ответ дляЛизочек
Вас ждут чудесные открытия )
Та жесть взагалі, мені вже пояснили. Буду триматись свого стоматолога, в нього хоч нема дурнуватої манери смикать все підряд.
Alex_Kri• 28 января 2025
Ответ дляСоображалочка
вокруг головы крутится и кт, и панорамный
Трахтибидох• 28 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Це не то.
Канали слід лікувати тільки під мікроскопом.Вибираючи клініку, одразу питайте чи лікують під мікроскопом.
автор Соображалочка • 28 января 2025
Ответ дляТрахтибидох
Це не то.
Як то під мікроскопом? Ну він запихує в зуб голку (чи що він там в мої канали вставляє). А на комп´ютері є зображення.
Це те чи ні?