Швидкоруч• 29 января 2025

Не хотят сдавать жилье людям с животными

Почему многие кошатники удивляются и обижаются , что хозяева не хотят сдавать свою квартиру жильцам с животными?
Дама с собачкой• 29 января 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Я заводила в своє, проте життя все змінила((
фух. Все
Небоброїдка• 29 января 2025
Ответ дляШвидкоруч
а перед съемом квартиры наверное обещали что животные воспитанные
Та тварини, можливо, і виховані, але, скоріш за все, їх господарі ліниві, бо воно вчасно не прибиралося. У моєї куми собака і кішка. У неї ідеальна чистота, це і від людини також залежить. А коли здаєш квартиру, то не завжди відомо: чемні і акуратні ці господарі тваринок чи ні.
Трактор Віка• 29 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
так то і люди можуть бути не чемні та неаккуратні, бухати, колотися, лаятись з сусідами , чи просто тихо засрати квартиру))
автор Швидкоруч • 29 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
так их можно хотя бы раз в месяц проверять
Домашня Зюзя• 29 января 2025
Ответ дляКуда_бежать
Ми так і зробили, взяли депозит на 50% більше
Бо котам та собакам теж треба десь жити, але подерті дивани я теж бачити не хочу
І той депозит такий, що може покрити вартість нового дивану? А школа може бути ого якою.
Весела пiсенька• 29 января 2025
Найконченіші люди то якраз зоофіли. Абсолютне агресивне зло. Гірші лише релігіозні фанатики
Домашня Зюзя• 29 января 2025
Тому що я не переношу тварин у себе вдома і не хочу бачити їх на дивані (кроваті), де я сиділа в піжамі. Я не можу навіть уявити, що собака гуляла на вулиці, потім їй вдома витерли лапи і все вона чиста. Мене аж плющить від такого…
Все возможно• 29 января 2025
Ответ дляДама с собачкой
Реально не розумію людей, які заводять тварит не маючи свого житла.
це ви до 22 року могли це не розуміти, а зараз якось дивно таке читати
Дама с собачкой• 29 января 2025
Ответ дляВсе возможно
якось дивно дійсно не відрізняти, коли людина втекла від війни і, слава Богу, забрала з собою свою тварину і коли, не маючи свого житла ще чи вже заводить тварину. Ну це таке...
Пишу каліграфічно• 29 января 2025
Ответ дляДама с собачкой
А тех, кто заводит детей, не имея жилья, понимаете?
Дама с собачкой• 29 января 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Звичайно розумію. Як на мене дітей і тварин не можна ставити в одни ряд.
Пишу каліграфічно• 29 января 2025
Ответ дляДама с собачкой
Ну вот как вы звичайно понимаете, так и люди, которые любят животных звичайно понимают. И по вашему мнению нельзя ставить детей и животных в один ряд, а по их мнению можно. И с чего вы взяли что ваши принципы и убеждения являются единственной истиной, которую все должны соблюдать?
Дама с собачкой• 29 января 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
а я ні з чого не взяла. звідки тікі умозаключення? як на мене - розумієте лексичне значенн? я Вам своєю думки не нав´язую. Мені здається, Ви не вмієте читати або щось бачите поміж строк. Або ж у Вас невдалий день
Кумедний ґудзик• 29 января 2025
Ответ дляДама с собачкой
а це до чого тут? нема більш чого написать? втратили житло і потрібно завести двох собак?
Ем, я до того, що на момент втрати житла людина вже мала тварину.
Але такого тону бесіду я лишаю для вас, я таких не веду.
Дама с собачкой• 29 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
ем, так то Ви до того, а я не до того. Самі додумали, самі пишите
Сиамская сороконожка• 29 января 2025
Ответ дляКуда_бежать
То скільки по грошам? У мене у знайомого брат пів року із собачкою пожив, яку не выгуливать і вона , як кажуть , ’на пелюшку ходила’, ця пелюшка була ламінат, які від собачої сечі покоробився, міняли майже у всіх кімнатах. Обшивка дивана і крісла як половина нових дивана і крісла, я після свого кота дізнаватися , депозит має бути нехилим.
ХвилювАллочка• 29 января 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Вот не надо пугать , это сейчас мода заклрдоном пугать. Все хитрожопые, образование слабое, продукты гадкие. А хуже и хитрожопее наших людей я еще не встнчара , разве что кацапы, те вооьще на голову больные. С одной выехали без проблем. Холодильник сломался- через 2 дня хозяин купил новый. Диван старый заменили на новую кровать ( по нашей просьбе).
100%. У нас перестала стиралка стирать, они - купим новую. Говорю, давайте пусть мастер посмотрит, и правда попала неведимка, даже не знаю от куда, 20 евро решили ситуацию.
Потом сказали, что начались проблемы с телевизором, они да мы знаем, уже такое было, поехали и купили новый. Типа ремонт то невыгодно и долго.
КаРаКаТиЦа• 29 января 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
А почему некоторые сдают квартиры , как будто там одновременно табор жил и был приют для животных или престарелых?
вот этот запах ’приют для животных’ - это как раз после выселения ’очень воспитанной кошечки’