Отчебучкина• 29 января в 00:09

Дівчата,37 років, задумала про здоровʼя,що принципово не їсте?яке мʼясо краще?

Розумію, що чіпси , сухарики , кока кола краще не вживати, які продукти не вживаєте і вважаєте шкідливими ? Яке мʼясо їсте ? От зацікавилась питанням мʼяса і не розумію чи воно зараз є нормальне?
Чи можна вірити в те що купуючи кролика або мʼясо індика це буде корисно ? Чи навряд таке зараз купиш ? Чи заморочуєтесь чи брати мʼясо індика чи куряче ? Раніше не дуже запалювалась) але думаю може вже пора )))
Лунтик-паунтик• 29 января в 00:11
А що сталось?
ТайТаке• 29 января в 00:11
Не знаюна сколько правда но в индейке нет гормонов как в курятине
автор Отчебучкина • 29 января в 00:12
Ответ дляЛунтик-паунтик
А що сталось?
Та нічого ) просто і схуднути хочу і хочу , щоб дитина більш правильно харчувалась , бо зараз в кожного другого якісь алергії і фігня всяка
автор Отчебучкина • 29 января в 00:12
Ответ дляТайТаке
Оце ж цікаво чи воно так чи не зовсім
Лунтик-паунтик• 29 января в 00:13
Ответ дляОтчебучкина
Ну то худніть. А дитині не давайте те на що алергія, бінго🥂
ТайТаке• 29 января в 00:13
Ответ дляОтчебучкина
Оце ж цікаво чи воно так чи не зовсім
Кажуть що так. А там хз
Каляка маляка• 29 января в 00:14
У вас проблемы со здоровьем? Вы беременны или кормите грудью? Если нет, то просто основ рационального питания достаточно. Тосно не стоит заморачиваться, насколько был счастлив при жизни поданный вам кролик.
Горня капучіно• 29 января в 00:15
Ковбаси і сосиски не їм. І всякий інший хлам стараюся менше їсти. Думаю, десь 20% в раціоні всякого солодкого, чіпсів.
Основа раціону в нас: біле ( рідше червоне) м´ясо, риба, морепродукти, багато зелені, овочі ( огірки, помідори, капуста, броколі, цвітна, тиква, буряк, морква, селера, баклажани, кабачки, каштани їстівні), фрукти, горіхи, каші. Натуральна кава, чай без цукру, мед рідко. Думаю, що загалом ми їмо корисну і смачну їжу. І я, і чоловік гарно готуємо
автор Отчебучкина • 29 января в 00:16
Ответ дляГорня капучіно
А які каші , вуглеводи любите ?
Горня капучіно• 29 января в 00:17
Ответ дляОтчебучкина
А які каші , вуглеводи любите ?
Гречку їмо, рис для приготування страв і пасту. Останню часто, але мало. роблю її з морепродуктами, овочами, курятиною і т.д. ми в Італії живемо, тому без пасти це нереально тут)) а от картоплю тут мало їдять і вона тут несмачна майже вся((
Великий сатирик• 29 января в 00:21
Ем в основном только свою приготовленную еду, поэтому у меня не только я, а вся семья на здоровом питании.
Иногда покупаю колбасу на пиццу, но чаще мясо варю.
Единственное, майонез и горчицу магазинные едим, но это реально и всё.
Вся выпечка и еда - я готовлю сама.
Айпишница• 29 января в 00:23
Я не їм мʼясо свідомо з підліткового віку і рибу
Нігті та волосся норм, аналізи всі теж здаю, і вітаміни
Почуття шкіра і все інше чудово
Проблем жодних зі шлунком не маю (обстежуюсь як чекап)
Люди які тримають пост та відмовляються від тваринної їжі теж кажуть краще себе почувають
Якось так)
Великий сатирик• 29 января в 00:24
О, посчитала, за год я купила 500, 500, 150 и 180 грамм колбасы😀 500 и 500 это была окрошка. 150 и 180 это нарезка на пиццу, хотелось быстренько приготовить, чтоб не варить мясо
Пригаю-цибаю• 29 января в 00:26
Для мене цукор і хліб = зло. І максимум до 19 поїсти
Нехай щастить• 29 января в 00:27
Ем только говядину на постоянке, покупаю у фермеров. Очень редко курицу и свинину.
Кusalochka• 29 января в 00:29
Лучше есть полезные по мере доступности продукты и не заморачиваться этим. Есть вещи, которые намного важнее для здоровья. Вы в остальных жизненных аспектах так же требовательны?
Уходя дверю не хлопать• 29 января в 00:30
Мясо по минимуму. Рыба, морепродукты, овощи, зелень это мое
#Пойду_кгадалке• 29 января в 00:36
Ответ дляОтчебучкина
Тунец и крабовое мясо. Дороговато, но...
МУСЯкомарова• 29 января в 00:44
Ответ дляАйпишница
Почуття шкіра і все інше чудово
Якось так)
Цікаво, як ви харчуєтеся? От як получиться, тільки без мʼяса, чи у вас є меню, де ви закладаєте білки, вуглеводи , жири. Чисто ʼспортивнийʼ інтерес
Пупуговка• 29 января в 00:44
Я для себе суворих заборон не ставлю. Але й звички їсти усілякий непотріб набувати собі не даю. Іноді бачу чіпсики з грибами - і прямо тягне, хочу і все. Коли собі дозволяти, тягне на таке десь раз у місяць-два, не більше. Я за те щоб слухати свій організм, він же сам собі не бажає самознищення, просить того, що потребує.
Але довго вчилася відрізняти бажання так би мовити, тілесні від психологічних. Бо їжа то тільки калорії і нутрієнти, то ще й настрій. Звичку отримувати гормони щастя з солоденького було непросто побороти, але можливо.
Трусиковед• 29 января в 00:54
Индюк - красное мясо. Есть можно, но без фанатизма. Повышает риск рака кишечника.
Меряю от 0• 29 января в 00:59
Раньше я любила мясо, но сейчас или во мне что-то не так или мясо сейчас не такое, мне воняет не пойми чем или вкус не очень
Научительница• 29 января в 01:02
Хотите прожить до 300 лет?
Стопясят раз обсуждала• 29 января в 01:03
Ем все и на ночь когда хочу
Айпишница• 29 января в 01:04
Ответ дляМУСЯкомарова
Я їм 1г білку на кг тіла
Враховуючи, що зараз на дефіциті
Я їж молочне, з нього основний розмір білку, + каші, горіхи, горох, хліб
Все потрохи
Сніданок в мене вівсянка, творожок солодкий дитячий, какао
З нього вже 25 грам білку
А ще фрукти та овочі
Я не рахую, але в мене немає дефіциту вітамінів, я раз в рік здаю аналізи переважно взимку, то все ок
Але як хохма, чоловік їсть мʼясо, і в нього в аналізах таки був дефіцит вітаміну В, а інший раз були просто гірші показники
І по іншим вітамінам теж
Я не пропагандую, але це наша ситуація
І міфи про пропадуть місячні, дітей не родиш все ж міфи
АБВГДэшница• 29 января в 01:08
Я ем много рыбы , и морепродукты . К ним зеленые овощи и немного выдержанного сыра
Никакого глютена , лактозы С без хлеба и булок . Занимаюсь спортом
Великий сатирик• 29 января в 01:15
Ответ дляПупуговка
У мене є 2 слабкості: чіпси принглс ориджинал і сухарики з хріном😀 два раза на рік купляю то одне, то інше, тобто по разу кожне, наїлася і більше не хочеться😀
Але мені це потрібно.
Ой брешу😂 я ще пару разів на рік мівіну їм, вермішель і пюре. Колись мої ржали. Зварила всім пюре. Собі запарила з пакетика, наїлася, довольна😂
Грушки-яблочки• 29 января в 01:16
Ответ для#Пойду_кгадалке
Хм, вот тунец как раз один из самых неудачных вариантов из рыбы, особенно если есть его постоянно, ну или часто.
Та_шо_ж_таке• 29 января в 01:22
Не ем и не пью: молочное (молоко, сладкие йогурты и тд), тесто любых видов, сахар, газировки, фастфуд, рис, картофель, хлеб и снеки.
Ем: рыба любая и всякое морское, мясо (чаще говядина, индюк, баранина, очень редко курица и свинина), овощи любые (ограничены корнеплоды), сыр, масло сливочное и оливковое, подсолнечное, сметана, гречка, зелень и всякие салаты, орехи.
Качество кожи и волос сразу видно, потому что мы - это то, что мы едим.
До пп весила 93, сейчас 55.
Просто фанатично обожаю картофель во всех видах, но пришлось отказаться, потому что не умею останавливаться, а значит лучше и не начинать.
МинерАлочка• 29 января в 01:28
Ем все и вкусно