Розумна Губка• 29 января 2025

Флюс в дитини 5 років

Були вчора ввечері в стоматолога, зробили рентген, зуб на видалення, один корінь вже розсмоктався, сказала, що вже утворилася нориця, назначила полоскання і все. Через три тижні прийти подивитися, чи розсмоктався інший, зуб розхитувати, дитина дуже сильно боїться стоматолога, є вірогідність, що зуб випаде сам. Хтось дотримувався такої тактики, чи краще іти під наркозом видаляти ( уточною, що температура немає, зуб не болить)
автор Розумна Губка • 29 января 2025
Ответ дляПарасюха
Зрозуміло. Там нікого не знаю на жаль.
Тут, нажаль, нікого я й не знайшла, або наркоз або утримувати
Є одне місце в Луцьку на березень, так думаю потрапити туди. І так не знаю, як дочекатися, щоб все ок з зубами було
Парасюха• 29 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
В Луцьку можу подивитись варіанти. Ковель теж підійде?
автор Розумна Губка • 29 января 2025
Ответ дляПарасюха
Так, звичайно
Парасюха• 29 января 2025
Ось лікарі з Луцька
автор Розумна Губка • 29 января 2025
Ответ дляПарасюха
Ось лікарі з Луцька
Дуже Вам дякую, буду зараз записуватися)
Біток чи ефір?• 29 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
Довго дитина ходила з норицею? І скільки років на момент флюсу? Бо я начиталась наскільки флюс небезпечний
Неделю.
Ушел.
Через пару месяцев снова, ушел.
Так раза 3.
Началось в 4 года.
Зуб выпал в 9
Пустощі-веселощі• 30 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
Під місцевою анастезією? Чи седацією?
Під місцевою.
Лікар дуже хороша. Гарно вміє задурити голову дітям
автор Розумна Губка • 31 января 2025
Ответ дляПарасюха
Ось лікарі з Луцька
Дуже Вам дякую за відповідь в цій темі, якби не Ви, то я б тягнула і чекала, а запальний процес зараз вже став сильніший, і виглядає це все дуже страшно, але завдяки тому, що раніше записала дитину на лікування в седації, то довго чекати не доведеться, поїдемо вже завтра видаляти і лікувати всі інші зуби. Дійсно щиро дякую ❤️
Парасюха• 31 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
Хай все буде добре. Не бійтесь наркозу. Якщо грамотний анестезіолог і хороше обладнання, то це досить безпечно. Тим більше в 5 зубі глибокий карієс і там точно є робота. Та і видалення буде не просте. Тому це правильне рішення
автор Розумна Губка • 31 января 2025
Ответ дляПарасюха
Так клініка хороша, можливо знаєте Міакушко дент в Луцьку. Перший раз дійсно щаслива, що створила тут тему❤️
Парасюха• 31 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
Ні не знаю, але я працюю в Києві, тому не всіх знаю)
Удачі вам!@
автор Розумна Губка • 31 января 2025
Ответ дляПарасюха
Удачі вам!@
Дуже дякую ❤️