Отчебучкина• 29 января 2025
Дівчата,37 років, задумала про здоровʼя,що принципово не їсте?яке мʼясо краще?
Розумію, що чіпси , сухарики , кока кола краще не вживати, які продукти не вживаєте і вважаєте шкідливими ? Яке мʼясо їсте ? От зацікавилась питанням мʼяса і не розумію чи воно зараз є нормальне?
Чи можна вірити в те що купуючи кролика або мʼясо індика це буде корисно ? Чи навряд таке зараз купиш ? Чи заморочуєтесь чи брати мʼясо індика чи куряче ? Раніше не дуже запалювалась) але думаю може вже пора )))
Та_шо_ж_таке• 29 января 2025
Ответ дляТочноБудет
Напуркуа так жить? Нет, действительно что бы что? Жизнь это пшик, а Вы заняты тем что бы себя ограничить и держать в ежовых рукавицах, а она бац и кончилась. А там уже все равно какая Вы умрете здоровенькая с хорошими волосами или толстая с тремя перьями.
Думаю оно того не стоит. Жизнь нужно жить в удовольствии. В этом смысл, ИМХО
Вы советуете мне суицид? Или жить по-другому?)
Этот первый вопрос. Второй: почему люди взяли моду на каждый факт писать ’чтобы что?’. Кстати, чтобы пишется вместе.
Мне все равно какой я умру. Мне важно какой я проживу. Качество жизни 90кг женщины от женщины 50кг очень отличается. Поэтому. не ограничиваю себя, а наоборот - стала позволять себе больше с похудением
Если для вас удовольствие и смысл - это вредная еда, то ешьте. Я питаюсь хорошо и вкусно, просто еда перестала быть настолько важным фактором в моей жизни. Путешествия, качественный секс, дегустация вин и многое другое дают не меньше удовольствия, чем быть жирной тетей с одышкой, все время думающей о том, как поесть)
Та_шо_ж_таке• 29 января 2025
Ответ дляКак_б_не_так
А чем плохо запечь картофель с пармезаном, например? Понятно жареная картошка и пюре не ок. И то пюре не ок, если в него много масла и молока бухнуть.
Я не писала, что это плохо. Я написала, что это не подходит лично мне. К сожалению)
ТочноБудет• 29 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я всего лишь о картошке, которую Вы обожаете, но запрещаете себе, а Вы уже тонну говна из себя вывалили.
Ну ок, сразу видно человека, живущего в гармонии с собой и миром, и еще немного училка.
Та_шо_ж_таке• 29 января 2025
Ответ дляТочноБудет
А если наркоман любит героин или диабетик сладкое - их жизнь тоже не стоит того, чтобы ее жить, если они себе этого не позволяют?
А вообще, интерес к вашим комментариям упал после того, как вы опустились до сортирных оскорблений. Думайте что хотите)
Диверсификация• 29 января 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
моя ви киця
прямо мої думки пишете, повністю вас підтримую в кожному пості. Ви як моя близнючка по світогляду і стилю життя)
Та_шо_ж_таке• 29 января 2025
Ответ дляДиверсификация
моя ви киця
Спасибо, всегда приятно встретить единомышленника
Свисток ля-минор• 29 января 2025
не їм:
- молочку всю, крім пармезану
- білу муку, весь хліб, крім цільнозернового і то, не щодня
- ковбаси, напівфабрикати, копченості
- солодощі ( крім корисних)
- соуси, кетчупи, йогурти, заправки, різну хімозу
- пиво, коньяк й тд
- консерви
- соняшникова олія ( це яд взагалі) , маргарини різні, дешеве масло й тд
основа раціону це:
- зелень, овочі, трава
- авокадо, яйця, горіхи, насіння
- риба - дорадо, форель, лосось, креветки, кальмар, ікра, печінка тріски, оселедець
- мясо - курка, індичка, кролик, перепілка
- фрукти - яблука, ківі, манго, помела, хурма
- крупи - гречка, булгур, кіноа, амарант, сочевиця, чіа
- оливкова олія, олія авокадо , гхі
- кава, гречаний чай, багато води
- молочку всю, крім пармезану
- ковбаси, напівфабрикати, копченості
- солодощі ( крім корисних)
- пиво, коньяк й тд
- консерви
основа раціону це:
- зелень, овочі, трава
- авокадо, яйця, горіхи, насіння
- оливкова олія, олія авокадо , гхі
- кава, гречаний чай, багато води
МУСЯкомарова• 29 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Відмовилася від цукру, хлібу та всіх молочних продуктів- прошли проблеми з кишківником та пройшли висипання.
М´ясо давно не їм (гормони одні) та рибу /морепродукти теж (високий рівень ртуті).
Овочі та бобові вживаю кожен день. Тільки потрібно приймати вітамін В12 додатково, а так всі аналізи в нормі.
Спочатку було важко, але потім зрозуміла, що не хочу вживати хімікати та токсичну їжу, які призводять до запалення в організмі
Як так роздумувати, то скільки пестицидів у тих овочах. А бобові, особливо сою, ви навіть не уявляєте скільки раз обробляють ядом. А ще потім в ангарах зберігають, то щоб не упріло, теж обробляють хімією. В мене навіть батьки, типу все домашнє, і все з хімією.
Бочка порохУ• 29 января 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Рослинні олії знижують холестерин. Тільки треба їх додавати в салати, а не жарити.
Ні
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Ні
Мій холестерин що знизився, з вами не згоден.
Викачую яйцями• 29 января 2025
Тільки шо зʼїла мівіна з хімохним сиром
За шліфую колою і паличками
ЗновЗдоров• 29 января 2025
сдайте генетический паспорт и будете знать что конретно вам кушать а что нет
Латексне альтер ЕГО• 29 января 2025
Тю. Жру сало, жирну Свинину, хліб, перчик чілі, цибульку. Рибку.Пивасік. замість цукру- стевія..
Все супер.
Ще маю табличку фастсікрет- аби потім побачити скільки я нажерла і не потовстіла.
Молочку обмежую. Лише вранці до кави
Все супер.
Молочку обмежую. Лише вранці до кави
Бочка порохУ• 31 января 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мій знизився на салі, смальці і вершковому маслі
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 01 февраля 2025
Ответ дляБочка порохУ
То у вас холестерин не залежний від дієти. Скоріше всього було запалення.
МУСЯкомарова• 07 февраля 2025
Ответ дляАйпишница
Я їм 1г білку на кг тіла
Враховуючи, що зараз на дефіциті
Я їж молочне, з нього основний розмір білку, + каші, горіхи, горох, хліб
Все потрохи
Сніданок в мене вівсянка, творожок солодкий дитячий, какао
З нього вже 25 грам білку
А ще фрукти та овочі
Я не рахую, але в мене немає дефіциту вітамінів, я раз в рік здаю аналізи переважно взимку, то все ок
Але як хохма, чоловік їсть мʼясо, і в нього в аналізах таки був дефіцит вітаміну В, а інший раз були просто гірші показники
І по іншим вітамінам теж
Я не пропагандую, але це наша ситуація
І міфи про пропадуть місячні, дітей не родиш все ж міфи
Враховуючи, що зараз на дефіциті
Все потрохи
З нього вже 25 грам білку
А ще фрукти та овочі
І по іншим вітамінам теж
Я не пропагандую, але це наша ситуація
Підкажіть які ви точно здаєте аналізи, можливо комплексні пакети, адже це дуже дорого
Айпишница• 07 февраля 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я здаю в ДНК лабораторії місто Київ, там це самі дешеві аналізи
Або пакети аналізів в інших лабораторіях з Покупону
Здаю В, Д, Селен, Фолієву, Залізо, Феритин, іноді Кортизол але це іноді, глюкоза, інсулін, загальний сечі та крові, холестерин
За потреби вже ті, які лікар призначає
Ще шукаю проміки та знижки, на док юа бувають 5-10% в лабораторіях
Або пакети як ви кажете
Але там теж не завжди все ж або ж ще й заїде
Кажуть по держ гарантіям можна деякі аналізи здавати безкоштовно в лабораторіях з направленням це треба йти до лікаря сімейного брати
За потреби вже ті, які лікар призначає
Або пакети як ви кажете