Телефон Рубика• 29 января 2025
Хто пив карбамазепін від трійничного нерву?
Біль страчений, половина обличчя і голови. Лікар призначив тегретол (карбамазепін) 5 днів по половині таблетки на ніч і жалі зе 5 днів по цілій таблетці 200 мг. Пропила 4 дні по половині, здається біль ще більша стала(
Комусь допомагав цей препарат? Боюсь пити цілу, вранці прокинутись не можу. І вся голова теж почала боліти, можливо від таблеток
Брехушечка• 29 января 2025
Я не лікар. Але трохи працювала у неврології, і ніколи не чула, щоб карбамазепіном(!) лікували неврит. Можливо, це новий підхід
Телефон Рубика
• 29 января 2025
Ответ дляБрехушечка
Лікують ще з радянських часів. Прегабалін і все таке я вже пробувала, не діє(
Брехушечка• 29 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Правда, прочитала інструкцію, одне із показань- неврит. Я працювала із лікаркою, яка використовувала інші схеми лікування
Телефон Рубика
• 29 января 2025
Ответ дляБрехушечка
А чим лікувала?
З понеділка на дієті• 29 января 2025
Ответ дляБрехушечка
Знаю, що лікують Іглотерапією
Нафаня Маня• 29 января 2025
Мне помогло через неделю приема. Врач предупредил, что эффект не сразу
Телефон Рубика
• 29 января 2025
Ответ дляНафаня Маня
А яку дозу ви приймали?
Мальовнича даль• 29 января 2025
мне врач назначал прегабалин, он помог. потом у меня случился через некоторое время рецидив и другой врач сказал - мол, чего вам тогда назначали прегабалин, если первая линия - это карбамазепин.
Нафаня Маня• 29 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
А яку дозу ви приймали?
Не помню дозировку
Врач расписывал подробно по графику, доза повышалась постепенно
Телефон Рубика
• 29 января 2025
Ответ дляНафаня Маня
Не помню дозировку
У мене теж підвищується, але щось страшно пити цілу таблетку
Телефон Рубика
• 29 января 2025
Ответ дляМальовнича даль
І ви пили карбамазепін? Прегабалін мені не допомагає
Брехушечка• 29 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
А чим лікувала?
Це було давно, вітаміни, якісь знеболюючі, але, карбамазепіном я не пам´ятаю
из желе я• 29 января 2025
При остром неврите препараты первой линии - гормонотерпия
И потом уже эти
Проконсультируйтесь с еще одним невропатологом
И потом уже эти
Мальовнича даль• 29 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
нет, не пила. тогда мне назначали опять прегабалин, потому что я принимала антидепрессант и с ним было лучше пить прегабалин. мне оба раза он помог
Телефон Рубика
• 29 января 2025
Ответ дляиз желе я
И потом уже эти
Это какие? Я знаю всех неврологов города. Первая линия это везде прегабалин
из желе я• 29 января 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Да, и преднизолон или дексаметазон таблетировано в высоких дозах